VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Klusais, turpinājums [SPAMS]

Par visu un neko...

Klusais, turpinājums [SPAMS]

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt shprika » 2018/Apr/12, 11:29

Mans subjektivs viedoklis,zobene no vecuma aizgaja,notruka paris zobi,uz kloķenes izbukseja,pec tam virzuļi pret varstiem,un tad trinkš!un parrauj zobeni...
Ja salidzinoši svaigas zobenes aiziet,tad no parspriegošanas.vai braķis kada cita detaļa,kaut gan udenssuknis ari teoretiski var sabirt deļ parspriegošanas.
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt mist » 2018/Apr/12, 13:40

shprika rakstīja:Mans subjektivs viedoklis,zobene no vecuma aizgaja,notruka paris zobi,uz kloķenes izbukseja,pec tam virzuļi pret varstiem,un tad trinkš!un parrauj zobeni...
Ja salidzinoši svaigas zobenes aiziet,tad no parspriegošanas.vai braķis kada cita detaļa,kaut gan udenssuknis ari teoretiski var sabirt deļ parspriegošanas.

Man senos laikos bija tā: http://www.vwmotion.lv/forums/viewtopic.php?t=22108 foto tik pazudušas...
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt shprika » 2018/Apr/12, 14:09

Jap,tavu gadijumu atceros,un nesen te irija gribeju vienu b6 ar parrautu(diezgan svaigu)zobeni,pirkt un atgriezt atpakal dzive,biju skatities,bet parak izmetats pa garažu viņš bija,nu bet diagnoze ari udensuknis sabiris(mainits kopa ar siksnu)
Domaju ka tur bija nolažojušies ar spriegošanu.suknim viss kas uz assites bija izbraucis ara un protams siksna lupatas.
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt raimiz » 2018/Apr/12, 17:22

Īstenībā ar tiem ūdens sūkņiem kaut kas nav ar kvalitāti, man izjuka suknis, pie 25k jūdzēm (40k km) jamaina pie 60k jūdzēm(90k km), bet tas par laimi piedzenas ar celiņsiksnu 1.9 AFN motoram. Siksna spriegojas ar atsperi, ta ka pārvilkt nevar, sistēmā bija G12 antifrīzs, tā ka viss pareizi. Iekšējais gultnis bija galīgi izjucis, protams visa sistēma bija piedirsta ar skaidām no metāla spārniem, kad tie pret korpusu skrāpējās. Izskaloju visu, saliku jaunu sūkni, un braucu tālāk. Būtu tā zobsiksna, nevis ģeneratora siksna, varētu par likiem vārtiem priecāties.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt ajms » 2018/Apr/12, 19:02

raimiz rakstīja:Īstenībā ar tiem ūdens sūkņiem kaut kas nav ar kvalitāti, man izjuka suknis, pie 25k jūdzēm (40k km) jamaina pie 60k jūdzēm(90k km), bet tas par laimi piedzenas ar celiņsiksnu 1.9 AFN motoram. Siksna spriegojas ar atsperi, ta ka pārvilkt nevar, sistēmā bija G12 antifrīzs, tā ka viss pareizi. Iekšējais gultnis bija galīgi izjucis, protams visa sistēma bija piedirsta ar skaidām no metāla spārniem, kad tie pret korpusu skrāpējās. Izskaloju visu, saliku jaunu sūkni, un braucu tālāk. Būtu tā zobsiksna, nevis ģeneratora siksna, varētu par likiem vārtiem priecāties.

Kāds sūknis nosaukums izjuka? Mēs liekAM pārsvarā SKF(zobsiksnas komplektā+wp),graf,airtex.Citus nosaukumus neliekam ,lai nav piedzīvojumi.Nu nav neviens izjucis vismaz pēdējos 10 gadus ,mums daudzi auto mainījuši ap 2-3 reizēm zobenes,tos 90tkm praktiski izvelk. Mainam ap 2-3 zobenes mēnesī.Ievēroju ,ka pēdējā laikā mazāk ir zobsiksnu maiņas,jo auto daudzi jaunākie ir ar ķēdēm,bet tiem ir ū/sūkņi.Autoparks mainās ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt raimiz » 2018/Apr/12, 19:22

Circoli sūknis, cita vnk nebija veikalā uz vietas kad mainīju pirmo reizi. Pirmais sūknis+siksna un ruļļi(inna) nogāja 80k km, kad mainīju otro reizi, sūknis izskatījās labi, ne kustības, ne sulojis kaut kas, tāpēc diezgan droši liku jaunu circoli vietā, tas tad arī izjuka. Tā kā mašīna nomira dienā kad jābrauc atvaļinājumā tauri visai eiropai un vienas prāmja biļetes jau palaidu garām dēļ tā visa, tad nebija izvēles un atkal ieliku circoli 3 reizi, tik tālu esmu izbraucis visu eiropu un vēl cik kopš decembra nobraukts, viss labi pagaidām, kadi 10-15k km jau būs nobraukti. Tad jau redzēs kā tālāk būs, laicīgi jāatrod nākamreiz skf sūknis, lai nav jāraustās vairāk, ka kaut kas izjukt var.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt shprika » 2018/Apr/13, 12:09

Koleģis iepirka 10ta gada passatu,1.6tdi bluemotion ar manualo 5atrumu karbu(pa lielam tadu ko vw jau pusgadsimtu visur krame)beda sekojoša,sajugs paliek pie gridas... Medz pariet un atkal sajugs ka sajugs...kas par desam?gultnis kurvim brauc cauri,vai kur ķeras?virzuļi sprust vai?kas vel tadus jokus var spelet?
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt MasterzKre » 2018/Apr/14, 22:11

Galvenais cilindrs nav pie vainas? Man ar B3 bija tieši tāpat pirms nomainīju uz jaunu..
Lietotāja avatars
MasterzKre
 
Atbildes: 35
Pievienojies: 2016/Apr/16, 23:42
Braucu ar: Passat B3
Dzinējs: 1.8

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt shprika » 2018/Apr/14, 23:39

Varetu but,bet pagaidam izdevas atkal dabut normalu papildinot bremžu eļļu,un ar isiem pulsiem sapumpejot pedali,tagad ir ok.
Aizmugure kluči diezgan padiluši un tur tas limenis sakrities,un pie majas viņam mašina diezgan slipi ar degunu uz leju stav,pieļauju ka tad ari noķer gaisu,un pec tam ir problemas,tagad cerams bus ok,jo negribu but tas laimigais kurš tur cilindru mainis,tur vietas vispar nav deļ kvepufiltra.
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt Storms » 2018/Mai/20, 1:18

Labrīt.

Pie spama lieku, lai mani uzreiz nenobano. Nu, lai neuztver nopietni mošk... :D
Man te šodien V.A.G. festā radās tašd pārdomu jautājums - a kurš tagad ir VWmotion priekšvadītājs? Kā ir sanācis tā, ka reiz daudzskaitlīgais un aktīvais VWmotion šodien bija tikai uz mana tkrekla?

Skumji...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt lauriko » 2018/Mai/20, 7:15

Te jau nekas nenotiek, forumā pa dienu max 5 ieraksti ir...
Bet vienu daļu no senajiem man domāt varētu sakūdīt um kādu aktivitāti dzīvē!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt Ugisons » 2018/Mai/20, 21:48

Storms rakstīja:Labrīt.

Pie spama lieku, lai mani uzreiz nenobano. Nu, lai neuztver nopietni mošk... :D
Man te šodien V.A.G. festā radās tašd pārdomu jautājums - a kurš tagad ir VWmotion priekšvadītājs? Kā ir sanācis tā, ka reiz daudzskaitlīgais un aktīvais VWmotion šodien bija tikai uz mana tkrekla?

Skumji...

man uz maikas arī bija un uz mašīnas uzlīme arī bija :naac:

diezgan smuki pačilojām =D>
BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt mist » 2018/Mai/21, 9:27

Storms rakstīja:Labrīt.

Pie spama lieku, lai mani uzreiz nenobano. Nu, lai neuztver nopietni mošk... :D
Man te šodien V.A.G. festā radās tašd pārdomu jautājums - a kurš tagad ir VWmotion priekšvadītājs? Kā ir sanācis tā, ka reiz daudzskaitlīgais un aktīvais VWmotion šodien bija tikai uz mana tkrekla?

Skumji...

Par vw-motion pusvadītājiem skaidru ziņu nav.... un varbūt kādam bija apenes ar vwmotion uzrakstiem... :naac:
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt Ugisons » 2018/Mai/21, 23:08

Rakstīju mistiskajam RAIMONDAM par foruma cenu... skaidru atbilžu nav :|
BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

Re: Klusais, turpinājums [SPAMS]

Atbildēt raimiz » 2018/Mai/22, 0:56

Vot šito es nekad neesmu sapratis, kāpēc paņemt pārvaldībā forumu, kurš nemaz īsti neinteresē. Tiešām tur atlec tāda nauda no reklāmām? Visu laiku domāju ka tas ir vairāk kā sirds lieta un hobijs, un auto forumu admini/īpašnieki parasti ari ir lieli entuziasti, bet te kaut kā savādāk tas notiek. Kaut gan laiki mainās, kad tiko 18 palika, tas bija pirms gadiem 15, tā visa auto štelle bija daudz aktīvāka. Tie paši nelegālie dragreisi notikās ļoti bieži, auto stafetes utt, katrā nedēļas nogalē kaut kur kaut kas notika.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 18 viesi