VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Japanju auto?

Par visu un neko...

Japanju auto?

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Atbildēt MārtiņšG » 2008/Okt/02, 22:41

kaimis rakstīja:Es pagaidam ar savu japaani esmu apmierinaats :)

Bet principaa iesaku mekleet savu meistaru un savu servisu! Garantijas servisu cenas ir vnk :shock:

Pirmdien doshos apskatiit vienu tadu servisu, ja man patiks, padalishos ar info


Nu jā bet tomēr tām šķībacaino mašīnām tās detaļas ir sūdīgāk pieejamas un arī dārgākas nekā eiropiešiem.
MārtiņšG
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Nov/17, 23:02

Atbildēt Tachini » 2008/Okt/02, 22:45

.....nu tad ar mercedesu vispar nevajadzetu braukt sanak........detalju pieiejamiba ir absoluti bezproblematiska!
Lietotāja avatars
Tachini
 
Atbildes: 1074
Pievienojies: 2006/Mai/11, 22:27
Braucu ar: baudu
Dzinējs: 85C silts

Atbildēt Baily » 2008/Okt/02, 22:56

MārtiņšG rakstīja:
kaimis rakstīja:Es pagaidam ar savu japaani esmu apmierinaats :)

Bet principaa iesaku mekleet savu meistaru un savu servisu! Garantijas servisu cenas ir vnk :shock:

Pirmdien doshos apskatiit vienu tadu servisu, ja man patiks, padalishos ar info


Nu jā bet tomēr tām šķībacaino mašīnām tās detaļas ir sūdīgāk pieejamas un arī dārgākas nekā eiropiešiem.


pilnīgākās muļķības,, izņemot gadījumus kad ir kautkas eksluzīvs
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt 19TDI » 2008/Okt/03, 0:28

Tachini rakstīja:.....nu tad ar mercedesu vispar nevajadzetu braukt sanak........detalju pieiejamiba ir absoluti bezproblematiska!

Bet ar tiem jau ari brauc shaurpierishi, vai sievietes- vai tad tie no tehnikas ko jedz, braukaa ar brendu :mrgreen: . Bet tas ta ka izklausijas pec tava maza, slapja sapnisha , ne :\m/:
19TDI
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 35
Pievienojies: 2008/Sep/09, 11:45

Atbildēt 19TDI » 2008/Okt/03, 0:31

Baily rakstīja:
MārtiņšG rakstīja:
kaimis rakstīja:Es pagaidam ar savu japaani esmu apmierinaats :)

Bet principaa iesaku mekleet savu meistaru un savu servisu! Garantijas servisu cenas ir vnk :shock:

Pirmdien doshos apskatiit vienu tadu servisu, ja man patiks, padalishos ar info


Nu jā bet tomēr tām šķībacaino mašīnām tās detaļas ir sūdīgāk pieejamas un arī dārgākas nekā eiropiešiem.


pilnīgākās muļķības,, izņemot gadījumus kad ir kautkas eksluzīvs

Ekskluzivs piemeram varetu but termostats mazdai, ko galugala nacas nemt no srota :twisted:
19TDI
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 35
Pievienojies: 2008/Sep/09, 11:45

Atbildēt Dante » 2008/Okt/03, 8:02

SKatos Jums baigais kautiņš smilškastē parādījies. Bet kuram no Jums visiem tas krata, kāda mašīna citam? Pilnīgi PO!
Cilvēks uzdeva konkrētu jautājumu par japāņu auto servisu pieejamību un kvalitāti Latvijā, nevis "nezinu vai izvēlēties vācu vai japāņu auto. Palīdzat"
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt MārtiņšG » 2008/Okt/03, 17:05

Baily rakstīja:
MārtiņšG rakstīja:
kaimis rakstīja:Es pagaidam ar savu japaani esmu apmierinaats :)

Bet principaa iesaku mekleet savu meistaru un savu servisu! Garantijas servisu cenas ir vnk :shock:

Pirmdien doshos apskatiit vienu tadu servisu, ja man patiks, padalishos ar info


Nu jā bet tomēr tām šķībacaino mašīnām tās detaļas ir sūdīgāk pieejamas un arī dārgākas nekā eiropiešiem.


pilnīgākās muļķības,, izņemot gadījumus kad ir kautkas eksluzīvs


kolēģim vajadzēja 90to gadu civikam pusasi, original 450naudas, a lietotu meklēja intensīvi četras dienas kamēr laikam pa kkādiem 100 dabūja. un tas tev šķiet pieejamas un lētas daļas?
MārtiņšG
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Nov/17, 23:02

Atbildēt MārtiņšG » 2008/Okt/03, 17:09

Pooky rakstīja:SKatos Jums baigais kautiņš smilškastē parādījies. Bet kuram no Jums visiem tas krata, kāda mašīna citam? Pilnīgi PO!
Cilvēks uzdeva konkrētu jautājumu par japāņu auto servisu pieejamību un kvalitāti Latvijā, nevis "nezinu vai izvēlēties vācu vai japāņu auto. Palīdzat"


Mēs atbildam uz šī pilsoņa jautājumiem :lol:
cilvēki ne tikai termostatus mazdām šrotos pērk, bet arī riteņu gultņus un citas tamlīdzīgas lietas, kas točna nav jāpērk lietotas. Bet tas tikai tāpēc, ka jauns ir kosmiski dārgs, nav pieejams vai veikalā pārdevējs pasaka ka ir septiņpadsmit varianti tam konkrētajam modelim attiecīgā detaļa un ka vajag paraugu :lol:
Pac arī nedēļu esmu pabraucis ar pilnīgi jaunu toyotu, nu biški modernāka jau ir pa jauno žiguli, bet ar savām aizvēsturiskajām tehnoloģijām tālu nav no žiguļa tikusi :lol:
MārtiņšG
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Nov/17, 23:02

Atbildēt MārtiņšG » 2008/Okt/03, 17:18

NU labi, labi. nepiedirsīsim te to topiku, var jau būt ka nav tik traģiski kā izskatās... :lol:
MārtiņšG
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Nov/17, 23:02

Atbildēt GinC » 2008/Okt/03, 17:29

Navajag spamot par pašu un LV pārdevēju nekompetenci. Japāņu auto ar to nav nekāda sakara.
Piezīmēšu ka pēc VIN koda sameklēt detaļas KONKRĒTAJAM japāņu auto ir daudz vieglāk kā VAG kas prasa pieslēgumu VW serverim. Protams ir jālieto attiecīga auto ražotāja speciālā programma.
Un par tehnoloģijām labāk nelēkā pa gaisu - parādi konkrētu piemēru nevis tukši muldi.
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt inc » 2008/Okt/03, 18:14

GinC rakstīja:Navajag spamot par pašu un LV pārdevēju nekompetenci. Japāņu auto ar to nav nekāda sakara.
Piezīmēšu ka pēc VIN koda sameklēt detaļas KONKRĒTAJAM japāņu auto ir daudz vieglāk kā VAG kas prasa pieslēgumu VW serverim. Protams ir jālieto attiecīga auto ražotāja speciālā programma.
Un par tehnoloģijām labāk nelēkā pa gaisu - parādi konkrētu piemēru nevis tukši muldi.


Bet dzīvojam mēs LV........ un kādi mums te tie tirgoņi, detaļas un servisi priekš Japāņiem ir (pareizāk sakot NAV) ar tādiem arī jācīnās :wink:
Lietotāja avatars
inc
Guru
 
Atbildes: 787
Pievienojies: 2005/Sep/09, 18:17
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt seVeN » 2008/Okt/03, 18:44

tachini, pierodi pie kritikas! te tadas lietas notiek!
Lietotāja avatars
seVeN
 
Atbildes: 240
Pievienojies: 2008/Sep/17, 23:03
Atrašanās vieta: LV, Riga
Braucu ar: RS

Atbildēt GinC » 2008/Okt/06, 9:29

Ne gluži. Robežas neviens nav aizvēris un pastu atcēlis. Protams tad nākas pašam pakustināt smadzenes, bet vismaz zini ka maksā par detaļu normālu cenu nevis 2,5x lielāku kā jebkur citur pasaulē..
Servisa jautājumu gan tas neatrisina, bet ja daļas ir rokā tad kādu kas ieliks vietā jau atradīs..

inc rakstīja:Bet dzīvojam mēs LV........ un kādi mums te tie tirgoņi, detaļas un servisi priekš Japāņiem ir (pareizāk sakot NAV) ar tādiem arī jācīnās :wink:
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt inc » 2008/Okt/06, 10:14

GinC rakstīja:Ne gluži. Robežas neviens nav aizvēris un pastu atcēlis. Protams tad nākas pašam pakustināt smadzenes, bet vismaz zini ka maksā par detaļu normālu cenu nevis 2,5x lielāku kā jebkur citur pasaulē..
Servisa jautājumu gan tas neatrisina, bet ja daļas ir rokā tad kādu kas ieliks vietā jau atradīs..

inc rakstīja:Bet dzīvojam mēs LV........ un kādi mums te tie tirgoņi, detaļas un servisi priekš Japāņiem ir (pareizāk sakot NAV) ar tādiem arī jācīnās :wink:


To visu zini tu, un vēl daži japāņu fani, bet parastiem mirstīgajiem tas ir nevajadzīgs laika patēriņš, jo galugalā auto ir domāts lai tas kalpotu cilvēkam, nevis otrādi. :wink:
Lietotāja avatars
inc
Guru
 
Atbildes: 787
Pievienojies: 2005/Sep/09, 18:17
Atrašanās vieta: Jelgava

Iepriekšējais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 10 viesi