VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - portatīvais

Par visu un neko...

portatīvais

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Atbildēt Fancy » 2008/Mar/07, 1:10

es vairāk uzticos DELL un APPLE,bet tiem arī cena ir cita...
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Mudvayne » 2008/Mar/07, 1:28

Storms rakstīja:
Xplod rakstīja:nez, es atkal fujitsu siemens vairs virsuu skatiities negribu :?

Kurējā sērija? Nevaig salīdzināt lētos mēslus širpotrebam ar normālu dzelzi. Lētais gals visiem ir pilnīga ateja un jūk ārā nejēgā ātri.
Neesu tik bagāts lai pirktu lētu mantu. Bikuc saspringu uz naudiņām un nopirku no Ieviņas tiešām normālu mantu. Nau nācies vēl nožēlot nevienu santīmu. Vienīgi žēl ka to kristāldzidro LCD toreiz nepaņēmu.

Amilo Si1520 un Esprimo Mobile U9200 neieteiktu, darbā ar vairākiem tādiem nākas saskarties :evil: :-({|=
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt yanis » 2008/Mar/07, 4:32

ja gribi jedzigu cenu papeti ieksh www.transdata.lv...
+ ir vel iespejama opcija nodzit pvn nost no tiem...
Lietotāja avatars
yanis
 
Atbildes: 365
Pievienojies: 2007/Nov/10, 15:27
Atrašanās vieta: Riga, Liepaja
Braucu ar: optimismu
Dzinējs: 2.0 TDi BKP

Re: portatīvais

Atbildēt Davido » 2008/Mar/10, 23:27

Fancy rakstīja:Tikai ne HP! Ātri baterija atdod galus!


Nezinu... man tieshi HP paviljoni liekas vislaadziigaakie... ir zinaami 2 gabali... iet labi jau gandriiz 2 gadus. ;)
Lietotāja avatars
Davido
 
Atbildes: 410
Pievienojies: 2007/Mai/25, 13:20
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW
Dzinējs: Silts

Re: portatīvais

Atbildēt Fancy » 2008/Mar/10, 23:31

Davido rakstīja:
Fancy rakstīja:Tikai ne HP! Ātri baterija atdod galus!


Nezinu... man tieshi HP paviljoni liekas vislaadziigaakie... ir zinaami 2 gabali... iet labi jau gandriiz 2 gadus. ;)


Man mājās ir 2X HP (gadu veci) abiem baterijas beigtas un vēl kādiem 3im paziņām ir,pat pus gads nav un baterija tur vairs tikai 10min. Tāda nu lūk ir mana pieredze!

p.s.4i no tiem ir tieši Pavilion
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: portatīvais

Atbildēt Davido » 2008/Mar/10, 23:37

Fancy rakstīja:
Davido rakstīja:Nezinu... man tieshi HP paviljoni liekas vislaadziigaakie... ir zinaami 2 gabali... iet labi jau gandriiz 2 gadus. ;)


Man mājās ir 2X HP (gadu veci) abiem baterijas beigtas un vēl kādiem 3im paziņām ir,pat pus gads nav un baterija tur vairs tikai 10min. Tāda nu lūk ir mana pieredze!

p.s.4i no tiem ir tieši Pavilion


Skarbi Tev gaajis... man patiik HP dizains, ka ir taa pults, veb-kamera (taada gan jau ka daudziem ir) un citas fiichas... nu man personiigi vinji patiik un Tu esi pirmais, no kura lasu sliktas atsauksmes. :roll:
Lietotāja avatars
Davido
 
Atbildes: 410
Pievienojies: 2007/Mai/25, 13:20
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW
Dzinējs: Silts

Atbildēt Xplod » 2008/Mar/10, 23:38

nezinu kaa citiem DELL , bet mazajiem XPS ar naak liidz pults un ir arii webkamera :wink:
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Atbildēt Mix » 2008/Mar/10, 23:44

Man arī ceļojumu variants ir HP Pavilion, ~1 gadu, strādā bez problēmām. No citiem arī ir dzirdētas labas atsauksmes, brāķi gan ir bijuši.
Lietotāja avatars
Mix
 
Atbildes: 20
Pievienojies: 2007/Nov/25, 20:56
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt kdzeksis » 2008/Mar/11, 9:37

šobrīd darbam lietoju mazo Amilo Si 1520, nu vnk ideāls lai staipītu apkārt, un nav nācies vēl teikt ko sliktu. Savukārt, mājās lietoju otru laptopu.. Arī Fujitsu Siemens Amilo M7440G, tas mazliet lielāks, nekās Si 1520, taču ideāls... PAr Fujitsu sūdzību nav, vienīgais viņiem samērā ātri nobrūk cietie diski, kā arī šad tas problēmas ar ventilātoriem... Bet par baterējām, visu to LABĀKO... ;)
Iepriekš biju lietojis gan Toshibu,gan Acer... par tiem teikšu tā, nav salīdzīnāmi ar to ko tagad lietoju... ;) Nu tas ir tikai mans viedokis, citiem varbūt tas redzams savādāk... :)
Lietotāja avatars
kdzeksis
 
Atbildes: 344
Pievienojies: 2007/Dec/04, 13:34
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW B3

Re: portatīvais

Atbildēt MārtiņšG » 2008/Mar/11, 12:25

Davido rakstīja:
Fancy rakstīja:
Davido rakstīja:Nezinu... man tieshi HP paviljoni liekas vislaadziigaakie... ir zinaami 2 gabali... iet labi jau gandriiz 2 gadus. ;)


Man mājās ir 2X HP (gadu veci) abiem baterijas beigtas un vēl kādiem 3im paziņām ir,pat pus gads nav un baterija tur vairs tikai 10min. Tāda nu lūk ir mana pieredze!

p.s.4i no tiem ir tieši Pavilion


Skarbi Tev gaajis... man patiik HP dizains, ka ir taa pults, veb-kamera (taada gan jau ka daudziem ir) un citas fiichas... nu man personiigi vinji patiik un Tu esi pirmais, no kura lasu sliktas atsauksmes. :roll:


a kāds pielietojums ir pultij, ja pults vietā var izmantot mobilo un vadīt jebkuru, kautvo stacionāro kompi :lol: neredzu jēgu maksāt par nepielietojamu "ekstru :lol: "
MārtiņšG
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Nov/17, 23:02

Atbildēt neticigaistoms » 2008/Apr/11, 11:32

Nu katram tā pieredze savādāka... Man muterīte, piemēram, lieto Fujitsu jau 3. gadu, nekādu problēmu, un nevarētu teikt, ka viņam slodzes nebūtu, jo sīkais brālis viņu tīri normāli noslogo.... Čomaks lieto ASUS, es nu tektu, ka ņemtu tieši šādu, jo mack mani kaut kā nesaista, ne OS ne viss pārējais... Par HP vis kaut kas ir dzirdēts... Bet arī kā veicās.... Noteikti zinu, ka neņemtu Acer, Toshiba un Gauja (te jau, protams, daudzi oponēs, bet man nav kaut kā uzticības viņiem, tas no katra veiksmes atkarīgs)...

P.S. Ieviņa tirgo datorus? Tikai portatīvos vai arī galddatorus? Kādas detaļas pie viņas izdevīgāk varētu dabūt galddatoram?
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt Mudvayne » 2008/Apr/11, 12:27

par Fujitsu-Siemens :gun1: Amilo Si 1520
pēdējie mēsli, jo darbā jau divi pēc kārtas nosprāga mēneša laikā, abi salaboti pēc garantija. trešais ar kādu laiku gļukoja pēc reinstall itkā strādā normāli, mana uzticība fujitsu ir pazudusi
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt Droopy » 2008/Apr/11, 12:43

Mana prieredze ar Fujitsu-Siemens ar nav tā labākā - pusgada laikā jau sāka sprūst bultiņas pa labi taistiņš (nav datorspēļu rezultāts) :D
Par HP - nezinu kādas firmas cietos viņi izmanto bet apkārtējiem gandrīz vienlaicīgi iegādātiem modeļiem pirms gada - nobiruši HDD, kā arī DVD iekārtas taisa gļukus un ātri sāk kārties, nelasīt :( - tā vairāk vai mazāk paša pieredze!

Tikko māsai paņēmām Asus, redzēs kā šams kaplos :)

Ja jāiesaka citiem ko ņemt tad - Asus, Dell varbūt arī Sony
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt fest » 2008/Apr/12, 1:16

Neiesaku arī BenQ lēto galu. Pēc ~ gada lietošanas sākušas lūzt kopā eņges, kā arī iebūvētais mikrofons jau no paša sākuma dod nežēlīgāko fonu.
Klasesbiedrs par savējo, ko paņēma pirms 2 mēneši gan sajūsmā. Moš viņi ir kaut ko mācījušies no savām kļūdām, taču galvenais jau- normāla servisa Latvijā nav.
Pie tam garantijas bļembas no apakšas nolīmējās nost pēc pusgada lietošanas klēpī :>
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt envy » 2008/Apr/12, 19:57

man ir 3 toshiba porkiki, 3 gadu visi kalpo super! :)

Darba DELL arii super rukaa! :)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi