VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Nopirkt tiesibas-vai iespejams?

Par visu un neko...

Nopirkt tiesibas-vai iespejams?

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2005/Mar/01, 22:37

R rakstīja:...Instruktora uzslava drizak ja tu necakare satiksmu un neradi problemas citiem - par tiem kuriem sis topins jo nezin kur brauc un nezin ka brauc jo vienkarsi neprot braukttttttttt.....

Tieši tā. Liela daļa instruktoru izlaiž dārzeņus uz ielas kam bail no mašīnas kā no uguns. Tāpat neiemāca pat pašas elementārākās uzvedības normas uz ceļa un, kas vissliktāk, neiemāca draudzēties ar prātu tad kad esi uz ceļa. Tāpēc arī ir - noliek tiesības, pirmos mēnešus bremzē un raustās, tad taisa bardaku uz ielas un ta ka pieradis pie gāzes pedāļa tad iegāž pirmajā pakaļā kas pagadās pa ceļam.
Es nerunāju par tādiem kas arī pēc 10 gadiem turpina bremzēt un raustīties - tā jau ir pataloģija kur instruktors ir bezspēcīgs.
Bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to ka labs instruktors ir zelta vērts. Man sievai tiesības 11 gadu, 10 gadus pie stūres nav sēdusies. Pirms laist viņu pie stūres - sūtīšu pie tā paša instruktora pie kura pats mācījos, bismaz būs kāda pārliecība ka autiņu nenāksies remontēt... :wink: Un lai arī kāds būtu šoferis - labam instruktoram tik un tā būs kas tāds ko iemācīt šim šoferim.

P.S. - Starpcitu cik sapratu tad autoskolām beidzot ir ieviesta atbildība par savu audzēkņu tālākajām gaitām? Varbūt ir cerība ka beidzot jaunajiem iemācīs arī parkoties? Citādi reizēm centrā parkojoties gribas kādam riepas pārdurt...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt R » 2005/Mar/02, 18:53

Tiesi taaa man piemera bija taaa ka ir tada Malu iela kur ir 4 joslas gala viens uznemums kur viengais transpotrs izbrauc no ta kantora!!!! Pabraucu un dad jau talak braukajam jo jau pirms tam maceju braukt, tacu pavism cits piemers ar kadu rada gabalu ka satiekas 1-o reizi Un cilvekam kurs nekad nav sedejis pie stures saka nu sac braukt NO JUGLAS STATOIL 17.00 vakara!!!! Logiski ka vins atteicas bet iedomasimies cilveku kurs brauc 1o reizi taja vieta....
Ja man aiz vina butu jastav......toc pie instruktora pieietu parunaties!!!!
Lietotāja avatars
R
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Mai/30, 19:31

Atbildēt Viesis » 2005/Mar/03, 0:18

:angryfire: :angryfire: :angryfire: Karoc man pie kaajas, kadi buss comenti bet varu teikt droshi jus visi droshvien esat likushi pec veciem noteikumiem kad braukshana CSDD bija labi ja pusH bet tagad taa vienai personai ir H un pie tam ar sveshu autinju par kuru ne zinjas ne minjas, protams ir kada apjega bet nu rodas tads jautajums kursh idealjnjikaa pirmajaa dienaa brauc ar tadu auto ar kuru nav braucis ieprieksh KO :evil: ?Es varu pateikt vienu esmu licis ekshus vaorakas reizes un diemzel neesmu nolicis bet neuztveru ka butu pie taa vainigs jo arii braukajos bez tiesibam, naff nevienas avarijas utt,un autoskolas eksis sen kaa nokartots bet redz CSDD vajag shaut nost!!!Me parasti nenokarto tikai un vienigi tapee ka ja iekljaujas satiksmee tad instruktors dirsh virsuu ja neiekljaujas satiksmee tad atkal vaditaji tad man atkal rodas jautajumsvarbut man lidot pa gaisu :evil: ?Un godigi atzishos vienreiz man sii lieta apniks un kas cits kaa naksies pirkt savas tiesibas!!!! :P
Viesis
 

Atbildēt androns » 2005/Mar/03, 8:55

Anonymous rakstīja::angryfire: :angryfire: :angryfire: Karoc man pie kaajas, kadi buss comenti bet varu teikt droshi jus visi droshvien esat likushi pec veciem noteikumiem kad braukshana CSDD bija labi ja pusH bet tagad taa vienai personai ir H un pie tam ar sveshu autinju par kuru ne zinjas ne minjas, protams ir kada apjega bet nu rodas tads jautajums kursh idealjnjikaa pirmajaa dienaa brauc ar tadu auto ar kuru nav braucis ieprieksh KO :evil: ?Es varu pateikt vienu esmu licis ekshus vaorakas reizes un diemzel neesmu nolicis bet neuztveru ka butu pie taa vainigs jo arii braukajos bez tiesibam, naff nevienas avarijas utt,un autoskolas eksis sen kaa nokartots bet redz CSDD vajag shaut nost!!!Me parasti nenokarto tikai un vienigi tapee ka ja iekljaujas satiksmee tad instruktors dirsh virsuu ja neiekljaujas satiksmee tad atkal vaditaji tad man atkal rodas jautajumsvarbut man lidot pa gaisu :evil: ?Un godigi atzishos vienreiz man sii lieta apniks un kas cits kaa naksies pirkt savas tiesibas!!!! :P


probleema ir taada - ja tu esi braucis jau pirms autoskolas, tad 99 % gadiijumu tu neesi braucis iisti pareizi :)
Jo autoskolaa /CSDD IR jaabrauc savaadaak, nekaa reaali uz ielas !

A par to citu autinju .... neredzu probleemu ... :?
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2005/Mar/03, 9:39

sciroccoGTi rakstīja:probleema ir taada - ja tu esi braucis jau pirms autoskolas, tad 99 % gadiijumu tu neesi braucis iisti pareizi :)
Jo autoskolaa /CSDD IR jaabrauc savaadaak, nekaa reaali uz ielas !

Tobiš CSDD "pareizas braukšanas" kritēriji krietni atšķiras no tiem kas valda uz ielas. Tāpēc bieži vien vieglāk nolikt CSDD eksi ir tiem kas pirms autoskolas paši nav braukuši. Teiksim tā - dzīvē ir jāpielāgojas ielas apstākļiem, bet CSDD eksī ir jābūt dārzenim.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2005/Mar/03, 15:18

Storms rakstīja:Tobiš CSDD "pareizas braukšanas" kritēriji krietni atšķiras no tiem kas valda uz ielas. Tāpēc bieži vien vieglāk nolikt CSDD eksi ir tiem kas pirms autoskolas paši nav braukuši. Teiksim tā - dzīvē ir jāpielāgojas ielas apstākļiem, bet CSDD eksī ir jābūt dārzenim.


un nevis dārzenim bet gan drāzenim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt R » 2005/Mar/03, 21:39

Anonymous rakstīja::angryfire: :angryfire: :angryfire: Karoc man pie kaajas, kadi buss comenti bet varu teikt droshi jus visi droshvien esat likushi pec veciem noteikumiem kad braukshana CSDD bija labi ja pusH bet tagad taa vienai personai ir H un pie tam ar sveshu autinju par kuru ne zinjas ne minjas, protams ir kada apjega bet nu rodas tads jautajums kursh idealjnjikaa pirmajaa dienaa brauc ar tadu auto ar kuru nav braucis ieprieksh KO :evil: ?Es varu pateikt vienu esmu licis ekshus vaorakas reizes un diemzel neesmu nolicis bet neuztveru ka butu pie taa vainigs jo arii braukajos bez tiesibam, naff nevienas avarijas utt,un autoskolas eksis sen kaa nokartots bet redz CSDD vajag shaut nost!!!Me parasti nenokarto tikai un vienigi tapee ka ja iekljaujas satiksmee tad instruktors dirsh virsuu ja neiekljaujas satiksmee tad atkal vaditaji tad man atkal rodas jautajumsvarbut man lidot pa gaisu :evil: ?Un godigi atzishos vienreiz man sii lieta apniks un kas cits kaa naksies pirkt savas tiesibas!!!! :P


Draudzin isteniba ja nesssi uz mutes kritis tad vajadzetu tikt gala!!!!! Man piem vienalga ko parkot Citroen C2 vai MB Sprinter....
Ja tev cita masina trauce tad jau tu ka visi autoskolas audzekni skaiti stabinus.....uz ielas tas cauri neiet!!!!!

Par CSDD tikai un vienigi atbalstu - jo reala situacija izbraucot uz ielas rada ka ar to bija jasak jau sen un isteniba vilciens ir aizgajis!!!!!
Par CSDD darbu....njaaaa tas ir tas minus ka netiek vertets ka cilveks brauc bet tas gan tiek verets ka matematikas uzdevums - ir vai nav!!!!
Butu jau jaskatas un javerte ka cilveks brauc bet ja uz aci redzi ka nesanak vinam ka raustas nav drosibas sajutas bet pec punktiem viss ok un tiesibas rokaa!!!!
Pacela kriterijus tad bija japacel ari punktus un javar pielaut vairak kludas....
Bet par to masinu nu ir galigi garam - CSDD jau nebus jaliek ar' 87 gada Golfu....
Lietotāja avatars
R
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Mai/30, 19:31

Iepriekšējais

Atgriezties uz Par visu un neko...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi