VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Non loquor mauris ... [SPAM]

Par visu un neko...

Non loquor mauris ... [SPAM]

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt Myers » 2013/Okt/31, 18:57

LaXay rakstīja:juuuu. :D


sodien vaacamies uz rimi?

Mes ar gulbi 100punkti busim :D
Lietotāja avatars
Myers
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2012/Apr/21, 22:55
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Mk4 GOLF & Passat b3
Dzinējs: 1.8 20vt

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt ajms » 2013/Okt/31, 19:13

envy rakstīja:Nu a kur problēma nopirkt kasko bez pašriska?

Polo Līga apdrošināja BTA ,vienu stiklu jau nomainīja,tas pats saplīsa.
Es BMW Balta :) man ir 50Ls ,bet izklausās ,ka es rīt zvanīšu ,samainīšu,ja varēs .Balta nākamie pašriski ir nemainīgi .Izrunāšos.
Vai tik nebija kautkāda figņa ar auto gadiem ,kuri saistīti ar pašriskiem .Es īpaši nečakarēju santīmu dēļ kautkādiem +20-30Ls gadā.
apdrošinātājs teica ,ka 98% audio paneļus,visādus navigatorus neņem nost.Cilvēks ir cilvēks.Paši vainīgi ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt androns » 2013/Okt/31, 19:39

ajms rakstīja:
envy rakstīja:Nu a kur problēma nopirkt kasko bez pašriska?

Polo Līga apdrošināja BTA ,vienu stiklu jau nomainīja,tas pats saplīsa.
Es BMW Balta :) man ir 50Ls ,bet izklausās ,ka es rīt zvanīšu ,samainīšu,ja varēs .Balta nākamie pašriski ir nemainīgi .Izrunāšos.
Vai tik nebija kautkāda figņa ar auto gadiem ,kuri saistīti ar pašriskiem .Es īpaši nečakarēju santīmu dēļ kautkādiem +20-30Ls gadā.
apdrošinātājs teica ,ka 98% audio paneļus,visādus navigatorus neņem nost.Cilvēks ir cilvēks.Paši vainīgi ;)

tak varēji paķert jebkuru paneli un aizstiept apdrošinātājam un pateikt, ka Tev nopizģīja maģi bez paneļa
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt kosmoss19 » 2013/Okt/31, 21:11

Eh labi laikam ka neieliku b3 Blaupunkt SanDiego, bet veco VW beta bez hohen regulātora :mhihi:

Attēls

ps:Blaupunktam vienkārši kaut kā caur pakaļu tas ISO strādā, vajag dzelteno un zilo uz + un sarkano uz ACC(lai gaisma un pulkstenis nesēdina aķi)

Varbūt kādam ir tāds?
Attēls
88tajā laikam uz b3 lika tādus :roll:
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt h8499 » 2013/Okt/31, 22:41

Ehē, man ir šitāds retums - 8)
Attēls
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt envy » 2013/Okt/31, 22:51

androns rakstīja:
ajms rakstīja:
envy rakstīja:Nu a kur problēma nopirkt kasko bez pašriska?

Polo Līga apdrošināja BTA ,vienu stiklu jau nomainīja,tas pats saplīsa.
Es BMW Balta :) man ir 50Ls ,bet izklausās ,ka es rīt zvanīšu ,samainīšu,ja varēs .Balta nākamie pašriski ir nemainīgi .Izrunāšos.
Vai tik nebija kautkāda figņa ar auto gadiem ,kuri saistīti ar pašriskiem .Es īpaši nečakarēju santīmu dēļ kautkādiem +20-30Ls gadā.
apdrošinātājs teica ,ka 98% audio paneļus,visādus navigatorus neņem nost.Cilvēks ir cilvēks.Paši vainīgi ;)

tak varēji paķert jebkuru paneli un aizstiept apdrošinātājam un pateikt, ka Tev nopizģīja maģi bez paneļa

nemot vera, ka Tu esi kapeikjaklis, tad kasko neperc un tas ir labi, bet par krapsanu var ielikt aiz restem ;)

un nemot vera, ka kasko perkot ir janorada audio modelis, tad paneli vajag tiesi tadu, lai dabutu atlidzibu par to Tava stasta..
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt kosmoss19 » 2013/Okt/31, 22:57

h8499 rakstīja:Ehē, man ir šitāds retums - 8)
Attēls

Tas tapat ka mana beta ir mk3 maģis
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt ajms » 2013/Nov/01, 0:10

androns rakstīja:
ajms rakstīja:
envy rakstīja:Nu a kur problēma nopirkt kasko bez pašriska?

Polo Līga apdrošināja BTA ,vienu stiklu jau nomainīja,tas pats saplīsa.
Es BMW Balta :) man ir 50Ls ,bet izklausās ,ka es rīt zvanīšu ,samainīšu,ja varēs .Balta nākamie pašriski ir nemainīgi .Izrunāšos.
Vai tik nebija kautkāda figņa ar auto gadiem ,kuri saistīti ar pašriskiem .Es īpaši nečakarēju santīmu dēļ kautkādiem +20-30Ls gadā.
apdrošinātājs teica ,ka 98% audio paneļus,visādus navigatorus neņem nost.Cilvēks ir cilvēks.Paši vainīgi ;)

tak varēji paķert jebkuru paneli un aizstiept apdrošinātājam un pateikt, ka Tev nopizģīja maģi bez paneļa


Kātad ,ja tas bija nofotografēts ;)
Attēls
Variet piedāvāt Polo 9N orģinālo :) Bez paneli :mhihi:

Edgars šovakar teica,ka tagad kārta BMW spoguļiem un lai nopērk rezervē jau.Nozog,paņem no somas un uzliec :mhihi:

Īstenībā tas nav smieklīgi .Mani tas šodien uzvilka.3x apzog 2 auto pusgada laikā.Un ne jau tikkai manus ,bet visus kas ir pagalmā.Protams var teikt,liec maksas stāvietā,zem zemes ,virs zemes,pērc garzāu ,bet tā jau nav izeja.Es vispār par šo tēmu un ne šo tikkai, gatavoju rakstu.
Tu,es strādā,pērc auto ,lai narkomāni ,zagļi un citādi parazīti apzagtu visu ,kas nav piesiets un nav ienests istabā no auto.Tu maksā nodokļus ,bet neesi pasargāts.Palielam Tu strādā priekš viņiem ...Šodien kādi 10 auto vismaz bija apzagti ostas rajonā ,Rīgas klusajā centrā ...Par Taviem nodokļiem narkomāniem ir rehabilācijas centri un visādi citi labumi,kuri citiem parastiem cilvēkiem nemaz nav.Tu ieej veikalā,dzīvoklī un jānes viss līdzi ,somas ,audio,navi uc. Ja Tu to visu atstāj iekš auto ,Tu esi zādzības iniciators,esi vainīgs pats.Tu pērc Kasko,bet ar katru zādzību,apskādētu auto,sauciet kā gribiet, tev liek klāt ciparu.Tu pat neesi krāpnieks,neizmanto Kasko kā krāpšanas instrumentu.Mums ir tāda sabiedrība.Un vainīga nav policija,kura atbrauc,fiksē un uzdod divus jautājumus uz kuriem ir 2 pareizas atbildes.Jūs ziniet ,ka būs atteikums?Jūs ziniet ,ka nekas netiks atrasts?Atbilde ir Jā un Jā.
Es TO visu zinu ,jo arī strādāju iekšlietu sistēmā 30 gadus.Katrs tur savu darbu ,izpildi tikkai pavēlēs un vadies pēc reglamenta,bet kopīgā situācija cik atceros ir bijusi vienāda.Vainīga te ir pati sistēma un protams ekonomiskā situācija.Bet palielam ministriem uc vadītājiem galvenais izskatās ir politiskās spēlītes un nosargāt savu pakaļu beņķa augstumā.
Un daži skaitļi kopumā ir biedējoši. 200+ iet bojā autokatastrofās,200+ noslīkst vienā sezonā , 200+ nonarkojās ,pārdzerās,tikpat pašnāvnieki...Katrās brīvdienās ap 30 noķertu alkohola reibumā auto,velo,mopēdu vadītāji ,kāds bojā gājis,kāds šmigā bez tiesībām iebraucis kokā.Un tas viss mūsu mazajā valstī ,kur viens otru pazīst un iedzīvotāju ir tik cik kautkādā Čikāgas rajonā.Šovakar stundu norunāju ar brāli ,kurš tur dzīvo kopš 1991.gada .Izrādās tur nezog no auto neko #-o 'dikarka' kautkāda .Atbilde iesmīnot bija - A priekškam? Varu atstāt savu 2012 gada 500Mersi dajebkur. Tur par tādām lietām ir lode pierē ...Nu ir rajoni,bet tur viss savā starpā.Vasarā būšu tur ap mēnesi,paskatīsimies :wink:
Nu tā kautkā dienas beigās :)




PS Ja kādam interesē ir laba spoguļu darbnīca uz Krustpils ielas ,grindeks rajonā ,ielas malā,tā tur ir ļoti sen,vismaz gadus 15.parasta vnk garāža/darbnīca .Tur ir dajebkādi.Izgriež,tonē,gravē ,liek apsildi un visādi citādi.Aizvedu teiksim Toyota verso saplēstu stiklu ,ielika jaunu,sfēru un apsilde strādā.15Ls.Verso ķinas nav,jauns 60Ls...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt androns » 2013/Nov/01, 2:27

:arrow: ajms ... un es jau tieši par to pašu.
Un tanī brīdī, kad gribi no kasko izcelt kaut kādu kompensāciju, tā esi kapeikjāklis un krāpnieks.
a par zādzībām - tik birst teksti - "pērc kasko", "liec stāvvietā", "neliec krutu maģi", "neliec ļitakus" - beigās sanāk, ka Tu esi priekš mašīnas, nevis mašīna ir priekš Tevis. Sanāk, ka katram šrotam ir jāpērk kasko :esmu_lol: Tas ir vnk WTF, ka dzīvojot valstī, strādājot 100% oficiālu darbu, maksājot nodokļus utt utt Tu pat īsti nevari izvēlēties braukt ar tādu mašīnu, ar kādu patīk braukt ... jo redz - pie veikala nopizģīs maģi, stāvvietā spoguļus, pie darba nosūks degvielu un kad būsi aizbraucis pie kāda ciemos, tad vispār nospers mašīnu ... a policija ... policija pasaka - "jums oriģinālajam navigācijas blokam serial numurs ir pierakstīts? ja nav, tad mēs viņu nevarēsim atrast." Nu wtf ? man ir jājauc ārā automašīnas aprīkojums un jānoraksta seriāļi??? vai tomēr tas ir mentu uzdevums izmeklēt NOZIEGUMU un censties atrast vainīgos? Mašīnas VIN tak ir zināms - pieprasa info no BMW dīlera - kāds seriālis ir bijis navigācijas blokam, piemēram ... bet redz LV man, kā automašīnas īpašniekam ir jāpārzina tas viss, jo .. ja nu gadījumā kāds nosper. :esmu_lol:
Tā KASKO principā ir neefektīva cīņa ar sekām ... jo nākamajā gadā, kad iesi pēc kasko, dzirdēsi tekstu "jums iepriekšējā periodā ir bijuši apdrošināšanas gadījumi, tādēļ, jums jāmaksā lielāka apdrošināšanas prēmija" ... nu wtf? vai es vainīgs, ka menti nevar izķert kat kādus pidarus-narikus ? nahrenam man par to jāmaksā? nodokļi aiziet arī mentiem - nauda ir - lai ķersta. Fck to sistēmu un tās atbalstītājus :twisted:
Es to mūžīgo apzagšanas problēmu atrisināju vnk pārsēžoties no bmw uz golfu ... i togo golfam sīkie pidari ir iemanījušies nospert spoguļus un kalpakus :esmu_lol:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt ajms » 2013/Nov/01, 2:32

Zagļus ir jāķer ar zagļu metodēm...To jau nevar deklarēt,jo tas ir mazliet pāri visādiem likumiem...
Bet es jau teicu,sistēma kopumā.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt envy » 2013/Nov/01, 10:32

Izskatās, ka dažam labam te ir problēmas saprast, kuras lietas, kam ir paredzētas :aiwa:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt Ugisons » 2013/Nov/01, 11:28

BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt Ugisons » 2013/Nov/01, 11:44

BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt ajms » 2013/Nov/01, 16:51

envy rakstīja:Izskatās, ka dažam labam te ir problēmas saprast, kuras lietas, kam ir paredzētas :aiwa:


Līga(bubuciic) izklāstīja pareizāk ;)

Līga rakstīja: "Es domāju, ka galvenā paustā doma ir tāda, ka kriminogēnā situācija progresē ik dienu, pieaug narkomānu, tai skaitā legālo narkotiku lietotāju skaits, zagļu, huligānu un degradēto ļaužu slānis. Un lielākā problēma ir tāda, ka ne esošā tiesiskā sistēma, ne iekšlietu struktūra nespēj galā tikt ar šīs problēmas pamatcēloņiem laika, finansiālo un motivācijas resursu trūkuma dēļ. Rezultātā kārtējo reizi cieš kārtīgie un apzinīgie pilsoņi, kuriem tiek radīti zaudējumi. Un pats absurdākais ir tas, ka biežāk masu mēdijos pavīd ierosinājumi, kas saistīti ar šo degradēto sabiedrības grupu integrāciju sabiedrībā- rehabilitācijas centri, pat dažādas subsidētās darba vietas, apmācības iespējas atrodoties ieslodzījuma vietās utml., nevis godprātīgo pilsoņu aizsardzība."


ps Kasko (apdrošinātāju)mēŗķis jau nav cīnīties ar organizēto noziedzību,apdrošinātāji manuprāt paši netiek galā ar Līga rakstīja: "Es domāju, ka galvenā paustā doma ir tāda, ka kriminogēnā situācija progresē ik dienu, pieaug narkomānu, tai skaitā legālo narkotiku lietotāju skaits, zagļu, huligānu un degradēto ļaužu slānis. Un lielākā problēma ir tāda, ka ne esošā tiesiskā sistēma, ne iekšlietu struktūra nespēj galā tikt ar šīs problēmas pamatcēloņiem laika, finansiālo un motivācijas resursu trūkuma dēļ. Rezultātā kārtējo reizi cieš kārtīgie un apzinīgie pilsoņi, kuriem tiek radīti zaudējumi. Un pats absurdākais ir tas, ka biežāk masu mēdijos pavīd ierosinājumi, kas saistīti ar šo degradēto sabiedrības grupu integrāciju sabiedrībā- rehabilitācijas centri, pat dažādas subsidētās darba vietas, apmācības iespējas atrodoties ieslodzījuma vietās utml., nevis godprātīgo pilsoņu aizsardzība."

ps Kasko (apdrošinātāju) uzdervums jau nav cīnieties ar organizēto noziedzību(tā tas ir šajā gadījumā) un paši ar šo sērgu nezina ,ko iesākt.Tāda rakstura zādības sākt palikt par ikdienu un tas jau vairs nav normāli.Tas ir valdības,iekšlietu ministrijas uzdevums tikt galā ar šo visu .Un protams mūs visus vairs neapmierina parastie teksti no valdības puses,ka nav resursu un finanses...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Non loquor mauris ... [SPAM]

Atbildēt Ugisons » 2013/Nov/01, 23:00

tāpēc es iestājos mednieku kursos... :naac:
3dien pirmā teorētiskā nodarbība
:naac:
BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi