VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Pimp my ride Baltic

Par visu un neko...

Pimp my ride Baltic

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Pimp my ride Baltic

Atbildēt fest » 2008/Mai/14, 21:41

Nu, ka visi piesakam savus šrotus: http://www.mtv.lv/pimpmyride/
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt Baily » 2008/Mai/14, 22:18

Kandidāts atzīst, ka iesūtot pieteikumu viņš neatsaucami un bez noteikumiem piešķir MTV īpašumtiesības, visas esošās autortiesības un visas pārējās jebkāda veida tiesības, kas attiecas uz kandidātu (tajā skaitā visas fotogrāfijas, video materiāli un/vai pievienotie faili e-pasta vēstulei, kas nosūtīta MTVNB).

...

Ar šo kandidāts neatgriezeniski un bez noteikumiem atsakās no visām personiskajām tiesībām, kas saistīts iesūtīto pieteikumu (tajā skaitā visas fotogrāfijas, video materiālu un/vai visi pievienotie faili e-pasta vēstulei, kas nosūtīta MTVNB).

Tur taču sanāk, ka pēc šitā piekrišanas, MTV piederēs ne tikai Tavs vāģis, bet arī viss cits, kas Tev jebkad ir piederējis, ne?
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt Baily » 2008/Mai/14, 22:19

Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt Fancy » 2008/Mai/14, 22:20

Tikai foto un video!
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Storms » 2008/Mai/14, 22:46

Baily rakstīja:Tur taču sanāk, ka pēc šitā piekrišanas, MTV piederēs ne tikai Tavs vāģis, bet arī viss cits, kas Tev jebkad ir piederējis, ne?

Es ar pie šitā uzkāros. Bet tur viss ir bumbās. Tā ir atruna par to ka MTV ir tiesības visus video/foto materiālus lietot pēc labpatikas. Tb lai kāds neiedomājas ka tagad pieprasīs honorāru ikreiz kad MTV gribēs viņa vāģi parādīt.
Reāli tu saņem savu autiņu saķīlētu atpakaļ un vari ar to darīt dajebko. Štatos viens uzķīlēto autiņu nākamā dienā nošrotojis neceļamu.
Pāris gadījumos pārbūves rezultātā autiņš kļuva nelietojams aiz kam autiņa īpašnieks no šova saņēma absolūti jaunu autiņu vietā.

Vienīgi bikuc tramīgu rada jautājums par to kuri kantori ta taisīs to pārbūvi? Gan jau ka vietējie? Atliek lūgt Dievu lai negadās šķūneri...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Fancy » 2008/Mai/14, 22:48

Storms rakstīja:
Baily rakstīja:Tur taču sanāk, ka pēc šitā piekrišanas, MTV piederēs ne tikai Tavs vāģis, bet arī viss cits, kas Tev jebkad ir piederējis, ne?

Es ar pie šitā uzkāros. Bet tur viss ir bumbās. Tā ir atruna par to ka MTV ir tiesības visus video/foto materiālus lietot pēc labpatikas. Tb lai kāds neiedomājas ka tagad pieprasīs honorāru ikreiz kad MTV gribēs viņa vāģi parādīt.
Reāli tu saņem savu autiņu saķīlētu atpakaļ un vari ar to darīt dajebko. Štatos viens uzķīlēto autiņu nākamā dienā nošrotojis neceļamu.
Pāris gadījumos pārbūves rezultātā autiņš kļuva nelietojams aiz kam autiņa īpašnieks no šova saņēma absolūti jaunu autiņu vietā.

Vienīgi bikuc tramīgu rada jautājums par to kuri kantori ta taisīs to pārbūvi? Gan jau ka vietējie? Atliek lūgt Dievu lai negadās šķūneri...

pārsvarā tur ir sķūneri, kas tev pečkas vietā ieliks tosteri....
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt msh » 2008/Mai/15, 6:54

Nu vienkārši FUJ! Es to tizlo raidījumu saucu par Fck My Ride - piedodiet, moderi :P Vienu laiku vilku un skatījos jeņķu pimpmairaida sērijas - tas ir vienkārši pzdc! Pie nožēlojamības kritērijiem pieder arī tas, cik ļoti liels cūka ir īpašnieks - jo piedirstāks tas autiņš, jo labāk :x Un tā padarīšana, kas tur notiek tajā raidījujmā, ir saucams par šķūningu, nevis tjūningu - nokrāso, pārvelk salonu, saliek nevajadzīgus krāmus grabažniekā un vēl, nedod dievs, aizstāj pakaļas ķebļus ar pļurņikiem, kas kurlajiem domāti [nerunāsim par moņiem, uz kuriem neviens neskatās], bet par to, kas notiek zem autiņa, kas notiek ar hadeni vai motoru, nemaz nedomā. Pirmo četru vai piecu pimpmairaida sezonu laikā tikai kādiem trijiem vai četriem nomainīja motorus - jo vecie bija pārāk nokauti. Es NEKAD, saprotiet, NEKAD nedotu savu šrotu tādam tizlam raidījumam - jo mans šrots izskatās pastulbi, bet nošķūnēts tas būtu tikai izkropļots...
Lietotāja avatars
msh
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 325
Pievienojies: 2008/Jan/22, 5:49
Atrašanās vieta: Liepājai piegulošie lauki

Atbildēt Dante » 2008/Mai/15, 8:20

msh rakstīja:Nu vienkārši FUJ! Es to tizlo raidījumu saucu par Fck My Ride - piedodiet, moderi :P Vienu laiku vilku un skatījos jeņķu pimpmairaida sērijas - tas ir vienkārši pzdc! Pie nožēlojamības kritērijiem pieder arī tas, cik ļoti liels cūka ir īpašnieks - jo piedirstāks tas autiņš, jo labāk :x Un tā padarīšana, kas tur notiek tajā raidījujmā, ir saucams par šķūningu, nevis tjūningu - nokrāso, pārvelk salonu, saliek nevajadzīgus krāmus grabažniekā un vēl, nedod dievs, aizstāj pakaļas ķebļus ar pļurņikiem, kas kurlajiem domāti [nerunāsim par moņiem, uz kuriem neviens neskatās], bet par to, kas notiek zem autiņa, kas notiek ar hadeni vai motoru, nemaz nedomā. Pirmo četru vai piecu pimpmairaida sezonu laikā tikai kādiem trijiem vai četriem nomainīja motorus - jo vecie bija pārāk nokauti. Es NEKAD, saprotiet, NEKAD nedotu savu šrotu tādam tizlam raidījumam - jo mans šrots izskatās pastulbi, bet nošķūnēts tas būtu tikai izkropļots...

Viedi vārdi.. Yeah right! :mrgreen:
Pimp my ride, manuprāt, nemaz nav vairāk par 3 sezonām :mrgreen: Un katram ir sava domāšana - ja tas ir shows, tur ir jābūvē showcar, ja Tu esi praktisks cilvēks ar praktisku domāšanu, Tu nekad to savā auto neliktu. Politika čali ;)
Nemaisi visu vienā katlā :!: Paskaties uz veco Mustanga proektu no pirmās sezonas, Big Bertha projektu no 3. sezonas (ja nemaldos) un bija vēl diezgan padaudz tādu, kas sanākuši veiksmīgi
Baltijā to taisīs Leišu kantoris, jo Lietuva aizsāka visu MTV Baltics un lielākā daļa Baltijas raidījumu tiek filmēti tur. Otrkārt, http://www.highwaynation.com/ ir atbalstītājs, spriediet paši, kurš kantoris taisīs 8)
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Kaneeps » 2008/Mai/15, 17:16

nu amerikani jau tas masina ari taisa lai butu P.I.M.P...

zinot amerikanus, tad vinu izpratnee tur viss ir daudz maz saprotami, ka neka, tur ir cita kultura un izpratne par tuningu...
Lietotāja avatars
Kaneeps
 
Atbildes: 1533
Pievienojies: 2006/Mai/27, 11:06
Braucu ar: Passat B6
Dzinējs: 2.0 TDI BMP

Atbildēt yercix » 2008/Mai/15, 19:25

ee, japiesakās, jādod lai manu bussu nokrāso, moš bezmaksas TV/DVD
iebāzīs :twisted: :twisted:
Lietotāja avatars
yercix
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 2008/Jan/08, 23:28
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt neticigaistoms » 2008/Mai/15, 19:50

tu pastāsti vēl par savām tehniskajām pārvērtībām un domāju, ka izredzes tikt pie krāsas ir tīri normālas....
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt yercix » 2008/Mai/15, 19:59

neticigaistoms rakstīja:tu pastāsti vēl par savām tehniskajām pārvērtībām un domāju, ka izredzes tikt pie krāsas ir tīri normālas....

vienīgais nau uz mana vārda, laikam būs jāparaksta un tad tik jāpiedalās :twisted:
Lietotāja avatars
yercix
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 2008/Jan/08, 23:28
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt neticigaistoms » 2008/Mai/15, 20:02

yercix rakstīja:
neticigaistoms rakstīja:tu pastāsti vēl par savām tehniskajām pārvērtībām un domāju, ka izredzes tikt pie krāsas ir tīri normālas....

vienīgais nau uz mana vārda, laikam būs jāparaksta un tad tik jāpiedalās :twisted:


tik neaizmirsti pirms tam atkritumu konteineru izvazāt pa salonu..., nolauzst spoguli un pietīt ar zeķubiksēm, izpūtēju ar lecamauklu piesiet un būs labais.... :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt Storms » 2008/Mai/15, 20:14

neticigaistoms rakstīja:
yercix rakstīja:
neticigaistoms rakstīja:tu pastāsti vēl par savām tehniskajām pārvērtībām un domāju, ka izredzes tikt pie krāsas ir tīri normālas....

vienīgais nau uz mana vārda, laikam būs jāparaksta un tad tik jāpiedalās :twisted:


tik neaizmirsti pirms tam atkritumu konteineru izvazāt pa salonu..., nolauzst spoguli un pietīt ar zeķubiksēm, izpūtēju ar lecamauklu piesiet un būs labais.... :lol: :lol: :lol:

Kaimiņu suņa klucis uz pakaļējā beņķa tiks uzskatīts par priekšrocību. :gargt:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt msh » 2008/Mai/15, 20:14

Pooky rakstīja:Pimp my ride, manuprāt, nemaz nav vairāk par 3 sezonām :mrgreen: Un katram ir sava domāšana - ja tas ir shows, tur ir jābūvē showcar, ja Tu esi praktisks cilvēks ar praktisku domāšanu, Tu nekad to savā auto neliktu. Politika čali ;)
Nemaisi visu vienā katlā :!: Paskaties uz veco Mustanga proektu no pirmās sezonas, Big Bertha projektu no 3. sezonas (ja nemaldos) un bija vēl diezgan padaudz tādu, kas sanākuši veiksmīgi

Nu tas ir tavuprāt - reāli patlaban iet sestā sezona :mrgreen: Labi, varbūt kļūdos un iet piektā, bet šaubos. Kuru mustangu tu domāji? To, kuram bija izpuvuši grīdā caurumi un tos ļoti primitīvi aizmetināja, uzliekot iekšpusē pa virsu metāla plāksnes un kaut kā piemetinot? Tur jau jāprasa, pēc cik gadiem tam mustangam izkritīs grīda... Tas Bel Air bija smuks sanācis, bet atkal - bezizmēra ļitaki, autiņš no virspuses bija diezgan norūsējis, no apakšas droši vien arī, un lai arī jeņķu vecie primitīvie motori ir izturīgi, bet nu diez vai 40+ gadus vecam kaitētu pārlasīšana...
Ak jā - reiz gadījās novilkt Pimp My Ride International sēriju, kurā šķūnēja B1 Audi 80 L - te var aplūkot dažas bildītes. Es diemžēl nevarēju saprast, par ko tur runāja - jo bija franciski :mrgreen: - bet nu varēja redzēt, ko izdarīja. Nokrāsoja, uzšķūnēja haubi [interesanti, kāda tā būs pēc gada vai diviem], uzlika baisos ļitakus [okej, neko nesaku, jo īpašnieki ir zviedri nevis latvieši :mrgreen: ], nahrenizēja pakaļas ķebli, lai ieliktu pļurņikus [un lai nebūtu iespējams pavest vēl kādu]. Priekšejais panelis man pat diezgan patika - labāks par oriģinālu noteikti, par priekšas resti neko īpašu teikt nevar - oriģinālu viņi diez vai varēja dabūt :mrgreen: Toties apakšai neizdarīja NEKO [mašinai gandrīz 30 gadi un zviedrijā piedevām...] un motortelpā vienīgi ieinstalēja vēl vienu aķīti - ar 1.3 motoriņa ģeņģeri noteikti aķi sēžas arī tad, ja braucot klausās :mrgreen: Visjautrākā epizode bija beigās - abi īpašnieki saka "senk jū emtīvī for pimping mai raid" un aizbrauc, 1.3 motoriņam pļērcot :mrgreen:
Ak jā, jeņķu pimpmairaids lieliski parāda jeņķu stulbumu - gan, iespējams, tas bik ir uzspēlēts - ja cilvēks brauc ar šrotu, viņš ir absolūta nulle. Man patīk tie teksti, ar kuriem "draugi" nodirš attiecīgo mašīnu - "es negribu tajā kāpt" un šitādā garā. Kaut gan no otras puses - puse no tām mašīnām tāpat bija piemētātas ar sūdiem [ēdiena atliekām, tukšam pudelēm etc], tā ka tam pat būtu iemesls :mrgreen:
P.S. yercix aparātam nespīd tikt šķūnētam - tas, ja tur ir daudz kas paveikts paša spēkiem, parāda, ka šķūningu nevajag + tas aparāts noteikti nav piedirsts un nolaists līdz kliņķim :mrgreen:
Lietotāja avatars
msh
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 325
Pievienojies: 2008/Jan/22, 5:49
Atrašanās vieta: Liepājai piegulošie lauki

Nākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 17 viesi