VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Kaķu un citu mājdzīvnieku lietas

Par visu un neko...

Kaķu un citu mājdzīvnieku lietas

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Atbildēt virgin » 2009/Okt/28, 21:45

Stalins rakstīja:
Bubuciic rakstīja:...
Ja veic sterelizāciju vai kastrāciju, tad zvēriem nekāda auru laika, tai skaitā mocību tajās dienās, nav.
...


Diemžēl tā ir tikai teorija.
Suņus klāt nelaiž, tā ir, bet kad laukos tika klāt palielai mīkstajai rotaļļietai... nekļūstot galīgi nepieklājīgs, es nevaru aprakstīt to procesu detaļās, bet pēc tā mēs sapratām, ka ... viss nav tik viennozīmīgi.
P.S. Salīdzinājums nebija apvainojoši domāts.
Par citiem dzīvniekiem smuki pateici.


Nu cik es atkal esmu lasījusi, tad nedabūšana patiešām viņiem ar ir mokas! Un sterilizācija nav īpaši piedodama šķirnes suņiem :P Viņiem ir jāturpina sava misisja :) Bet klaiņojošiem zvēriem tas būtu pat ieteicami. Katrā ziņā vienu laiku es ar domāju par to, ka varbūt veiksim sterlizāciju, bet nu esmu pilnīgi pret to! Tā tomēr ir operācija un tās laikā viņai izņem visu mantību .. un tā tomēr ir operācija ..
Lietotāja avatars
virgin
Lady
 
Atbildes: 1065
Pievienojies: 2006/Mai/09, 10:08
Atrašanās vieta: Saurieši
Braucu ar: zilo vācu Matildi
Dzinējs: 1.6

Atbildēt virgin » 2009/Okt/28, 21:47

Kertais rakstīja:
Bubuciic rakstīja:Tev jau tak pusaudze :D
Drīz sāks čaļi nākt ciemos :lol:


satrp citu, man daktere teica, ka vismaz vienu reizi jaalauj tikt pie mazuljiem, un tikai tad likt burkaa - tad ilgaak dziivo.


klausies pievienojies taksistiem www.taksis.lv ;)

Pavasrī varēsim braukt kopā uz takšu tusiņu :) Šogad mēs uz 2iem tikām - super pasākumi :thumright:

Pozitīvu emociju garants gan saimniekiem un galvenais mazajiem 4kājainajiem ;)
Lietotāja avatars
virgin
Lady
 
Atbildes: 1065
Pievienojies: 2006/Mai/09, 10:08
Atrašanās vieta: Saurieši
Braucu ar: zilo vācu Matildi
Dzinējs: 1.6

Atbildēt Kertais » 2009/Okt/28, 22:43

virgin rakstīja:
Kertais rakstīja:
Bubuciic rakstīja:Tev jau tak pusaudze :D
Drīz sāks čaļi nākt ciemos :lol:


satrp citu, man daktere teica, ka vismaz vienu reizi jaalauj tikt pie mazuljiem, un tikai tad likt burkaa - tad ilgaak dziivo.


klausies pievienojies taksistiem www.taksis.lv ;)

Pavasrī varēsim braukt kopā uz takšu tusiņu :) Šogad mēs uz 2iem tikām - super pasākumi :thumright:

Pozitīvu emociju garants gan saimniekiem un galvenais mazajiem 4kājainajiem ;)


Man uz shuneli ir savtiigi noluuki - rudenii saakshu vest uz mezhu pashaudiities ar tukshaam patronaam, lai redzeetu, kaa uz troksni reagee suns - par taalaako veelaak.
Lietotāja avatars
Kertais
 
Atbildes: 385
Pievienojies: 2007/Dec/29, 20:41
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Passat b5
Dzinējs: 1.8T

Atbildēt virgin » 2009/Okt/29, 14:14

Kertais rakstīja:
virgin rakstīja:
Kertais rakstīja:
Bubuciic rakstīja:Tev jau tak pusaudze :D
Drīz sāks čaļi nākt ciemos :lol:


satrp citu, man daktere teica, ka vismaz vienu reizi jaalauj tikt pie mazuljiem, un tikai tad likt burkaa - tad ilgaak dziivo.


klausies pievienojies taksistiem www.taksis.lv ;)

Pavasrī varēsim braukt kopā uz takšu tusiņu :) Šogad mēs uz 2iem tikām - super pasākumi :thumright:

Pozitīvu emociju garants gan saimniekiem un galvenais mazajiem 4kājainajiem ;)


Man uz shuneli ir savtiigi noluuki - rudenii saakshu vest uz mezhu pashaudiities ar tukshaam patronaam, lai redzeetu, kaa uz troksni reagee suns - par taalaako veelaak.


Man jau liekas, ka tagad jau vajag pašaudīties ;) Jūs iesiet apmācībās ar?
Lietotāja avatars
virgin
Lady
 
Atbildes: 1065
Pievienojies: 2006/Mai/09, 10:08
Atrašanās vieta: Saurieši
Braucu ar: zilo vācu Matildi
Dzinējs: 1.6

Atbildēt Kertais » 2009/Okt/29, 18:58

Ar to rudeni bija domaats kaut kad tuvaakajaa laikaa - tai shaudiishanai jau saaku paleenaam gatavot shuneli pa maajaam ar gaiseni - no taas itkaa nebiistaas. Uz apmaaciibu vediishu tikai taadaa gadiijumaa, ja negribees galiigi klausiit, bet jau uz doto briidi varu pateikt, ka taxis (un maneejais jo iipashi) raada ljoti augstu emocionaalo noturiibu, pashkontroli, tajaa pashaa laikaa ir noveerota tendence, ka tas suns iet un dara ko grib.
Lietotāja avatars
Kertais
 
Atbildes: 385
Pievienojies: 2007/Dec/29, 20:41
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Passat b5
Dzinējs: 1.8T

Atbildēt Bubuciic » 2009/Okt/29, 19:02

[quote="Kertais"]Ar to rudeni bija domaats kaut kad tuvaakajaa laikaa - tai shaudiishanai jau saaku paleenaam gatavot shuneli pa maajaam ar gaiseni - no taas itkaa nebiistaas. Uz apmaaciibu vediishu tikai taadaa gadiijumaa, ja negribees galiigi klausiit, bet jau uz doto briidi varu pateikt, ka taxis (un maneejais jo iipashi) raada ljoti augstu emocionaalo noturiibu, pashkontroli, tajaa pashaa laikaa ir noveerota tendence, ka tas suns iet un dara ko grib.[/quote]

Nu vo, ielīdīs alā, sapūtīsies un ārā nenāks vēl.. :lol:
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Kertais » 2009/Okt/29, 19:04

Bubuciic rakstīja:
Kertais rakstīja:Ar to rudeni bija domaats kaut kad tuvaakajaa laikaa - tai shaudiishanai jau saaku paleenaam gatavot shuneli pa maajaam ar gaiseni - no taas itkaa nebiistaas. Uz apmaaciibu vediishu tikai taadaa gadiijumaa, ja negribees galiigi klausiit, bet jau uz doto briidi varu pateikt, ka taxis (un maneejais jo iipashi) raada ljoti augstu emocionaalo noturiibu, pashkontroli, tajaa pashaa laikaa ir noveerota tendence, ka tas suns iet un dara ko grib.[/quote]

Nu vo, ielīdīs alā, sapūtīsies un ārā nenāks vēl.. :lol:


runa ir par to, ka vinjsh iet un dara ko grib, tajaa pat laikaa instinktiem vinjsh pretoties nespeej, aiz ko sapuushanaas seezhot lapsas alaa nav iespeejama.
Lietotāja avatars
Kertais
 
Atbildes: 385
Pievienojies: 2007/Dec/29, 20:41
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Passat b5
Dzinējs: 1.8T

Atbildēt virgin » 2009/Okt/30, 10:08

Kertais rakstīja:
Bubuciic rakstīja:
Kertais rakstīja:Ar to rudeni bija domaats kaut kad tuvaakajaa laikaa - tai shaudiishanai jau saaku paleenaam gatavot shuneli pa maajaam ar gaiseni - no taas itkaa nebiistaas. Uz apmaaciibu vediishu tikai taadaa gadiijumaa, ja negribees galiigi klausiit, bet jau uz doto briidi varu pateikt, ka taxis (un maneejais jo iipashi) raada ljoti augstu emocionaalo noturiibu, pashkontroli, tajaa pashaa laikaa ir noveerota tendence, ka tas suns iet un dara ko grib.[/quote]

Nu vo, ielīdīs alā, sapūtīsies un ārā nenāks vēl.. :lol:


runa ir par to, ka vinjsh iet un dara ko grib, tajaa pat laikaa instinktiem vinjsh pretoties nespeej, aiz ko sapuushanaas seezhot lapsas alaa nav iespeejama.


Instinkti viņiem ir ļoti spēcīgi, tā kā manējais ir cēlies no medniekiem, tad viņam jo izteikti jūtami pārmantoti spēcīgi instinkti! Bet cik savu nācies novērot trokšņos - nebaidās! ;)
Lietotāja avatars
virgin
Lady
 
Atbildes: 1065
Pievienojies: 2006/Mai/09, 10:08
Atrašanās vieta: Saurieši
Braucu ar: zilo vācu Matildi
Dzinējs: 1.6

Atbildēt Bubuciic » 2009/Nov/04, 15:00

Audzēju un selekcionēšu zirnekļus 8)
Ir dabūtas 2as dāmas, vajag čali.
Ja kādam vannasistabā ir ( tādi mazi un nīkulīgi izskatās, salīdzinot ar dāmām), būtu pateicīga, ja saķertu un man uzdāvinātu ;)

p.s. patiesībā vajag daudz džeku, jo ja nepatīk tiek apēsti uzreiz, ja patīk, tad tiek izdarīts viss dzimtas turpināšanai un čalis tikai tad tiek apēsts
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt sicc » 2009/Nov/04, 15:01

Bubuciic rakstīja:Audzēju un selekcionēšu zirnekļus 8)
Ir dabūtas 2as dāmas, vajag čali.
Ja kādam vannasistabā ir ( tādi mazi un nīkulīgi izskatās, salīdzinot ar dāmām), būtu pateicīga, ja saķertu un man uzdāvinātu ;)

p.s. patiesībā vajag daudz džeku, jo ja nepatīk tiek apēsti uzreiz, ja patīk, tad tiek izdarīts viss dzimtas turpināšanai un čalis tikai tad tiek apēsts

:gargt:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Bubuciic » 2009/Nov/04, 15:10

Kas te smieklīgs? :roll:
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt TDI2000 » 2009/Nov/04, 15:38

Bubuciic rakstīja:Kas te smieklīgs? :roll:


Tur tik tiešām ir jāraud nevis jāsmejas ! :gargt:
Lietotāja avatars
TDI2000
 
Atbildes: 353
Pievienojies: 2009/Mai/14, 23:28
Braucu ar: BiTDI

Atbildēt Bubuciic » 2009/Nov/04, 15:48

Pateikšu vēl šausmīgākas lietas, ja jau tā - mēnesī priekš katra zirnekļa nogalinu 3-4 mušas!
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt TDI2000 » 2009/Nov/04, 16:23

Bubuciic rakstīja:Pateikšu vēl šausmīgākas lietas, ja jau tā - mēnesī priekš katra zirnekļa nogalinu 3-4 mušas!


Tikai nenosit manu mušu !!! [-X :mrgreen:
Lietotāja avatars
TDI2000
 
Atbildes: 353
Pievienojies: 2009/Mai/14, 23:28
Braucu ar: BiTDI

Atbildēt Jazzer » 2009/Nov/16, 1:52

Tātad no šodienas mājās ir kvekšķis - Klementīne (Tīne)
Attēls

Attēls
Palēnām sapazīstas ar saimnieci
Attēls
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi