VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Skaidu briketes

Par visu un neko...

Skaidu briketes

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Atbildēt MN » 2008/Sep/24, 22:20

MarisX rakstīja::director: vajadzēja par malku vai briketēm domāt ātrāk



ja domā pārāk ātri par briketēm un noperk vasarā, tad ja gadās "labi" iepakotas, tad rudenī kad jāsāk kurināt, ir skaidu čupa nevis briketes. vot pieredze, kad mazliet palika pāri no iepriekšējā pavasara.
MN
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Sep/16, 11:37

Atbildēt ajms » 2008/Sep/25, 0:44

MarisX rakstīja::director: vajadzēja par malku vai briketēm domāt ātrāk


a kas izdevigaak,,malka vai skaidu briketes katlam,,vai ogles???es nezinu ,jo man pirmaa sezona,,,

nu samekleeju riigaa vietu,,80Ls,,ja ap 3T ,tad pa 10Ls atvediis man,,,


tikkai ko pirkt?????????????????????
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt GintsK » 2008/Sep/25, 8:44

Spriezhot peec sava sencha, tad ogles. Vinjs jau tresho gadu mochiis ar ogleem. Pensionaars. Tikai process taads melns!

Ogleem tak ir daudz lielaaks sadegshanas siltums!
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt inc » 2008/Sep/25, 9:25

Visērtāk jau briketes. Iemet 1/2 maisu maisu, uzlej degšķidrumu un iemet špicku. Bet viņas ir ļoti dažādas kvalitātes. Jelgavā pa 120 ls pieved klāt ziemas laikā jebkurā brīdī, un kvalitāte ir super. Tagat nopirku pa 90 ls, itkā jau izskatās tādas pašas, bet nav tas siltums tāds :( mitrākas laikam ....
Lietotāja avatars
inc
Guru
 
Atbildes: 787
Pievienojies: 2005/Sep/09, 18:17
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Lemings » 2008/Sep/25, 9:53

ajms rakstīja:
MarisX rakstīja::director: vajadzēja par malku vai briketēm domāt ātrāk


a kas izdevigaak,,malka vai skaidu briketes katlam,,vai ogles???es nezinu ,jo man pirmaa sezona,,,

nu samekleeju riigaa vietu,,80Ls,,ja ap 3T ,tad pa 10Ls atvediis man,,,


tikkai ko pirkt?????????????????????


Ogles jau labas no enerģētiskā viedokļa, tikai katls arī jāskatās kāds, vai var bērt pilnu ar oglēm un neizkusīs, nu jaunam problēmu būt nevajadzētu, bet galvenais mīnuss ir tāds, ka ir vērojama smaka no oglēm un putekļi diezgan pamatīgi nosēžas. Es personīgi taisos maisīt tos kurināmos.
Lietotāja avatars
Lemings
 
Atbildes: 497
Pievienojies: 2006/Jan/30, 15:08
Atrašanās vieta: Aizkraukle, Skrīveri
Braucu ar: Touran
Dzinējs: 1,9 TDI AVQ

Atbildēt GintsK » 2008/Sep/25, 9:58

inc rakstīja:Visērtāk jau briketes. Iemet 1/2 maisu maisu, uzlej degšķidrumu un iemet špicku. Bet viņas ir ļoti dažādas kvalitātes. Jelgavā pa 120 ls pieved klāt ziemas laikā jebkurā brīdī, un kvalitāte ir super. Tagat nopirku pa 90 ls, itkā jau izskatās tādas pašas, bet nav tas siltums tāds :( mitrākas laikam ....

NO JELGAVAS man aizpagaajusho gadu ar zilu veco LT busu atveda briketes, kur gandriiz puse bija kaulu milti vai kas tamliidziigs. :x Siltuma nebija un visu ziemu stiepu pelnus.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt GinC » 2008/Sep/25, 11:44

Jautājums par līdzīgu tēmu - a kāpēc Ajms netaisīji uz granulām to katlu? Varētu sabērt 1x 3 dienās un viss.
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Lemings » 2008/Sep/25, 13:00

Var jau arī viņš painteresēties par granulu degli, ko ieliek esošjā katlā izmaksas pāri tūkstotim, bet ...
Lietotāja avatars
Lemings
 
Atbildes: 497
Pievienojies: 2006/Jan/30, 15:08
Atrašanās vieta: Aizkraukle, Skrīveri
Braucu ar: Touran
Dzinējs: 1,9 TDI AVQ

Atbildēt ajms » 2008/Sep/25, 16:38

GinC rakstīja:Jautājums par līdzīgu tēmu - a kāpēc Ajms netaisīji uz granulām to katlu? Varētu sabērt 1x 3 dienās un viss.


man to milzeni nav kur ielikt,,,

nu es arii jau kurinaaju nepabeigtu maaju kopss februaara,,,nu kopaa jaucu malku,briketes,,,
ar ogleem esmu kurinaajis 86-91 gads,,,nu taads pamelns bija,,bet tad taas ogles bija suudiigas,,,

nu nez,,,es reklaamaa atradu tipa mazs %mitrums,beerzs,,,a kaa zinaassu???
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Jazzer » 2008/Sep/25, 18:34

GinC rakstīja:Jautājums par līdzīgu tēmu - a kāpēc Ajms netaisīji uz granulām to katlu? Varētu sabērt 1x 3 dienās un viss.


Granulas iznāk dārgāk salidzinot ar pārējiem kurināmajiem,un diezgan liela iespejamiba bargākā ziemā palikt bez kurinamā jo ir bijušas problēmas ar granulu piegādi!

To man pastāstija pats granulu katlu tirgotājs!
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt ajms » 2008/Sep/25, 18:41

Jazzer rakstīja:
GinC rakstīja:Jautājums par līdzīgu tēmu - a kāpēc Ajms netaisīji uz granulām to katlu? Varētu sabērt 1x 3 dienās un viss.


Granulas iznāk dārgāk salidzinot ar pārējiem kurināmajiem,un diezgan liela iespejamiba bargākā ziemā palikt bez kurinamā jo ir bijušas problēmas ar granulu piegādi!

To man pastāstija pats granulu katlu tirgotājs!


un afigetj cik daargs(katls 2500-3000 un pat vairaak Ls,,,cuguna katls 6 sekcijas labs bija ap 400Ls+boileris 1T 300Ls+atlaides(divi man nebija kur ielikt,,,tas boileris uz 6-8 stundas pagarina sildiissanu bez kurssanaas,,,man tagad 3 dienas boilerii bija 40 graadi,,,palaidu suuknus un radiatori silti)+tas viss uz automaatiku taccu,,,nu trubas taapat kaa visiem +-,,,sanaak leetaak, tad gaazes cisternu iireet,,,taa runaa,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt MārtiņšG » 2008/Sep/25, 19:52

un granulu katls patērē salīdzinoši daudz kurināmā atiecībā pret to cik izdod siltumu. ir problēma atrast labas briketes ar labu siltumatdevi, ar granulām ir vēl štruntīgāk....
MārtiņšG
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Nov/17, 23:02

Atbildēt ajms » 2008/Sep/25, 20:03

MārtiņšG rakstīja:un granulu katls patērē salīdzinoši daudz kurināmā atiecībā pret to cik izdod siltumu. ir problēma atrast labas briketes ar labu siltumatdevi, ar granulām ir vēl štruntīgāk....

briketes jaanem pa tonnai no triis vietaam :wink: vai pat pa paaris maisiem

taapeec jau iesaaku teemu,,jo gribaas labaakas no kaa zina vismaz,,,kaa ar detalaam,,,
:D
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt lauriko » 2008/Sep/25, 20:17

Es gan ajmsa vietā būtu ielicis katlu uz atrabotkas! :wink: :lol:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt ajms » 2008/Sep/25, 20:33

lauriko rakstīja:Es gan ajmsa vietā būtu ielicis katlu uz atrabotkas! :wink: :lol:


nujaa,,,ta psc man visam aatri iestaasies,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi