VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Avārijas situācija

Par visu un neko...

Avārijas situācija

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Avārijas situācija

Atbildēt Lucio » 2011/Dec/18, 15:49

Gribēju uzklausīt jūsu viedokli.

Vakar gadījās ķēpa. Parkojos atpakaļ gaitā un pie manis pienāca viens frukts un teica, ka es esmu uzbraucis atpakaļ gaitā mašīnai un mašīna esot paripojusi. Nekādu sadursmi nebiju sajutis, kāpu ārā skatīties, kas tad noticies. Tas frukts pa to laiku sazvana īpašnieku, kurš strādā mentenē VP (Frukts ir kolēģis automašīnas īpašniekam). apskatu vinjam to autinju, saskarsmes punktus nekādus neredzu, āķim manam ar nav nekādas švīkas ka būtu k.kur aizskāries, bet finālā šis man norāda pie aizmugurējās riepas arkas šim uz āru izbīdījies bampers pa 1;2cm. Vai tur tāds nebij iepriekš dievs viņu zin.. Atteicos pildīt saskaņoto un izsaucām mentus, kas sastādīja protokolu, sabildēja u.t.t un tad tagad gaidīšu lēmumu...

Tāda situācijas pirmo reizi tapēc arī vēlos uzklausīt jūsu domas, par manu iespējamo vainu? Galu galā negribas OCTU sadārdzināt, jo klase man 6.tā tikai.
Lucio
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2011/Jūl/04, 14:07
Braucu ar: Golf 4 1.9tdi

Re: Avārijas situācija

Atbildēt lauriko » 2011/Dec/18, 15:53

Man domāt ka dabuj labu advokātu un paņem to "cietušo" pie dziesmas par kaut kādu apmelošunu! :aiwa:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Avārijas situācija

Atbildēt Lucio » 2011/Dec/18, 15:58

lauriko rakstīja:Man domāt ka dabuj labu advokātu un paņem to "cietušo" pie dziesmas par kaut kādu apmelošunu! :aiwa:


Tas jau protams, dabūs morālo no manis vēl principa pēc. Pamatīgi izčakarēja dienu, tas arī viss, sivēnaste!
Lucio
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2011/Jūl/04, 14:07
Braucu ar: Golf 4 1.9tdi

Re: Avārijas situācija

Atbildēt GintsK » 2011/Dec/18, 16:52

Nezinu. Te būtiski ir "liecinieki". Tev to nav. Un iepūt!

Man ar šito ir slikta pieredze. Bandītu laiku norietā saskrējos ar vienu viņu pakalpiņu, kurš lidoja pa 100% sarkano. Sabrauca "liecinieki", vēl visādi kretīni, kas vicināja policistu apliecības un draaudēja man, kad mēģināju ar kādu tiešām liecinieku sarunat liecināt... Labi, ka bija OKTAS pirmsākumi.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Re: Avārijas situācija

Atbildēt Lucio » 2011/Dec/18, 17:01

GintsK rakstīja:Nezinu. Te būtiski ir "liecinieki". Tev to nav. Un iepūt!

Man ar šito ir slikta pieredze. Bandītu laiku norietā saskrējos ar vienu viņu pakalpiņu, kurš lidoja pa 100% sarkano. Sabrauca "liecinieki", vēl visādi kretīni, kas vicināja policistu apliecības un draaudēja man, kad mēģināju ar kādu tiešām liecinieku sarunat liecināt... Labi, ka bija OKTAS pirmsākumi.



Nū a tagad sarunāt ar to "cietušo" lai atsauc visu nebūtu izdevīgāk man?
Lucio
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2011/Jūl/04, 14:07
Braucu ar: Golf 4 1.9tdi

Re: Avārijas situācija

Atbildēt Brainless » 2011/Dec/18, 17:54

Saki, ka nekā nebija, avārijas pēdu nav, lai iet skriet. Cerams, ka protokolā tā arī pierakstīji. Tev noteikti būs jāatrāda auto apdrošinātājam, un tur vēl jāaizpilda lapiņa, tur arī ieraksti to pašu. Nepatiesu spriedumu varēsi pārsūdzēt, un tad zināsi "varoņa" vārdu, uzvārdu, ko nebūtu par skādi nopublicēt šeit ;)

Turklāt tev nekas nav jāsarunā ar "cietušo", Tu neesi vainīgs ;)
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Avārijas situācija

Atbildēt Lucio » 2011/Dec/18, 18:01

Brainless rakstīja:Saki, ka nekā nebija, avārijas pēdu nav, lai iet skriet. Cerams, ka protokolā tā arī pierakstīji. Tev noteikti būs jāatrāda auto apdrošinātājam, un tur vēl jāaizpilda lapiņa, tur arī ieraksti to pašu. Nepatiesu spriedumu varēsi pārsūdzēt, un tad zināsi "varoņa" vārdu, uzvārdu, ko nebūtu par skādi nopublicēt šeit ;)

Turklāt tev nekas nav jāsarunā ar "cietušo", Tu neesi vainīgs ;)


Protokolā arī ierakstīju ka parkošanās laikā nekādas sadursmes ar šķērsli neesmu konstatējis un visas pretenzijas pret mani noliedzu protams. Par lietas gaitu painformēšu noteikti ;)
Lucio
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2011/Jūl/04, 14:07
Braucu ar: Golf 4 1.9tdi

Re: Avārijas situācija

Atbildēt Brand » 2011/Dec/18, 19:45

kā mašina varēta tā vienkārši paripot? nebija vai tad ne rocene norauta, ne pirmajā ielikts? un kā bija ar mašīnas nr zīmi otras puses? nebija kkur no āķa iesists?
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Re: Avārijas situācija

Atbildēt Lucio » 2011/Dec/18, 20:11

Brand rakstīja:kā mašina varēta tā vienkārši paripot? nebija vai tad ne rocene norauta, ne pirmajā ielikts? un kā bija ar mašīnas nr zīmi otras puses? nebija kkur no āķa iesists?


Es jau vaicāju policijai lai nofiksē tādu faktu vai rocene ir norauta vai ātrumā ielikts, bet nu atteicās to darīt, Nr zīmei nekādas vainas nekādu saskarsmes punktu, mašīna nezinu par cik mm ir paripojusi uz priekšu, ja vispār ir ripojusi..
Lucio
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2011/Jūl/04, 14:07
Braucu ar: Golf 4 1.9tdi

Re: Avārijas situācija

Atbildēt androns » 2011/Dec/18, 21:01

pagriezies un aizbrauci ... ja jau nebija redzamu damage ne Tavam, ne otram auto no 'tipa' Tava auto, tad viss .. nekas nav bijis ....

apdrošinātāji pasauktu Tevi pie sevis un apluukotu auto ...

ja tur otram auto buutu kaut kas muhļīts, tad šie redzeetu ...

p.s. - pēc tādas aizbraukšanas gan labaak ma''sinu nemazgaat uzreiz ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Avārijas situācija

Atbildēt Lucio » 2011/Dec/18, 21:13

androns rakstīja:pagriezies un aizbrauci ... ja jau nebija redzamu damage ne Tavam, ne otram auto no 'tipa' Tava auto, tad viss .. nekas nav bijis ....

apdrošinātāji pasauktu Tevi pie sevis un apluukotu auto ...

ja tur otram auto buutu kaut kas muhļīts, tad šie redzeetu ...

p.s. - pēc tādas aizbraukšanas gan labaak ma''sinu nemazgaat uzreiz ;)


Nu to jau tāpat varēs saprast, vai ir muhlis vai nav ;)
Lucio
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2011/Jūl/04, 14:07
Braucu ar: Golf 4 1.9tdi

Re: Avārijas situācija

Atbildēt Fancy » 2011/Dec/18, 22:51

lauriko rakstīja:Man domāt ka dabuj labu advokātu un paņem to "cietušo" pie dziesmas par kaut kādu apmelošunu! :aiwa:

Ja nav uz vairākiem gadiem ko darīt, tad vari mēģināt. Sākumā viņu tik un tā atzīs par vainīgu, bet viņš varēs celt prasību par soda atcelšanu, kuras laikā viņa bonusu klase samazināsies.

Par tēmu. Sūti nahuj, aizbrauc pie apdrošinātāja, pasaki, ka viss ir safabricēts un parādi, ka tev nav nekādi bojājumi. Tev nav jāpierāda, ka esi nevainīgs, bet gan otram ir jāpierāda, ka esi vainīgs
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Avārijas situācija

Atbildēt Lucio » 2012/Feb/04, 14:01

Viss ok, atnāca no satiksmes administratīvā izskatīšanas biroja lēmums, ka vaina nav pierādāma un rezumē, viss paldies dievam ir ok! =D>
Lucio
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2011/Jūl/04, 14:07
Braucu ar: Golf 4 1.9tdi

Re: Avārijas situācija

Atbildēt envy » 2012/Feb/05, 2:20

Apsveicams 8)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Avārijas situācija

Atbildēt RaimohaTM » 2012/Feb/11, 0:31

Vāu!! brīnumi tomēr notiek, man bij tāda sajūta ka šādās situācijās neko labu nevar sagaidīt - tjip uzbrauci un viss... Bet labi ka tā!!
Lietotāja avatars
RaimohaTM
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 2010/Dec/23, 0:40
Braucu ar: start шosse, un visu kas ripo
Dzinējs: nujau Dīzelis


Atgriezties uz Par visu un neko...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 14 viesi