VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Paverdzināšana valsts likumu ietvaros, vnk sāpe par dzīvi

Par visu un neko...

Paverdzināšana valsts likumu ietvaros, vnk sāpe par dzīvi

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Paverdzināšana valsts likumu ietvaros, vnk sāpe par dzīvi

Atbildēt Andzey » 2008/Nov/29, 20:31

vai kāds zin, no plkst cikiem sākas nakts darbs, par ko darba devejam jamaksa papildus piemaksas? ka tik nebija pusnakts 24.00??

da i vispar besis par to ka visi tikai krāmē makaronus ka redz bezdarbs esot milzīgs, jūties laimīgs ka tev kautko vispar maksā, utttt

zin, citreiz jājūtas kā kautkādam ņegram, kuram plantācijas vidū baltais cilvēks pa BMW X5 lodziņu iedod maisinju riisu un veel pasaka ka jaajuutas baigi pateiciigam, jo ir baigaa rinda kas butu ar mieru stradat ari par pusi no taa... :uzbr:

nee, es nesaku ka uznemejiem ir viegli, bet pret cilvekiem padotajiem jaizturas ar kautkadu respektu


psc :suic:
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Atbildēt Andzey » 2008/Nov/29, 20:35

kādam ir reāla nojausma, cik šobrīd mūsu valstī saņem parasti mirstīgie? nu sākot ar narvessen, statoil pardevejiem, servisos atsledznieki, auto krasotavaa darbinieki, nezinu kas vēl no ražošanas ir dzīvs...
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Atbildēt Storms » 2008/Nov/29, 20:42

A par ko tu strādā?
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Andzey » 2008/Nov/29, 21:03

Storms rakstīja:A par ko tu strādā?


:D plantaacijaa ceertu cukurniedres

da nee, straadaaju es vienaa no retajiem razosanas uznemumiem, kam saimnieki ir 100% LV.

kaa izraadaas tas nav nemaz tik labi sad tad
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Atbildēt nBerts » 2008/Nov/29, 21:07

un kur problēma?
tu 100% oficiāli strādā?
Lietotāja avatars
nBerts
 
Atbildes: 1325
Pievienojies: 2007/Jan/18, 23:08
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: MK4
Dzinējs: AGU

Atbildēt Andzey » 2008/Nov/29, 21:08

nBerts rakstīja:un kur problēma?
tu 100% oficiāli strādā?


jaa, straadaaju oficiaali

probleemas NAV

vienkarsi muus te visus juuzo kaa mazus ežus. moska es viens taa domaaju un visi parejie ar savu stavokli ir loti apmierinati?
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Atbildēt sicc » 2008/Nov/29, 21:09

Andzey rakstīja:
Storms rakstīja:A par ko tu strādā?


:D plantaacijaa ceertu cukurniedres

da nee, straadaaju es vienaa no retajiem razosanas uznemumiem, kam saimnieki ir 100% LV.

kaa izraadaas tas nav nemaz tik labi sad tad

ja tas ir privātais uzņēmums,tad vari pat nesākt dirsties,ka pārstrādā stundas :wink:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt sicc » 2008/Nov/29, 21:12

da i vispar besis par to ka visi tikai krāmē makaronus ka redz bezdarbs esot milzīgs, jūties laimīgs ka tev kautko vispar maksā,

tā diemžēl arī tas ir :(
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Andzey » 2008/Nov/29, 21:20

http://www.vid.lv/lv/gramatveziem/algu_kalkulators

loti labs saits visiem kam rodas jautajums par to cik daudz vins no saviem darba augļiem samaksaa šaj valstij + paareejaa infa
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Atbildēt Stalins » 2008/Nov/29, 22:09

Tas, kā jūties savā darbā, pa lielam ilgtermiņā nosaka dzīves uztveri un pamatvērtības, un neviena nauda nav to vērts lai darbā mocītos un pazemotos, ja skaidri zini un saproti, ka taisnība ir Tavā pusē. To, ka Latvijā nav turīgo cilvēku kā sabiedrības slāņa ar savu ētiku var skaidri redzēt uz katra stūra. Cik tad mums ir kaut vai mecenātu?
Arī darba ņēmējiem būtu jāapzinās sava vērtība, brīnos par cilvēkiem, ko darba devēji regulāri čakarē, bet viņi turas pie tā darba kā dadzis pie biksēm, jo "kur tad es iešu, citur būs tas pats vai vēl sliktāk"! Bet ar kaut ko taču ir jāsāk!
Mums visiem vēl ļoti garš ceļš ejams un ļoti labi, ka ir cilvēki, kas paceļ šādus jautājumus, līdz ar to liekot arī citiem padomāt.
Par latviešu uzņēmumiem- nauda ļoti bojā cilvēkus- latviešus īpaši :wink:
Lietotāja avatars
Stalins
 
Atbildes: 428
Pievienojies: 2006/Jūl/11, 16:20
Atrašanās vieta: Gulbene

Atbildēt lauriko » 2008/Nov/29, 22:34

Kāman šodien kaimiņu servisa šefs-īpašnieks stāstija ka ņemšot jaunu strādnieku un uzreiz pabrīdinājis, ka Ja nebūs darba naudas arī nebūs! :lol: ispār tas nav smieklīgi! :roll:
Pirms es tiku no sava darba prom arī bij tā ka dariju visu ko nedarija citi un izdariju arī daudzvairāk par pārējiem! :twisted: Un kad es aizgāju pie šefa un prasiju algas pilikumu pamatojot ar ro ka daru 3 cilvēku darbu tad viņš kādu brīdi padomāja pakasija pakausi un teica - Bet Lauri, Tu darba laikā skrien?
Uz ko es atbildēju - Nē
Šefs - Un pēc darba ilgi un bieži paliec?
Es saku - ka itkā nē!
Šis saka - Nu bet tad kur ir problēma!?
Un otrā dienā es aiznesu atlūgumu! 8)
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt 16vLietotājs » 2008/Nov/29, 23:11

Uh smagu problēmu pacēlāt. Lai ko arī neteikt vispārliecinātakie optimisti,diemžēl fakti rāda to ka tomēr ir verojams apgrozījuma kritums. Protams ka darba devēji šādos apstākļos dikti sapringst un vēlās noturēt savu peļņu. Kaut vai uz darbinieku algu rēķina, jo aiz stūra taču ``stāv vesela rinda kas nāks Tavā vietā``. Tikai problēma tāda ka šī rinda bieži vien ir nekvalificēta konkrētajam darbam, mācāmi un dzenami, kļūdas daudz taisoši cilvēki. Daudz kļūdas sit pa maku darba devējam un bojā reputāciju. Ilgtermiņā tas ir neizdevīgi jebkurā gadījumā. Daudzi mūsu darba devēji vēl nav sapratuši ka ilglaicīgi un stabili darbinieki (ar piebildi ka viņi ir labi strādnieki) ir lielākā uzņēmuma vērtība. Un jo labāki darbinieki, jo labāks saimnieka maka stāvoklis un mierīgāks prāts. Savukārt tie, kas skrien un maina darbus bieži, parasti nav īpaši labi kvalificēti. Vieglas laimes meklētāji. Tie darba devēji un arī ņemēji,kas šo ir sapratuši sēž klusu, strādā cik var un nepīkst par krīzi.
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Atbildēt Face » 2008/Nov/29, 23:41

http://apollo.lv/portal/news/articles/142826
Tā pēc statistikas mēs saņemam.
Face
 
Atbildes: 454
Pievienojies: 2006/Nov/10, 20:04
Braucu ar: Passat B5, MB VITO 111 CDI
Dzinējs: 1.9 TDI, 2.2 CDI

Atbildēt Krizdole » 2008/Nov/29, 23:56

Kāda tipa darbalaiks ir? Maksā par stundām vai kā savādāk? Tur katram variantam sava veida nosacījumi par to, kas skaitās virsstundas utt.
Lietotāja avatars
Krizdole
Lady
 
Atbildes: 488
Pievienojies: 2007/Apr/25, 21:18
Atrašanās vieta: Ādazi
Braucu ar: Opel Zafira
Dzinējs: 1.9 CDTI

Atbildēt jurgis_L » 2008/Nov/30, 0:39

Krizdole rakstīja:Kāda tipa darbalaiks ir? Maksā par stundām vai kā savādāk? Tur katram variantam sava veida nosacījumi par to, kas skaitās virsstundas utt.


Jā, piemēram man ir dienā 11 stundas oficiālā darba grafikā.... Bet mums ir maiņu darbs un kopā mēnesī tik un tā sanāk tās 160 vai cik nu tur stundas...
Tāpēc mums arī par svētku dienām neko vairāk nemaksā utt...
Lietotāja avatars
jurgis_L
 
Atbildes: 1717
Pievienojies: 2005/Aug/29, 20:14
Atrašanās vieta: Kuldīga, Ventspils
Braucu ar: Golf 2 TDI Syncro / Audi Coupe Q
Dzinējs: 1.9 TDI / 2.6 V6

Nākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi