VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Kādu batutu izvēlēties?

Par visu un neko...

Kādu batutu izvēlēties?

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Kādu batutu izvēlēties?

Atbildēt MN » 2009/Jūn/04, 8:44

Sagribējās batutu iepirkt. bet nu ... skuj sapratīs, kādu labāk ņemt. cenu diapozons ir nromāls - 100 lvl - 500 lvl par 3m-4m batutu. nu gan jau lielā šķirba ir kvalitātē.

Lūk, bet ir tāda baigā atsķirība lēkājot? tie lētie plīst kopā, vai kas?

Šādi tādi padomi ir šiet, bet nu... :)
http://www.batutunoma.lv/padomi.html
MN
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Sep/16, 11:37

Re: Kādu batutu izvēlēties?

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Jūn/04, 10:57

MN rakstīja:Sagribējās batutu iepirkt. bet nu ... skuj sapratīs, kādu labāk ņemt. cenu diapozons ir nromāls - 100 lvl - 500 lvl par 3m-4m batutu. nu gan jau lielā šķirba ir kvalitātē.

Lūk, bet ir tāda baigā atsķirība lēkājot? tie lētie plīst kopā, vai kas?

Šādi tādi padomi ir šiet, bet nu... :)
http://www.batutunoma.lv/padomi.html

Sievas draudzene nopirka savai famiilijai par ~300 LVL. Nu jau 2 sezonas leekajot gan mazie, gan lieli, un esot OK.
Mani siichi jau ar chiikst, ka vajag, bet nu i nafig 300 LVL par taadu atspertepikji :shock: Pilseetaa vinju nav kur likt un laukos kaa aizbrauc taa lietus liist :lol: Prieksh dazhaam reizeem sezonaa paleekaashanas 300 LVL taa kaa padaudz sanaak...
Tie leetaakie atkal laikam diez kas nav, vismaz sievas drushka taa esot izpiipeejusi, kad saveejo pirka...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt sasas » 2009/Jūn/04, 11:58

iesaku ieluret ebaya, katik tur nav krietni vien letaak.. un caur LBSS.de atsutit.. vismaz telti pirkt no Ebaya sanaak afigennnnna izdevigak. Es runaju par normali 3x5 metri telti. Mazu un leetu nav verts sutit jo cels maksa naudinju.
Lietotāja avatars
sasas
 
Atbildes: 894
Pievienojies: 2007/Feb/26, 17:05
Atrašanās vieta: Balozi, Titurga
Braucu ar: BMW X5 E70
Dzinējs: 3.0d

Atbildēt MN » 2009/Jūn/05, 0:08

jā, es jau arī lūru e-bay, bet tasjau nemaina faktu, ka vajadzētu kauko saprast no šitiem verķiem, kādu labāk ņemt.
piekrītu, man ar nav baigā vēlme nolikt kādus 200 lvl, un ja uz rudens pusi jāmēt laukā :)
MN
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Sep/16, 11:37

Atbildēt Vincents » 2009/Jūn/05, 8:16

Draugs bija pirms gadiem 3 pircis K-rauta (nezinu pa cik), visas vasaras stāvēja uzlikts ārā un nekāda vaina nebija. Ja ir vieta kur turēt - super štelle :thumright:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW


Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 8 viesi