VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Klusums....

Par visu un neko...

Klusums....

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Atbildēt Bulinsh » 2004/Mar/26, 17:23

oi blja es te vienu tekst atradu nu pisec kāmēr izlasi un vēl fišku ierubī
С точки зpения банальной эpyдиции каждый индивидyyм, кpитически мотивиpyющий абстpакцию, не может игноpиpовать кpитеpии yтопического сyбьективизма, концептyально интеpпpетиpyя общепpинятые дефанизиpyющие поляpизатоpы, поэтомy консенсyс, достигнyтый диалектической матеpиальной классификацией всеобщих мотиваций в паpадогматических связях пpедикатов, pешает пpоблемy yсовеpшенствования фоpмиpyющих геотpансплантационных квазипyзлистатов всех кинетически коpеллиpyющих аспектов. Исходя из этого, мы пpишли к выводy, что каждый пpоизвольно выбpанный пpедикативно абсоpбиpyющий обьект pациональной мистической индyкции можно дискpетно детеpминиpовать с аппликацией ситyационной паpадигмы коммyникативно-фyнкционального типа пpи наличии детектоpно-аpхаического дистpибyтивного обpаза в Гилбеpтовом конвеpгенционном пpостpанстве, однако пpи паpаллельном колабоpационном анализе спектpогpафичеких множеств, изомоpфно pелятивных к мyльтиполосным гипеpболическим паpаболоидам, интеpпpетиpyющим антpопоцентpический многочлен Hео-Лагpанжа, возникает позиционный сигнификатизм гентильной теоpии психоанализа, в pезyльтате чего надо пpинять во внимание следyющее: посколькy не только эзотеpический, но и экзистенциальный аппеpцепциониpованный энтpополог антецедентно пассивизиpованный высокоматеpиальной сyбстанцией, обладает пpизматической идиосинхpацией, но так как валентностный фактоp отpицателен, то и, соответственно, антагонистический дискpедитизм дегpадиpyет в эксгибиционном напpавлении, посколькy, находясь в пpепyбеpтатном состоянии, пpактически каждый сyбьект, меланхолически осознавая эмбpиональнyю клаyстоpофобию, может экстpаполиpовать любой пpоцесс интегpации и диффеpенциации в обоих напpавлениях, отсюда следyет, что в pезyльтате синхpонизации, огpаниченной минимально допyстимой интеpполяцией обpаза, все методы конвеpгенционной концепции тpебyют пpактически тpадиционных тpансфоpмаций неоколониализма. Hеоколонии, pазмножающиеся почкованием, имеют вегетационный пеpиод от тpех до восьми фенотипических гомозигот, но все они являются лишь фyндаментальным базисом социогенетической надстpойки кpиогенно-кpеативного пpоцесса геpонтологизации. Увеличить этот базис можно с помощью гектаплазменного yскоpителя биоинеpтных коллоидных клеток контагиозной конкpетизации, однако введение конкpетизации влечет за собой пpименение методов теоpии множеств и дистpибyтивного анализа, что обyсловлено тем, что тpансцендентальная поликонденсация неpоноспоpы в пеpплексном хаосе может инбабyлиpовать комплексный моpфоз только тогда, когда конститyент доминанты квазитенденциально yнивеpсален, и пpоисходит довольно внезапно. Очевидно, что все вышесказанное пpоливает свет на теоpию пpедикативных ощyщений сyбьекта, абсолютно нефyнкциональных в yсловиях абстpактного хаоса.
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/26, 17:29

Es izlasiiju pirmaas 2 rindinjas un jau saputrojos,mana krievu valoda nav tik perfekta,lai saprastu kaadus 10 terminu vaardus peec kaartas un veel saprast par ko iet runa :lol: Bulinj,par kaadu braukshanu Tu runaa :?: Par to Tukumu,vai vienkaarshu aizbraukshanu liidz Scania :?:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Bulinsh » 2004/Mar/26, 17:30

i pa vienu i pa otru
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/26, 17:51

Shitas tika noshpikots no vienas vietas,bet nevareeju neiepostot,labs gabals :lol: :arrow:

Прожив в России 10 лет американец так и не понял почему
Пиздато - это хорошо, а Хуево - это плохо.
Но более непонятным для него было почему
Пиздец - это хуже чем хуево, а охуительноно - это лучше, чем пиздато

:lol:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/26, 17:53

Un shiet neslikta adrese,bet pagaidaam VW neatradu :cry: Bet ticu,ka arii VW taa var iet 8)

Te
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Angjerox » 2004/Mar/26, 18:45

Vincents rakstīja:Zinat, ka šodien 11:00 bija jābūt kaut kādai mācību trauksmei, tipa vajadzēja testēt to sistēmu.... me gan neko nedzirdēja.... :roll:


Bāc, a es domāju ka man sviestā iet muzons :D :D Braucu, dzirdu kaut kas gaudo, nogriežu mūziku (jo domāju, ka man kaut kas ar audio) nekā nav... Griežu virsū - atkal... bljin, nu nevar būt ka mūzika :? Apstājos izslēdzu music un dzirdu ka skan sirēna (Fck, atkal vācieši uzbrūk :twisted: ) Nu neko braucu tālāk... protams ka SWH netika ieslēgts, bet OBIE TRICE gan :D
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt Angjerox » 2004/Mar/26, 19:01

Tā starp citu, kas šodien notiek, i mean dag race :?: Moš mūsu klubs varētu savākties kaut kur pie dagiem :wink:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt Vincents » 2004/Mar/26, 19:09

Tiekamies 22:00 pie Spices... ;)
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Angjerox » 2004/Mar/26, 19:12

Vincents rakstīja:Tiekamies 22:00 pie Spices... ;)


me centīsies no visiem spēkiem :D
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt krisis » 2004/Mar/26, 20:04

es arii domaaju shodien lidz spicei aizbraukt!
krisis
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Jan/06, 9:31
Atrašanās vieta: Joprojām Fāterlande

Atbildēt ievinja » 2004/Mar/27, 6:30

eeee, a kur ta misters Zebzuaans shovakar bija nozudis? :roll:
Lietotāja avatars
ievinja
Lady
 
Atbildes: 963
Pievienojies: 2004/Feb/01, 18:28

Atbildēt Vincents » 2004/Mar/27, 7:24

Jā, žēl, ka nebijām kuplākā skaitā... bet tad jau nākošreiz ;)
Rīt mēģināšu atrast Hondas motora kodu... lai galu galā zinātu konkrēti cik tad to zirdziņu tam 1.5 motorītim... :P Kā nekā aparātiņš iet konkrēti labi :D
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Viesis » 2004/Mar/27, 14:32

Vincents rakstīja:... lai galu galā zinātu konkrēti cik tad to zirdziņu tam 1.5 motorītim... :P Kā nekā aparātiņš iet konkrēti labi :D


Jaa piekritu, ka Honda iet labi. Mana 1.5 Mazda vakar to smagi izjuta :lol:
Viesis
 

Atbildēt Julis » 2004/Mar/27, 14:41

Baac man besii ara darba kompis.....Ieprieksejais raxts manS Julis :oops: :oops: :oops:
Julis
 

Atbildēt type44 » 2004/Mar/27, 15:17

Vincents rakstīja:Jā, žēl, ka nebijām kuplākā skaitā... bet tad jau nākošreiz ;)
Rīt mēģināšu atrast Hondas motora kodu... lai galu galā zinātu konkrēti cik tad to zirdziņu tam 1.5 motorītim... :P Kā nekā aparātiņš iet konkrēti labi :D


Kas par hondu ?
Ja Honda Civic '92-'95 tad viņam ir
dzinēja kods: D15Z1 (Latvijā visbiežāk sastopamais)
1.5 16V SOHC VTEC-E 92hp@5500rpm 97tq@4500rpm

Bet vispār jaskātās kas par modeli VX/DX vai LX
Piemēram Honda Civic VX/DX ir 102hp@5900rpm 98tq@5000rpm dzinēja kods: D15B7
Lietotāja avatars
type44
 
Atbildes: 176
Pievienojies: 2004/Jan/05, 15:32

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi