VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Digitala televizija

Par visu un neko...

Digitala televizija

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Atbildēt Jazzer » 2010/Apr/14, 14:01

Jau pavēlu šos pielauza uz optisko kabeli.
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Edvin » 2010/Apr/14, 14:15

Nevienam nevajag āra decimetru antenu?
Edvin
 
Atbildes: 159
Pievienojies: 2006/Sep/13, 17:31

Re: Digitala televizija

Atbildēt Runchuks » 2010/Nov/13, 22:35

mosh var ko kads ieteikt ir Samsungs arii ar iebuvetu dekoderu vajadzeja pirkt CAN moduli nopirkam, kadu laiku radija ok, briziem varbuut kautkur kautkas noraustijas, a tagad vispar nerada skanja takaa ir, bet bilde parada noraustas un ieklemmee, tad atkal atkjer un atkal klemme, un tad vispar pazuud un uzrada tvč nepodderzivajetsa, krieviski, a skanja iet....kas par hu****????
Ar ko sakt, ko parbaudiit kaa???
Vai pie vainas ir tas ka joprojam ir parastaa antena, bet ieprieksh radija tas ir apmeram 2 nedeljas tag taa jau chakarejas.. :cry:
Lietotāja avatars
Runchuks
 
Atbildes: 448
Pievienojies: 2008/Nov/12, 22:24
Atrašanās vieta: Bauska
Braucu ar: A3
Dzinējs: 2.0 16v TDI

Re: Digitala televizija

Atbildēt mist » 2010/Nov/14, 12:37

Runchuks rakstīja:mosh var ko kads ieteikt ir Samsungs arii ar iebuvetu dekoderu vajadzeja pirkt CAN moduli nopirkam, kadu laiku radija ok, briziem varbuut kautkur kautkas noraustijas, a tagad vispar nerada skanja takaa ir, bet bilde parada noraustas un ieklemmee, tad atkal atkjer un atkal klemme, un tad vispar pazuud un uzrada tvč nepodderzivajetsa, krieviski, a skanja iet....kas par hu****????
Ar ko sakt, ko parbaudiit kaa???
Vai pie vainas ir tas ka joprojam ir parastaa antena, bet ieprieksh radija tas ir apmeram 2 nedeljas tag taa jau chakarejas.. :cry:


Tev tas samsungs bija ar mpeg4 tuneri vai mpeg2 ja otrais tad tas (can :D ) CAM modulis ir jau procesors kurš pārkodē signālu no mpeg2 uz mpeg4 un ir redzētas daudz problēmas atkarībā no ražotāja! Ja ir samsungs ar iebūvētu mpeg4 tad pamēģini upgrade firmwāre man vismaz viss notiek pēc tam! Ja nezini tos angliskos vārdus tad jautā lai draugs palīdz!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Digitala televizija

Atbildēt Runchuks » 2010/Nov/14, 19:14

ups parrakstijos ar to CAM moduli, man ir tads ka parveido no MPEG2 uz 4.. Ko tad dariit??? tads kaa bilde man vinjsh ir:
Attēls
teljuks Samsung LE32A456C2D
Attēls
Lietotāja avatars
Runchuks
 
Atbildes: 448
Pievienojies: 2008/Nov/12, 22:24
Atrašanās vieta: Bauska
Braucu ar: A3
Dzinējs: 2.0 16v TDI

Re: Digitala televizija

Atbildēt mist » 2010/Nov/14, 22:38

Runchuks rakstīja:ups parrakstijos ar to CAM moduli, man ir tads ka parveido no MPEG2 uz 4.. Ko tad dariit??? tads kaa bilde man vinjsh ir:
Attēls
teljuks Samsung LE32A456C2D
Attēls


Provēji vienkārši visu izņemt ārā gan moduli gan karti no teļuka un samsungu no štroma? Es stieptu uz garantiju ja tāda ir! Firmware upgrade šitādam švaki būs!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Digitala televizija

Atbildēt Runchuks » 2010/Nov/15, 7:52

visu izmeginaju, un garantijam tam beidzas pirms kautkadiem 4 meneshiem.... :evil:
Lietotāja avatars
Runchuks
 
Atbildes: 448
Pievienojies: 2008/Nov/12, 22:24
Atrašanās vieta: Bauska
Braucu ar: A3
Dzinējs: 2.0 16v TDI

Re: Digitala televizija

Atbildēt Runchuks » 2010/Nov/17, 19:18

biju pie meistara nodedzis tas CAM modulis, karoch un shiem arii garantijas netiek dotas, bet sarunats un piemaksajot apmainiits pret arojo dekoderi... Viss notiek talak...
Lietotāja avatars
Runchuks
 
Atbildes: 448
Pievienojies: 2008/Nov/12, 22:24
Atrašanās vieta: Bauska
Braucu ar: A3
Dzinējs: 2.0 16v TDI

Iepriekšējais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 9 viesi