VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Meklēju darbu

Par visu un neko...

Meklēju darbu

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Meklēju darbu

Atbildēt Edvin » 2008/Jan/24, 0:01

Mācos RTU autotransporta 1. kursā, meklēju darbu, kuru var apvienot ar mācībām(darba dienu vakari, brīvdienas). Metinu ar parasto elektrisko, pusautomātu, ir skrūvēšanas pieredze, ir visa vaida darbu pieredze celtniecībā. Ir B, C1 kategorijas. Latviešu, krievu valodas - brīvi, aņgļu - ļoti labi, vācu - pamati.
Dotajā brīdi strādāju par kurjeru(apnika man lidināties pa pilsētu)

Izskatīšu visus piedāvājumus.

P.S. Galva ir uz pleciem un rokas ar.

26896660
Edvin
 
Atbildes: 159
Pievienojies: 2006/Sep/13, 17:31

Atbildēt Kirilz » 2009/Jan/04, 23:37

Mekleeju kaadu kam vajadzeetu izremonteet dziivokli/maaju :wink:
Tieshi iekshdarbus pa celtnieciibu :wink: Ir daudz labu iemanju bet nav darba dotajaa mirklii :( Veelams buutu - Tukumaa, Talsos, Riigaa!

Ja ko tad 26225352 vai PM
Lietotāja avatars
Kirilz
 
Atbildes: 258
Pievienojies: 2008/Dec/17, 21:52
Atrašanās vieta: Tukums
Braucu ar: vw Golf GTI
Dzinējs: 1.8 8v

darbs

Atbildēt Girtins » 2009/Jan/05, 1:19

Varbut kaads ieveeros arii manu sludinajumu,

RTU 4.kursa students, macos logistiku, darba pieredze ekspedicijaa starptautiskaa transporta uzneemumaa.
Valodas , latvieshu, krievu, anglu / vaacu
kategorijas A , BE, CE, DE,
Profesionaalas kompetences sertifkaats, starptautiskie kravu un pasazieru paarvadaajumi,
Bistamo kravu paarvadaajumu drosiibas padomnieka sertifikaats.

varbuut kaadam uzneemeejam vajag tikai sertifikaatus ,



sikaak veel PM vai 26175997
Lietotāja avatars
Girtins
 
Atbildes: 107
Pievienojies: 2007/Feb/08, 21:06
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: GOLF MK2

Atbildēt vāks » 2009/Jan/06, 1:22

ir dazhaadas iemanjas ...
peedeejaas celtnieciibas darbos, bet patiik njemties ar elektroinstalaacijaam :)
ir galva gan rokas.. attieciigi kreisaa un labaa.. nekaa dazham labam tikai 2as kreisaas :twisted:
izkstiishu visus daraba piedaavaajumus ventspils rajonaa :)
Lietotāja avatars
vāks
 
Atbildes: 1609
Pievienojies: 2007/Dec/03, 20:36
Braucu ar: VW Touran
Dzinējs: 2.0 D

Atbildēt Quattro » 2009/Jan/17, 22:48

Tatad pec profesijas mebelgaldnieks... mekleju darbu galdnieciba vai halturveida... varu palidzet ar mebelu izgatavosanu, montesanu, remontdarbiem majas, mebelu partapsesanu ka ari senlaicigu mebelu restauraciju un daleji ar tapsesanu.. varu izgatavot ertu modernu mebeli tieshi TEV ...
Tapat labprat pasturetu kadu bussu vai vieglo kas ietilpst B kategorija ... varu stradat ari par sagadnieku - uzmutes neesmu kritis un rokas no dibena neaug...

piedavajumus PM vai 2004 33 58

ir sadas tadas bildes ar darbiem parakstaa

Attēls
Lietotāja avatars
Quattro
 
Atbildes: 548
Pievienojies: 2007/Jūn/03, 0:18
Atrašanās vieta: darbnica

Re: Meklēju darbu

Atbildēt Brand » 2013/Jan/21, 2:12

fāters meklē darbu!

padsmit gadu pieredze santehnikas jomā. vairākiem dzīvokļiem ir vilkta apkure un ūdens apgādes/kanalizācijas sistēma.
kā arī ir B, C kategorija un savs auto (sharan AFN ar piekabi vajadzības gadījumā)

2 93 75 220 vai PM man ja ir interese
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Re: Meklēju darbu

Atbildēt eXcIde » 2015/Apr/20, 0:47

Labs vakars, vīri!

meklēju darbu metālapstrādes jomā, konkrētāk par metinātāju.
Pirms 3 gadiem Rīgas 3.arodskolā iegūts MMA/MAG atestāts, un šī gada maija beigās būs arī TIG papīri.
Sertifikātu nav, jo nav bijusi vajadzība darba vietā pēc tiem.

Visu šo laiku esmu metinājis metāla konstrukcijas (angārus, nojumes un konstrukcijas celtniecības vajadzībām) 95% ar MAG aparātu.
rasējumus lasu labi, spēju strādāt pastāvīgi.
Pazīstu arī citus ar metālapstrādi saistītos instrumentus, tākā netiecos TIKAI uz 100% metināšanu, galvenais lai tiek dota iespēja mācīties.

Par sevi runājot- 25.gadi, b kategorijas vadītāja apliecība, nesmēķēju, ar alkoholu vairāk uz Jūs esmu, darbu nemēdzu kavēt dažādu nezināmu slimību dēļ, un ar pirkstu bakstāms neesmu.

Darbu pavisam noteikti Rīgas robežās meklēju, ļoti vēlams, lai kāda naudiņa aizietu arī nodokļos.


Ja ir kas piedāvājams - 26847850 vai pz 8)
eXcIde
 
Atbildes: 68
Pievienojies: 2007/Okt/06, 3:04

Re: Meklēju darbu

Atbildēt Stikeros » 2021/Jūl/22, 10:10

Sveiki! Pēdējā laikā esmu novērojusi, ka arvien mazāk laika pavadām atpūšoties. Mēs esam sākuši aizmirst, ko nozīmē pareiza relaksācija, atslābināšanās un atpūta. Mēs vienmēr steidzamies un gandrīz visu laiku esam saspringti. Taču dažkārt, lai būtu laimīgs, vajag pavisam nedaudz. Es sapratu, ka tas, kas mani patiešām atslābina, ir spēlēšana kazino. Jums tas var šķist dīvaini. Taču tas šķitīs dīvaini, kamēr paši nespēlēsiet kazino spēles. Pārdomāti izvēlieties kazino. lasiet par bezmaksas spēļu automātiem šeit.
Stikeros
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2020/Sep/16, 8:29
Braucu ar: LV


Atgriezties uz Par visu un neko...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis