VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Baltās tiesības: Blakussēdētājs!

Par visu un neko...

Baltās tiesības: Blakussēdētājs!

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Baltās tiesības: Blakussēdētājs!

Atbildēt shark » 2006/Mai/05, 22:59

Teju jau aiz stūra, kad man būs Balstās tiesības...
Muterei kautkāds vecis sastāstījis, ka blakussēdētājam jābūt ar 3 gadu pieredzi braucot ar kautkādām Profesionālajām tiesībām :shock: Pirmā dzirdēšana par ko tādu vispār, ka pastāv tādas Amatieru un profesionālās tiesības (braukšanai pa ielu nevis rallijā) :shock:
Es personīgi domāju, ka tas viss ir fufelis, bet vēlos būt pilnīgi drošs, ka man blakus drīkst sēdēt jebkurš cilvēks, kas ar normālām tiesībām braucis 3 gadus!
:stupid: :-^ ](*,) :wink:
Lietotāja avatars
shark
 
Atbildes: 146
Pievienojies: 2006/Mar/03, 2:11
Atrašanās vieta: Tukums...

Re: Baltās tiesības: Blakussēdētājs!

Atbildēt sciroco » 2006/Mai/05, 23:18

shark rakstīja:Teju jau aiz stūra, kad man būs Balstās tiesības...
Muterei kautkāds vecis sastāstījis, ka blakussēdētājam jābūt ar 3 gadu pieredzi braucot ar kautkādām Profesionālajām tiesībām :shock: Pirmā dzirdēšana par ko tādu vispār, ka pastāv tādas Amatieru un profesionālās tiesības (braukšanai pa ielu nevis rallijā) :shock:
Es personīgi domāju, ka tas viss ir fufelis, bet vēlos būt pilnīgi drošs, ka man blakus drīkst sēdēt jebkurš cilvēks, kas ar normālām tiesībām braucis 3 gadus!
:stupid: :-^ ](*,) :wink:


Ta vinš ir, es kad liku tiesibas pietika ka blakusedetajam ir 3 gadu stažs, bet tas bija 10 gadus atpakaļ. Tas ka blakusedetajam jabūt papildus atļaujas mācīt eksistē jau droši vairāk par gadu.
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Re: Baltās tiesības: Blakussēdētājs!

Atbildēt Storms » 2006/Mai/06, 0:40

sciroco rakstīja:Ta vinš ir, es kad liku tiesibas pietika ka blakusedetajam ir 3 gadu stažs, bet tas bija 10 gadus atpakaļ. Tas ka blakusedetajam jabūt papildus atļaujas mācīt eksistē jau droši vairāk par gadu.

Yep. Un tam kuru māca arī ir jābūt papīram no CSDD ka mācies braukt. Citādi zaļie paņems pie pakaļas ka brauc bez tiesībām.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt artursT9 » 2006/Mai/06, 1:02

nu tad jau te viss ir mainiijies!

Cik zinu, ka vajag 3gadu staazju un M(o)āceklim baltās tiesības!
Lietotāja avatars
artursT9
 
Atbildes: 391
Pievienojies: 2006/Feb/08, 1:14
Atrašanās vieta: purChiks

Re: Baltās tiesības: Blakussēdētājs!

Atbildēt shark » 2006/Mai/06, 1:12

Storms rakstīja:
sciroco rakstīja:Ta vinš ir, es kad liku tiesibas pietika ka blakusedetajam ir 3 gadu stažs, bet tas bija 10 gadus atpakaļ. Tas ka blakusedetajam jabūt papildus atļaujas mācīt eksistē jau droši vairāk par gadu.

Yep. Un tam kuru māca arī ir jābūt papīram no CSDD ka mācies braukt. Citādi zaļie paņems pie pakaļas ka brauc bez tiesībām.


Vai tad pašas baltās tiesības nav apliecinājums tam, ka mācos? :shock: :? :)
Lietotāja avatars
shark
 
Atbildes: 146
Pievienojies: 2006/Mar/03, 2:11
Atrašanās vieta: Tukums...

Re: Baltās tiesības: Blakussēdētājs!

Atbildēt Storms » 2006/Mai/06, 1:20

shark rakstīja:
Storms rakstīja:
sciroco rakstīja:Ta vinš ir, es kad liku tiesibas pietika ka blakusedetajam ir 3 gadu stažs, bet tas bija 10 gadus atpakaļ. Tas ka blakusedetajam jabūt papildus atļaujas mācīt eksistē jau droši vairāk par gadu.

Yep. Un tam kuru māca arī ir jābūt papīram no CSDD ka mācies braukt. Citādi zaļie paņems pie pakaļas ka brauc bez tiesībām.

Vai tad pašas baltās tiesības nav apliecinājums tam, ka mācos? :shock: :? :)

HVZ, mošk tas pats vien ir. Bet karoče ir jābūt papīram no CSDD ka viņi zin ka tu mācies. Un šoferim (instruktoram ķipa) arī jābūt papīram no CSDD ka viņš kādu var mācīt.

Ā! Atarpcitu Alien mums patreiz vienu te māca... ;) Jānopratina šamais kas un kā. 8)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt imants » 2006/Mai/06, 7:52

Cik zinu tad blakussēdētājam jābūt ar 3 gadu stāžu un iesācējam braukšanas atļaujai, kuru izsniedz csdd.Atļauja izskatās līdzīga tiesībām tikai tās, ir ja nemaldos, gaiši zaļā krāsā un bilde ir kreisajā pusē.Cik sapratu šī atļauja domāta lai nesēstos pie stūres tādi, kuriem tiesības ir atņemtas
Lietotāja avatars
imants
 
Atbildes: 1013
Pievienojies: 2004/Sep/11, 19:53
Braucu ar: Audi A6 Avant
Dzinējs: Turbodīzels

Atbildēt Lord » 2006/Mai/06, 8:36

Ir viss vēl vienkāršāk... stāzam ir jābūt nevis trīs gadi, bet gan divi gadi... un moceklim baltajām tiesīām, kuras arī ir baltā krāsā, neviss zaļā :mrgreen:

bet sīkāk un konkrētāk meklē CSDD
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt imants » 2006/Mai/06, 8:45

Lietotāja avatars
imants
 
Atbildes: 1013
Pievienojies: 2004/Sep/11, 19:53
Braucu ar: Audi A6 Avant
Dzinējs: Turbodīzels

Atbildēt Lord » 2006/Mai/06, 10:35

imants rakstīja:http://www.csdd.lv/default.php?pageID=1091008898 ...neizskatās pēc baltas :roll:
:shock: :shock: :shock: jebal... nesen vēl bija... šitais laikam kaut kāds kārtējais ES paraugs :roll:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Storms » 2006/Mai/06, 10:38

Nu bļin nemusiniet tautu ja nezinat ibio! Tam KURŠ māca tagad ARĪ ir jāsaņem atļauja iekš CSDD!
Un starpcitu tas ir jau labu laiku. Gadus 2-3.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Xplod » 2006/Mai/06, 10:46

Storms rakstīja:Nu bļin nemusiniet tautu ja nezinat ibio! Tam KURŠ māca tagad ARĪ ir jāsaņem atļauja iekš CSDD!
Un starpcitu tas ir jau labu laiku. Gadus 2-3.


kur tas ir rakstiits :roll: man liekas ka tam kas maaca ,nevajag nekaadu atljauju, pietiek ar tiesiibaam un 2 gadu staazju + M burts logaa :roll:
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Atbildēt Storms » 2006/Mai/06, 11:06

Xplod rakstīja:
Storms rakstīja:Nu bļin nemusiniet tautu ja nezinat ibio! Tam KURŠ māca tagad ARĪ ir jāsaņem atļauja iekš CSDD!
Un starpcitu tas ir jau labu laiku. Gadus 2-3.

kur tas ir rakstiits :roll: man liekas ka tam kas maaca ,nevajag nekaadu atljauju, pietiek ar tiesiibaam un 2 gadu staazju + M burts logaa :roll:

Tur jau tā lieta ka nepietiek! CSDD kaukur jāmeklē šitas. Tagad laika nau meklēt :(
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Urmas » 2006/Mai/06, 11:07

Storms rakstīja:Nu bļin nemusiniet tautu ja nezinat ibio! Tam KURŠ māca tagad ARĪ ir jāsaņem atļauja iekš CSDD!
Un starpcitu tas ir jau labu laiku. Gadus 2-3.


Nav gan. Tiesības ieguvu 2004. gada pirmajā novembrī un līdz tam laikam rullēju ar mācību atļauju (atvilktnē mētājas), un blakussēdētājam neviens neko neprasīja, pat CSDD neviens neiepīkstējās ka "mācītājam" arī vajadzētu kādu atļauju.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt shark » 2006/Mai/06, 11:55

Mjā, cik cilvēku, tik viedokļu :roll:
Laikam būs jāzvana uz to CSDD :roll:
Lietotāja avatars
shark
 
Atbildes: 146
Pievienojies: 2006/Mar/03, 2:11
Atrašanās vieta: Tukums...

Nākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi