VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Regulējamie amortizatori!

Virsbūves/Salona stailings

Regulējamie amortizatori!

VW virsbūves stailings (tūnings), kā arī tas kas atrodas iekšā
Reklāma
 

Re: Regulējamie amortizatori!

Atbildēt ajms » 2016/Aug/30, 14:50

,,,skatoties kādi ir coiloveri.ir arī atseviķī regulējams augstums un atsperu cietība.protams,ka nezināmi visādi coiloveri būs ar nezināmām cietībām atsperēm,tāpēc tā ir kā ir.ja gribi normālu auto,tad nevajag tādus likt.Man vairāk nav komentāru ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Regulējamie amortizatori!

Atbildēt raimiz » 2016/Aug/30, 16:59

aicis25 rakstīja:Jā,bet ja skrūvē uz leju tad atspere tiek atslābināta.(vis maz teorētiski).Kamēr arī regulēju sev vajadzīgo augstumu likās ka ir mīkstāka mašīna.
Šeit arī pašā sākumā cilvēks raksta ka var regulēt cietību.
Tas ka mašīna paliek cietāka ir saprotams un arī pieņemams,kā arī pa bedrēm braucot ir normāli.Bet kā jau rakstīju braukt pa šoseju nav iespējams.Ļoti asi uztver tieši katru ceļa nelīdzenumu,asvalta iesēdumus.
Nobraucot ap 150 km jau sāpēja visas iekšas,pat nevaru iedomāties kas notiktu ja nobrauktu 400-500 km no vietas.
Es vairāk domāju ka kaut kur regulējot esmu pieļāvis kādu kļūdu.Iespējams pa daudz uz augšu pacēlis(atspere ir pa daudz saspiesta).Kaut arī uzgriežņi ir tik puss statnē.


Teoretiski ja, bet pec tam ta pat atsperi noslogo mashinas svars, kas ir nemainigs lielums, līdz ar to atsperes noslogojums neizmainas, ja vien tu neesi saskruvejis visu līdz pašai augšai vai ari nav kaut kādi labi koiloveri, kuriem cietibu un augstumu regule atsevišķi ka jau Ajms mineja. Lidz ar to teorija prakse ir savādāka. Skruvejot parsvara tu izmaini atsperes apakšējo atbalsta augstumu un lidz ar to auto augstumu.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Regulējamie amortizatori!

Atbildēt aicis25 » 2016/Aug/30, 23:06

Taisnība jau ir,bet arī sapratu savu kļūdu.Es par daudz nospiedu atsperi.Pat tajā stāvoklī kad mašīna ir pacelta sanāk mazā atspere ir pilnībā savilkta.Domāju ja palaidīšu uz leju mašīna paliks mikstāka.Nu atiecīgi arī zemāka.
Šodien galīgi nesanāca laika ekspermentam,rīt redzēs.
aicis25
 
Atbildes: 66
Pievienojies: 2014/Aug/09, 10:06
Braucu ar: Golf 4
Dzinējs: 1.9

Re: Regulējamie amortizatori!

Atbildēt raimiz » 2016/Aug/31, 1:02

Nu ja, kamer auto ir gaisa, tai atsperei man liekas noteikti nav jabut saspiestai pilnigi, jo tad jau zud vinjas jega. Es braucu vispar bez tam mazajam atsperem, pat nezinu vai tadas ir paredzetas, jo dabuju koilus lietotus, bet nu man zobus ara noteikti nesit. Ok, trepe ir pretiga lieta, bet pa vnk vilnainu celju, auto to diezgan labi nokope, kopa ar zema profila riepam, auto man ir ciets, bet nav ta ka nevar pabraukt, drizak man pat patik labak, neka galerts standarta augstuma, kas likumos liekas ka apgazisies. Un koilus liku ari lai zemak dabutu. protams no trepes censhos izvairities. Ta ka megini regulet, tik traki ka tu saki, ar nav jabut, vel jo vairak, ja ir komforta atspere ieksha (ta maza).
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Regulējamie amortizatori!

Atbildēt ajms » 2016/Aug/31, 12:38

Visā tajā pasākumā ir diezgan liela problēma.Ja pērk zināmas firmas coiloverus,tiem ir uzrakstīta cietība atsperēm ,teiksim priekša 60-80 Nm ,aizmugure 40-60Nm,tad arī ir zināms +- . Protams ir salāgota amortizatora hidraulika,lai strādātu.Mūsdienās jau ir coiloveri ,kur atsevišķi regulējās augstums,cietība atsevišķi.Ja nopērk kautkādu nosaukumu,kur nav nekādi tehniskie dati,tad arī būs nekā.Auto pārvēršās par karieti ,kura lēkā un var apmesties.Labi zināmi coiloveri maksā teiksim Golfam sākot no 500 eur vismaz ,lai būtu pareizi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Iepriekšējais

Atgriezties uz Virsbūves/Salona stailings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi