VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Kaķu un citu mājdzīvnieku lietas

Par visu un neko...

Kaķu un citu mājdzīvnieku lietas

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Atbildēt silver » 2010/Jan/15, 16:12

Te gan andronam piekrītu, manējais arī paņemts no ielas. Brīnos pat par jamā intelektu, jo pēc pāris reizēm, kad dabūja pa D, mēbeles un tapetes neplēš. Ir gadījies, kad izleca no balkona, pavazājās apkārt, bet, kad bija jau atmestas cerības atrast, sēž šams zem balkona :lol: , un vispār tik uzticamu kaķi neesmu redzējis, ja kautkur ejam, šis nāk līdzi kā suns un, ja kautkur nomaldās, bļaustās, lai iet pakaļ :mrgreen:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt silver » 2010/Jan/15, 16:13

envy rakstīja:hmmm... mūsējais divus gadus nav redzējis kaķeni un kastrēts nav, viss normāli, pavasarī bija bik pabrēcis bet normas robežās :D

Jo atmeta cerības :lol: :mrgreen: iedomājies, tu divus gadus nebūtu dabūjis :lol: :gargt:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt Bubuciic » 2010/Jan/15, 16:36

Vispār, ja kādam vajag uzticamu četrkājaino draugu un vēlme sniegt palīdzīgu roku kādam cilvēku pieviltam, pamestam pabērnam, pabļaujat man :)

Palīdzība zvēriem - mans hobijs, sirdslieta un aizraušanās ;)
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt tomix2000 » 2010/Jan/16, 13:49

Nav man vinsh ar cilts rakstiem. Es gribu lai vinsh dabuj prieku ar meiteneem, kaapeec gan liegt :D Pie tam ja ir pieprasiijums peec runchiem, persieshu kakjeneem... Ne jau visi arii kakjenes sterilizee. Nu nesaki viss, ka taa sugu buushana ir tufta. Mums jau ir bijushi triis kakji pirms tam, kopsh manas beerniibas, visi bezsugas kakji, laidaam aaraa... Tagad persietis ir citaadaaks daudzos faktoros: raksturs ir vienreizeejs, miilsh un par saimnieku atziist tikai mammu. Naktii kaa mamma ieklepojaas, pagrozaas, taa vinsh klaat un glaastaas. Uz rokaam mammai prasaas regulaari. Nav bijis neviens gadiijums kad buutu nokartojies aarpus savas tualetes. Mamma ir sajuusmaa par vinju, abi divi korishi, pat abi ar smalkiem njaudieniem un skanjaam sazinaas, no malas tas izskataas vienreizeeji, kad kakjis panaak savu :D Ar teevu speeleejaas, uz rokaam seezh, bet neizradaa nekaadas emocijas, bet teevs pieradinajis, kad kads ir pie galda, tad shis klaat un ar prasa, bet ne bariibu, bet galjas gabalu. Es kaa paraados reti ciemos, tad es tik varu paspeeleeties :D

Vienam patiik meita, vienam maate, vienam BMW otram VW. Katram savs!!!
Lietotāja avatars
tomix2000
 
Atbildes: 160
Pievienojies: 2007/Apr/07, 18:47

Atbildēt Fancy » 2010/Jan/29, 17:46

Kā lai suni pieradina iet pasteigāties pavadā? Pagaidām apsēžās uz zemes un nekust ne no vietas
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Bubuciic » 2010/Jan/29, 18:37

Paņem rokā desu un staipi līdzi :D
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Krizdole » 2010/Jan/29, 19:20

Bubuciic rakstīja:Paņem rokā desu un staipi līdzi :D


Makšķerkātā pa priekšu vicināt.
Lietotāja avatars
Krizdole
Lady
 
Atbildes: 488
Pievienojies: 2007/Apr/25, 21:18
Atrašanās vieta: Ādazi
Braucu ar: Opel Zafira
Dzinējs: 1.9 CDTI

Atbildēt Turbo » 2010/Jan/29, 19:35

ar kaķiem vispār esot tā ka normāli kastrēt tikai gadu vecu un kadureizi dabūjušu, es atkal savējo atdevu kastrācijā pie pirmās teritorijas iezīmēšanas- kaukādos 4 mēnešos, jo nenormāli smirdēja. Daktere brīdināja ka varot palikt bērna prātiņā,
un tā arī ir.
Tagad runcim gandrīz 4 gadi, bet uzvedas ta ka pusgadu vecs, skrien,lec, ārdās ,drifto pa laminātu, karoč baigi jautri.
Protams uznāk jūtu uzplūdi vinam ar, bet pārsvarā ja esmu viens mājās, vai ja draudzene viena. Kad esam mājās abi- cirks garantēts, nenormāls plātīzeris, ta ka tāds sīkais :D .

pa šitadu iet runa :D
Attēls
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt Krizdole » 2010/Jan/30, 9:08

Manējā kaķene arī pa māju sprinģoja(pa sienām augšā rāpās), tagd gan retāk, cienījams vecums tomēr jau, gadi 10, laikam sanāk.

Nezinu, cik ilgi es vēl savējo balto teroristi izturēšu un pašreizējo karastāvokli ar piemīzto vannasistabas paklājiņu(pelķe - izmazgāju, satīru, uzlieku - peļķe un tā pa rinķi jau pārs mēnešus, nu vairs nelieku pat). Paliks siltāks, sūtīšu uz laukiem to kaķi, ja nekas nemainīsies - mana nervu sistēma dārgāka man.
Lietotāja avatars
Krizdole
Lady
 
Atbildes: 488
Pievienojies: 2007/Apr/25, 21:18
Atrašanās vieta: Ādazi
Braucu ar: Opel Zafira
Dzinējs: 1.9 CDTI

Atbildēt Bulinsh » 2010/Jan/30, 11:06

Krizdole rakstīja:Manējā kaķene arī pa māju sprinģoja(pa sienām augšā rāpās), tagd gan retāk, cienījams vecums tomēr jau, gadi 10, laikam sanāk.

Nezinu, cik ilgi es vēl savējo balto teroristi izturēšu un pašreizējo karastāvokli ar piemīzto vannasistabas paklājiņu(pelķe - izmazgāju, satīru, uzlieku - peļķe un tā pa rinķi jau pārs mēnešus, nu vairs nelieku pat). Paliks siltāks, sūtīšu uz laukiem to kaķi, ja nekas nemainīsies - mana nervu sistēma dārgāka man.


Greizsirdīga......... stabili.... mums kādreiz runcis bija.... ja nodarīji pāri, ielika kluci gultā :D
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Turbo » 2010/Jan/30, 12:01

Krizdole rakstīja:Manējā kaķene arī pa māju sprinģoja(pa sienām augšā rāpās), tagd gan retāk, cienījams vecums tomēr jau, gadi 10, laikam sanāk.

Nezinu, cik ilgi es vēl savējo balto teroristi izturēšu un pašreizējo karastāvokli ar piemīzto vannasistabas paklājiņu(pelķe - izmazgāju, satīru, uzlieku - peļķe un tā pa rinķi jau pārs mēnešus, nu vairs nelieku pat). Paliks siltāks, sūtīšu uz laukiem to kaķi, ja nekas nemainīsies - mana nervu sistēma dārgāka man.


mums arī mīza vannas istabas paklājiņā kas bija pirkts Jysk. Vienkārši riebums pret to paklājuņu laikam,jo otrā toletē nečurā paklājā, tas pirkts citur.
Kadu gadu nebijām izlikuši, tad uzklājām vannasistaba- paris stundas uz samīzts. Izmetām to paklāju ārā, nafig nav vajadzīgs un miers mājās. Manuprāt tos paklājus ražo no kaukādām organiskām vielām kas kaķim piezpiež tur darīties, jo mūsējais ar kopš pirmās dienas nokārtojas TIKAI savā kastē, nu iznēmums bija ar šo pakāju, ko nācās izmest un viss.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt Krizdole » 2010/Jan/30, 15:53

Viens paklājs bija no audumu veikala otrs ir no Depo tagad. Abi regulāri tiek mazgāti veļasmašīnā, pateicoties kaķei.
Lietotāja avatars
Krizdole
Lady
 
Atbildes: 488
Pievienojies: 2007/Apr/25, 21:18
Atrašanās vieta: Ādazi
Braucu ar: Opel Zafira
Dzinējs: 1.9 CDTI

Atbildēt Bubuciic » 2010/Jan/30, 18:17

Krizdole rakstīja:Viens paklājs bija no audumu veikala otrs ir no Depo tagad. Abi regulāri tiek mazgāti veļasmašīnā, pateicoties kaķei.


Man arī šķiet, ka tā greizā acs uz jaunāko ģimenes locekli varētu būt un tādas izdarības ;)
Ceru, ka ne ne veselības problēmas kādas mincim. Tad arī sāk nepasmuki izdarīties..
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt tomix2000 » 2010/Mar/13, 21:36

Pie mana Mika bija divas preilenes-kakjenes, tak abas izbraakjeeja :D No pirmaas pa degunu dabuuja, veelaak jau pa priekshu goriijaas, bet otra jau pashaa saakumaa saaka goriities, bet tas tikai ienjeemis peetnieka pozu un veero.... 8) Izraadaas tomeer runcim par agru gada vecumaa laist preciibaas...
Lietotāja avatars
tomix2000
 
Atbildes: 160
Pievienojies: 2007/Apr/07, 18:47

Re: Kaķu un citu mājdzīvnieku lietas

Atbildēt Ugisons » 2011/Feb/20, 21:34

Kkāds U**ds šodien laukos manu taksi sasitis un sadūris! suns saakumaa bija bezsamaņaa... attapās tikai tad, kad ienesu maajaa! apdullis! aizrāvu pie vetaarsta momentaa un šī atrada durtu brūci skaustaa!
dabūjis kaartiigi štoperi pa galvu! :evil: saš'pricēja antibiotikas un pretsāpju zāles! redzēs kaa nakti pārdzīvos! Riit no rīta vediis uz Ventspili pie ārsta fočēt galvu vai nav asisns izplūdums!
man jau taa viņš ir ar dažām metāla detaļām!

Atrastu to kretīnu, seju izārdītu

Nesaprotu taadus cilvēkus... #-o
Attēls
BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 10 viesi