VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Atgadījums Pica Jazz

Par visu un neko...

Atgadījums Pica Jazz

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Atgadījums Pica Jazz

Atbildēt Vincents » 2004/Nov/09, 16:34

Nu ko kārtējai ](*,) kantoris. Bet labums arī ir paēdu pusdienas par brīvu :mrgreen:
Aizejam ar kolēģiem picu paēst, nu ko pasūtam picas ar biezajām pamatnēm, pēc 30 min. atnes visiem izņemot vienu picu (man ar vēl vienu kolēģi bija vienādas), tipa tai picai pietrūka biezās mīklas... un vai būs labi, ja būs ar plāno?
Nu man jau :angryfire: saku, lai sauc galveno, kas viņiem te ir... nu tur viņiem sākās rosība, atnāk menedžere - sāku - vai tiešām to ka nav vajadīgās mīklas viņi uzzin tikai tad kad ir jau visas izceptas un atnesatas :? Tad vēl sāku par to, ka viņiem gandrīz nekad nav biezās picas utt. beidzās ar to, ka pa brīvu atnesa man picu - biezo :shock:
Nu ko ceru, ka nākošreiz viņiem būs priekš visiem biezās :evil2: :angry:
Apkalpojošais personāls vai arī kārtība kādā tur viss notiek, pareizāk sakot nekārtība, ir sviests ](*,) ](*,) ](*,)
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Re: Atgadījums Pica Jazz

Atbildēt mixx » 2004/Nov/09, 16:51

Daudz kur ir līdzīgi.
Es pirku vienā bodē (alfā) aizkaru štangu, pie kases parādās dārgāka cena - pasauca galveno, kurš man ne īpaši laipni atbildēja, ka cenas var pārlīmēt jebkurš un ka tik un tā tas ir lētāk kā citur, mazliet apstulbu no šadas klienta apkalpošanas politikas, tā vien prasījās viņiem kaut kādu ieņēmumu dienestu uzsūtīt...
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt Droopy » 2004/Nov/10, 9:28

Kas tad tas par veici, kur cenas var līmēt jebkurš:)))
Bet patiesībā Citymārketā arī šitā bij gadījies, kad pie kases paziņo ka prece ir par 5Ls dārgāka, nu atsauca galveno un arī līdzīgs texts ka kāds vienkārši sajaucis bla bla bla... Nu ko atstēju pie kases to brīnumu:)
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt Duke » 2004/Nov/10, 17:16

Jā jā

CSDDD Senukai vai kā tur saimniecības preču veikalā, riteņatslēga ir marķēta ar 1,60, bet pie kases prasīja 1,59 :twisted: :roll:
Lietotāja avatars
Duke
 
Atbildes: 149
Pievienojies: 2004/Apr/05, 10:18
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Julis » 2004/Nov/10, 18:10

Nu pirms edat Chilly Pica paskatieties vai tur ir tiras glazes un dakshinjas :twisted: :twisted: :twisted:
Julis
 


Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 10 viesi