VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - biodizeļa lietotaju/us aicinu uz diskusiju

Par visu un neko...

biodizeļa lietotaju/us aicinu uz diskusiju

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

biodizeļa lietotaju/us aicinu uz diskusiju

Atbildēt Bubuciic » 2009/Aug/17, 15:10

Sveiki!
Ja ir starp forumiešiem kādi cilvēki, kas izmanto saviem auto biodīzeli tīrā vai šķaidītā veidā, vai arī ir to kādreiz darījuši un ir vēlme/laiks padalīties ar autolietotāja viedokli par šīs degvielas plusiem un mīnusiem, lūgums atstāt ziņu vai kaut vai nelielu pieredzes izklāstu šeit.

p.s. top raksts žurnālam par šo tēmu ;)
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Re: biodizeļa lietotaju/us aicinu uz diskusiju

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Aug/17, 15:34

Bubuciic rakstīja:Sveiki!
Ja ir starp forumiešiem kādi cilvēki, kas izmanto saviem auto biodīzeli tīrā vai šķaidītā veidā, vai arī ir to kādreiz darījuši un ir vēlme/laiks padalīties ar autolietotāja viedokli par šīs degvielas plusiem un mīnusiem, lūgums atstāt ziņu vai kaut vai nelielu pieredzes izklāstu šeit.

p.s. top raksts žurnālam par šo tēmu ;)

Bij jau te diskusija par to biodrankji :lol: Lieto pogu "Mekleet" :wink:
Es uzskatu, ka to kjeepvielu var lietot tikai pajauniem auto un lauksaimnieciibas tehnikai, kam razhotaajs jau ir paredzeejis shaadas nejauciibas izmantoshanu, jo:
1) vecaakai tehnikai dazhaadaam degvielas sisteemas gumijas detaljaam ir cits kjiimiskais sastaavs, kas netur shaadu drankjiibu (taas tiek saeestas);
2) biodegviela ir "sausaaka" (nemaku kjiimiski izskaidrot, bet taa ir) - taatad mezgli, kam vieniigaa elljoshana ir no degvielas (augstspiediena suuknis, PD sprauslas) dabuu pamatiigi ciest no nepietiekamas elljoshanas)...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Bubuciic » 2009/Aug/17, 15:38

Es negribu likt puzles no info, bet ar kādu zem 4ām acīm parunāt- jauda, patēriņš un ar tādu, kas nekautrētos ar īsto vārdu to pateikt un varbūt pat savu bildi atļaut publicēt ;)
Mārtiņ...? :roll:
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Aug/17, 15:57

Inc'am meegjini uzmaakties, vinjsh jau ir n-reizeejs TV zvaigzne un it iipashi diizeljmotoros vinjam ir daaaaudz lielaaka pieredze kaa man. Es Tev varu tikai paaris saeestas gumijas trubas un bliives un beigtus suuknjus izsniegt, kas pietam nav doti uz oficiaalu ekspertiizi un nav oficiaali apstiprinaats, ka patieshaam biodegviela pie vainas...
Aaa, nu veel vareetu sazvaniit Eeriku Vondu no RTU - shis ir baigais eksperts par auto lietaam un man sens pazinja no ZS Studentu batinja. Ja vajag - dod zinju :wink:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Droopy » 2009/Aug/17, 15:58

man domāt, ka ja gribi pavisam nopietni tai lietai pieiet, tad ir jāveic neatkarīgs tests ar auto un kādu gadu kā minimums jānobrauc, lai zinātu visas nianses, kā tad viņš sadzīvē lietojas un cik lielu skādi nodara auto patiesībā'. Teiksim noziedo laba mērķa vārdā savu golfu :)
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Aug/17, 16:01

Droopy rakstīja:man domāt, ka ja gribi pavisam nopietni tai lietai pieiet, tad ir jāveic neatkarīgs tests ar auto un kādu gadu kā minimums jānobrauc, lai zinātu visas nianses, kā tad viņš sadzīvē lietojas un cik lielu skādi nodara auto patiesībā'. Teiksim noziedo laba mērķa vārdā savu golfu :)

Njea, nebuus objektiivi - tad vajag 2 vienaadus diizeljgolfus vienaadaa tehniskajaa staavoklii, tad gadu braukt ar abiem, vienaa tikai bio, otraa tikai parasto, tad peec gada jaukt abiem degvielas sisteemu aaraa un skatiities... Baigi pa daargo taads eksperiments vareetu sanaakt...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Bubuciic » 2009/Aug/17, 16:15

Droopy rakstīja:man domāt, ka ja gribi pavisam nopietni tai lietai pieiet, tad ir jāveic neatkarīgs tests ar auto un kādu gadu kā minimums jānobrauc, lai zinātu visas nianses, kā tad viņš sadzīvē lietojas un cik lielu skādi nodara auto patiesībā'. Teiksim noziedo laba mērķa vārdā savu golfu :)


Nu nav jau tur man nekāda disertācija jāraksta par šo, bet nu reāli tika- var just vai nevar izmaiņas.
Starp citu testēju jau uz sava- īstermiņā ( ilgāk bja žēl).
Ir daži secinājumi, bet sev neuzticos ;)
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt TDI2000 » 2009/Aug/17, 16:25

Ejot Dīzelim apskati pat ĻOTI ieteicama lieta !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
TDI2000
 
Atbildes: 353
Pievienojies: 2009/Mai/14, 23:28
Braucu ar: BiTDI

Atbildēt karliks » 2009/Aug/17, 16:28

Bubuciic rakstīja:
Droopy rakstīja:man domāt, ka ja gribi pavisam nopietni tai lietai pieiet, tad ir jāveic neatkarīgs tests ar auto un kādu gadu kā minimums jānobrauc, lai zinātu visas nianses, kā tad viņš sadzīvē lietojas un cik lielu skādi nodara auto patiesībā'. Teiksim noziedo laba mērķa vārdā savu golfu :)


Nu nav jau tur man nekāda disertācija jāraksta par šo, bet nu reāli tika- var just vai nevar izmaiņas.
Starp citu testēju jau uz sava- īstermiņā ( ilgāk bja žēl).
Ir daži secinājumi, bet sev neuzticos ;)

Iekš iauto.lv bij 2 sarunājuši uz jaudas stenda salīdzinājumu starp BIO un parasto dīzeli(salīdzināja divus Saab 9-5 ar 3 litru dzinēju).
Rezultāti aptuvenam priekšstatam:
http://www.iauto.lv/users.php?u=seene&numurs=2
http://www.iauto.lv/users.php?u=seene&numurs=3
karliks
 
Atbildes: 535
Pievienojies: 2007/Apr/13, 15:47
Atrašanās vieta: Rīga, Ziepniekkalns
Braucu ar: Seat Alhambra Ecomotive '12
Dzinējs: 2.0D CFGB 125kW

Atbildēt Bubuciic » 2009/Aug/17, 16:40

karliks, paldies ;)
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2


Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi