VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Mehāniķa profesija...

Par visu un neko...

Mehāniķa profesija...

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Mehāniķa profesija...

Atbildēt ...mm... » 2007/Feb/22, 20:41

ienaaca praataa te pajautaat :lol:
kur labak iet studeet automehaniku, LLU vai RTU?
laikam jautajums vairak guru
Lietotāja avatars
...mm...
 
Atbildes: 473
Pievienojies: 2006/Feb/19, 18:04
Atrašanās vieta: Saldus, Dagda
Braucu ar: cabrio
Dzinējs: 2.5 TDI

Re: Mehāniķa profesija...

Atbildēt OZons » 2007/Feb/22, 21:04

...mm... rakstīja:ienaaca praataa te pajautaat :lol:
kur labak iet studeet automehaniku, LLU vai RTU?
laikam jautajums vairak guru

vo vo!!pievienojos!kautgan man jau kkur PM metajas shita infa! :twisted: izsakam savas domas un ieteikumus!
Lietotāja avatars
OZons
 
Atbildes: 1966
Pievienojies: 2006/Dec/26, 18:25
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Passat B6 Corrado
Dzinējs: 1.8 20VT+

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Feb/23, 1:58

Par LLU nemaaku teikt, lai gan veel joprojaam laikam varu tur bez konkursa tikt iekshaa, ja tik gribeetu :P Bet par LLU gan jau INC var vairaak pastaastiit.
RTU = swiesc - speejiigie psniedzeeji straadaa visaados starptautiskos projektos un pelna $, a studentus maaca tie, kas neko citu nevar/negrib... Ir jau dazhi iznjeemumi, bet tos uz rokas pirkstiem var saskaitiit. Vismaz taada situaacija ir elektronikjos, bet nu RTU pirmo paaris kursu programmas jau visaam specialitaateem vienaadas. :roll:
Krxzi, ja nemaldos, maacaas RTU transportniekos - moshk shis var preciizaak pakomenteet - es tur jau paaris gadus studenta statusaa neesmu raadiijies :oops:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Wu-ryder » 2007/Feb/23, 13:39

Es ari iesaku macibas RTU auto inzenier zinatnes.
Bet nepabeidzu sadzivusku apstaklju delj, bet ari ja nekas nebutu traucejis turpinat macities, es nebutu pabeidzis. Kaut ari fizikas zinasanas man ari, es nevareju pavilkt, vienkarsi neiespejami man tas bija. Kulos ka pliks pa natrem ir draugi kas macas LLU un viniem vis macibu proces ir salidzonosi vieglaks. Bet nu par izglitibas kvalitati sajas abas skolas nemaku spriest.

Lai ari ljoti velos studet sobrid man to neatljauj lidzeklji, bet kad ari to saksu darit ir velme iet uz LLU.
Lietotāja avatars
Wu-ryder
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2006/Jūn/01, 15:36
Atrašanās vieta: Dobele

Atbildēt OZons » 2007/Mar/09, 1:28

taa i nomira shitais topiks!nu tac izsakaas kur kaads maciijies,kam kadi draugi kur macas,ieteikumi,iespaidi utt! :evil:
Lietotāja avatars
OZons
 
Atbildes: 1966
Pievienojies: 2006/Dec/26, 18:25
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Passat B6 Corrado
Dzinējs: 1.8 20VT+

Atbildēt kikirixis » 2007/Sep/28, 18:34

Mācos RTK,baigi patīk,skolotāji zinoši,izstāsta arī visādas interesantās fīčas,Ja konkrēti grib mācīties tad iemācīties var daudz un noderīgas lietas,mācību ekipejums arī spēcīgs kā arī uzskates materiālu daudz!
Lietotāja avatars
kikirixis
 
Atbildes: 350
Pievienojies: 2007/Sep/27, 21:22
Atrašanās vieta: Ogre-Rīga
Braucu ar: Audi A6 4F Avant Quattro
Dzinējs: 3.0TDI

Atbildēt GintsK » 2007/Sep/28, 20:35

RTU un LLU neapmaaca automeehaanikjus. Reti kursh no absolventiem straadaa ar dzelzhiem. Ir paaris reti piemeeri. INC no LLU vai GintsK no RTU. INC vairaak miil diizeljus, GintsK - bencinniekus. Un iisteniibaa abi straadaajam ar galvu...

Esmu piedaliijies RTK gala eksaamena komisijaa pagaajushajaa gadaa. Neko labu par zinaashanaam nevaru teikt. Varbuut dziive tos puishus izaudzinaas - taa pat vinji ir vajadziigi kaa eest, bet zinaashanas ir reaali vaajas. Lai gan par RTK materiaalo baazi man jaapiekriit - taa ir laba. Un droshi vien, ja ir veelme apguut automehaanikja profesiju, tad tur var iet.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt ...mm... » 2007/Sep/28, 22:47

Es jau mēnesi esu LLU TF students, apgustu autotransportu :twisted:
Lietotāja avatars
...mm...
 
Atbildes: 473
Pievienojies: 2006/Feb/19, 18:04
Atrašanās vieta: Saldus, Dagda
Braucu ar: cabrio
Dzinējs: 2.5 TDI

Atbildēt OZons » 2007/Sep/29, 20:14

...mm... rakstīja:Es jau mēnesi esu LLU TF students, apgustu autotransportu :twisted:
apsveicieni!!!=D> =D> =D> :occasion: :agree:
ceru pievienoties peec gada :lol:
Lietotāja avatars
OZons
 
Atbildes: 1966
Pievienojies: 2006/Dec/26, 18:25
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Passat B6 Corrado
Dzinējs: 1.8 20VT+

Atbildēt imants » 2007/Sep/30, 21:02

Man atkal ir nepatika pret RTU ATI.Man bija jānokārto viens parāds, prakse un diplomdarbs,bet izrādijās, ka programmai var beigties akreditācija.Sanāca tā,ka'esošo programmu neapstiprināja un pieņēma jaunu., tā teikt, mācies vēl vienu gadu.Mēnesi pirms šitā visa biju atradis labu darbu un loģiski, ka nevarēju savienot ar mācībām, rezultātā izmests :? ...Citos mācību spēkos laikam tā nenotiek
Lietotāja avatars
imants
 
Atbildes: 1013
Pievienojies: 2004/Sep/11, 19:53
Braucu ar: Audi A6 Avant
Dzinējs: Turbodīzels

Atbildēt OZons » 2007/Sep/30, 21:09

#-o psc,tatad nav ko tur iipashi bazties :lol:
Lietotāja avatars
OZons
 
Atbildes: 1966
Pievienojies: 2006/Dec/26, 18:25
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Passat B6 Corrado
Dzinējs: 1.8 20VT+

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Okt/01, 0:23

imants rakstīja:Man atkal ir nepatika pret RTU ATI.Man bija jānokārto viens parāds, prakse un diplomdarbs,bet izrādijās, ka programmai var beigties akreditācija.Sanāca tā,ka'esošo programmu neapstiprināja un pieņēma jaunu., tā teikt, mācies vēl vienu gadu.Mēnesi pirms šitā visa biju atradis labu darbu un loģiski, ka nevarēju savienot ar mācībām, rezultātā izmests :? ...Citos mācību spēkos laikam tā nenotiek

Normaali :? Es no RTU elektronikjiem esmu 3x izlidojis :lol: :lol: :lol: I kas :?: Vinji palika dziivi, es arii :wink: Man nav diploma, bet darba ir vairaak, kaa speeju poadariit :lol: :lol: :lol: Un darba daudzums nemazinaas :lol: :lol: :lol: Kursh pieshkjirs min.26 h sutkaa :?: :?: :?:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt inc » 2007/Okt/30, 23:58

Jaa, esmu beidzis LLU TF, vieniigais ko es tur ieguvu ir looooti laba dziives skola, par teemu gan ar to apmaaciibu bija so, so....pasniedzeeji perfekti paarzin GAZ52 un KAMAZ, bet tikliidz iet runa par kauto jaunaaku taa vakuums :cry:

Ja buutu iespeeja veelreiz maaciities noteikti izveeleetios to pashu, + padziljinaatu vaacu valodas un informaatikas kursu :lol:
Lietotāja avatars
inc
Guru
 
Atbildes: 787
Pievienojies: 2005/Sep/09, 18:17
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Okt/31, 3:55

inc rakstīja:Ja buutu iespeeja veelreiz maaciities noteikti izveeleetios to pashu, + padziljinaatu vaacu valodas un informaatikas kursu :lol:

Shitamos es Tev vareetu sagaadaat bez atkaartotas maaciishanaas LLU, ja Tev ir reaala interese :wink:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt OZons » 2007/Nov/26, 22:17

Labs vakars!reaali saak rasties vajadziiba lai izteiktos vairaak cilveeku!lai vieglak izlemt! pasakat +/- un visu kas sakam par to kr macijushies! interese gan mehi gan buuvnieciiba! :roll:
Lietotāja avatars
OZons
 
Atbildes: 1966
Pievienojies: 2006/Dec/26, 18:25
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Passat B6 Corrado
Dzinējs: 1.8 20VT+

Nākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi