VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Japanju auto?

Par visu un neko...

Japanju auto?

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Japanju auto?

Atbildēt Tachini » 2008/Jūl/27, 18:58

.....Jautajums tiem kas bij saskaries ar J.A.....vobsem ta ka tagad parvietojos ar Toyota,tad gribetos dzirdet atsauksmes un ieteikumus par servisiem/meistariem kuri specializejas ar tiem(vobsem velos tikt pie zinosiem cilvekiem ka bij lidz sim arVW)......
p.s-Amserv Motors nepiedavat-izmaksas neapmierina :lol: .paldies
Lietotāja avatars
Tachini
 
Atbildes: 1074
Pievienojies: 2006/Mai/11, 22:27
Braucu ar: baudu
Dzinējs: 85C silts

Atbildēt 16vLietotājs » 2008/Jūl/27, 20:12

ir tak visādi alternatīvie servisi, kas ņemās ar japāņiem. Kaut vai tas pats Japāņu Auto Centrs.Nav gadījies būt pašam, bet varbūt ir vērts mēģināt.
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Atbildēt Tachini » 2008/Jūl/27, 22:16

16vLietotājs rakstīja:ir tak visādi alternatīvie servisi, kas ņemās ar japāņiem. Kaut vai tas pats Japāņu Auto Centrs.Nav gadījies būt pašam, bet varbūt ir vērts mēģināt.
.........JAC--ir mozgu pis...ji nevis normals autoservis :arrow: izjutu to uz savas adas kad braukaju ar Subaru...
Lietotāja avatars
Tachini
 
Atbildes: 1074
Pievienojies: 2006/Mai/11, 22:27
Braucu ar: baudu
Dzinējs: 85C silts

Atbildēt Alien » 2008/Jūl/28, 13:44

vari dziit pie mums uz Kekavu
vienmeer viss ir kaartiibaa un cenas patiikamaakas nekaa Amserv vai Wess
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt GinC » 2008/Jūl/28, 14:39

Apstiprinu :) Vismaz Corollas sajūgu labi nomainīja :D

Alien rakstīja:vari dziit pie mums uz Kekavu
vienmeer viss ir kaartiibaa un cenas patiikamaakas nekaa Amserv vai Wess
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt MārtiņšG » 2008/Jūl/30, 20:38

A kāpēc no VW būtu jāpārkāpj vispār jepoškā, kur nu vel toyotā. kādam attīstība otrā virzienā laikam iet.... :roll:
MārtiņšG
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Nov/17, 23:02

Atbildēt Stalins » 2008/Jūl/30, 21:02

MārtiņšG rakstīja:A kāpēc no VW būtu jāpārkāpj vispār jepoškā, kur nu vel toyotā. kādam attīstība otrā virzienā laikam iet.... :roll:


Hmm...nu šitas diskutabli...
Lietotāja avatars
Stalins
 
Atbildes: 428
Pievienojies: 2006/Jūl/11, 16:20
Atrašanās vieta: Gulbene

Atbildēt lauriko » 2008/Jūl/30, 21:07

Aiziet padiskutēsim SPAM sadaļā!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt Tachini » 2008/Jūl/30, 21:27

MārtiņšG rakstīja:A kāpēc no VW būtu jāpārkāpj vispār jepoškā, kur nu vel toyotā. kādam attīstība otrā virzienā laikam iet.... :roll:
...tapec ka japoska ka tu teici ir 3.gb tavas A4 verta :mrgreen: ...... 8) ....spamotaji ibio....
Lietotāja avatars
Tachini
 
Atbildes: 1074
Pievienojies: 2006/Mai/11, 22:27
Braucu ar: baudu
Dzinējs: 85C silts

Atbildēt Tachini » 2008/Jūl/30, 21:27

:ups: :ups:
Lietotāja avatars
Tachini
 
Atbildes: 1074
Pievienojies: 2006/Mai/11, 22:27
Braucu ar: baudu
Dzinējs: 85C silts

Atbildēt 19TDI » 2008/Okt/02, 15:29

Tachini rakstīja:
MārtiņšG rakstīja:A kāpēc no VW būtu jāpārkāpj vispār jepoškā, kur nu vel toyotā. kādam attīstība otrā virzienā laikam iet.... :roll:
...tapec ka japoska ka tu teici ir 3.gb tavas A4 verta :mrgreen: ...... 8) ....spamotaji ibio....

Jopcik - iespejams ka maxa 3x dargak, bet ne jau vērta :!: ! Paskaties tirgus cenas japoškām pēc 10 gadu lietošanas un salidzini ar 10 gadus veciem Audi . Jau nopērkot japošku tiek pa...ista nauda! Diezin kapēc :gargt:
19TDI
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 35
Pievienojies: 2008/Sep/09, 11:45

Atbildēt MārtiņšG » 2008/Okt/02, 18:01

19TDI rakstīja:
Tachini rakstīja:
MārtiņšG rakstīja:A kāpēc no VW būtu jāpārkāpj vispār jepoškā, kur nu vel toyotā. kādam attīstība otrā virzienā laikam iet.... :roll:
...tapec ka japoska ka tu teici ir 3.gb tavas A4 verta :mrgreen: ...... 8) ....spamotaji ibio....

Jopcik - iespejams ka maxa 3x dargak, bet ne jau vērta :!: ! Paskaties tirgus cenas japoškām pēc 10 gadu lietošanas un salidzini ar 10 gadus veciem Audi . Jau nopērkot japošku tiek pa...ista nauda! Diezin kapēc :gargt:


Nu es saprotu, ka cilvēks atkal bija domājis ka 3jepoškas = 1audi. Un tas jau atilst patiesībai, kā jaunām tā vecām mašīnām. :D
MārtiņšG
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Nov/17, 23:02

Atbildēt kaimis » 2008/Okt/02, 20:16

Es pagaidam ar savu japaani esmu apmierinaats :)

Bet principaa iesaku mekleet savu meistaru un savu servisu! Garantijas servisu cenas ir vnk :shock:

Pirmdien doshos apskatiit vienu tadu servisu, ja man patiks, padalishos ar info
kaimis
 
Atbildes: 318
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 18:18

Atbildēt SPS » 2008/Okt/02, 22:11

kaimis rakstīja:Es pagaidam ar savu japaani esmu apmierinaats :)

Bet principaa iesaku mekleet savu meistaru un savu servisu! Garantijas servisu cenas ir vnk :shock:

Pirmdien doshos apskatiit vienu tadu servisu, ja man patiks, padalishos ar info

Ar EVO var mierīgi griezties tajos kantoros kur tiek skrūvēti rallija autiņi- tika ir viena nelāga lieta šādai izvēlai... kad tuvojās kāds rallija posms visi tur ir nervozi un nevienam nav laika ar TAVU mašīnu krāmēties :lol:
Lietotāja avatars
SPS
 
Atbildes: 279
Pievienojies: 2008/Jūl/15, 22:51

Atbildēt Tachini » 2008/Okt/02, 22:39

MārtiņšG rakstīja:
19TDI rakstīja:
Tachini rakstīja:
MārtiņšG rakstīja:A kāpēc no VW būtu jāpārkāpj vispār jepoškā, kur nu vel toyotā. kādam attīstība otrā virzienā laikam iet.... :roll:
...tapec ka japoska ka tu teici ir 3.gb tavas A4 verta :mrgreen: ...... 8) ....spamotaji ibio....

Jopcik - iespejams ka maxa 3x dargak, bet ne jau vērta :!: ! Paskaties tirgus cenas japoškām pēc 10 gadu lietošanas un salidzini ar 10 gadus veciem Audi . Jau nopērkot japošku tiek pa...ista nauda! Diezin kapēc :gargt:


Nu es saprotu, ka cilvēks atkal bija domājis ka 3jepoškas = 1audi. Un tas jau atilst patiesībai, kā jaunām tā vecām mašīnām. :D
.........da po....j man audi neaudi-pirku Sev gimenes auto(pietam ljoti labu!)....un neesmu no tiem kas 10-gadus brauka ar vienu auto,t.k ar atistibu vis kartiba(vienigais neesu attistijeis lidz tam limenim lai varetu ka gimenes auto panemt Multivenu ap to pasu gadu,tas gan-a ta vis stokos;)) ,tici man :wink: un nepienjem to tik tuvu sirdij :lol: ........un kastur krit vai nekrit ari po...jo izvelos auto funkcianulitati nevis kautko citu ........
Lietotāja avatars
Tachini
 
Atbildes: 1074
Pievienojies: 2006/Mai/11, 22:27
Braucu ar: baudu
Dzinējs: 85C silts

Nākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi