VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Ja aizpilda saskaņoto paziņojumu....

Notikumi

Ja aizpilda saskaņoto paziņojumu....

Reklāma
 

Ja aizpilda saskaņoto paziņojumu....

Atbildēt neticigaistoms » 2008/Mar/04, 13:08

Vakar viena daiļā dzimuma pārstāve apskādēja manu auto... Aizpildījām saskaņoto paziņojumu... Vai pareizi sapratu, ka man tagad jādodas uz VIŅAS apdrošināšanas kompāniju? Man savam apdrošinātājam ir jāziņo? Man ir kasko, bet ņemot vērā faktu, ka neesmu vainīgs un negadījumā iesaistīti 2 auto, tad jāiet uz OCTA vai ne? Kasko kompānija man nemaz nav jābrīdina?
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Re: Ja aizpilda saskaņoto paziņojumu....

Atbildēt Storms » 2008/Mar/04, 13:10

neticigaistoms rakstīja:Vakar viena daiļā dzimuma pārstāve apskādēja manu auto... Aizpildījām saskaņoto paziņojumu... Vai pareizi sapratu, ka man tagad jādodas uz VIŅAS apdrošināšanas kompāniju? Man savam apdrošinātājam ir jāziņo? Man ir kasko, bet ņemot vērā faktu, ka neesmu vainīgs un negadījumā iesaistīti 2 auto, tad jāiet uz OCTA vai ne? Kasko kompānija man nemaz nav jābrīdina?

Yap. Tev ar saskaņotā paziņojuma savu eksemplāru ir jāiet uz vainīgā autovadītāja OCTA kantori.
Par KASKO gan neko nezinu...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt neticigaistoms » 2008/Mar/04, 13:16

skaidrs... paldies
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt Emers » 2008/Mar/04, 13:44

Vari iet arii uz savu KASKO kantori. Vinji tev izmaksaas/sataisiis tavu skaadi un peec tam jau pashi piedziis zaudeejumus no vainiigaas puses OCTA kantora. Shajaa gadiijumaa ejot uz KASKO pashrisks netiks apreekinaats, jo tu neesi vainiigs. Pats 2x shitaadu variantu esmu izmantojis. Loti labs variants ja vainiigai mashiinai ir kaadas citas valsts numuri. Pasham taa bij pirmajaa reizee kad vainiigajs auto bij no EST.
Lietotāja avatars
Emers
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2006/Nov/28, 15:19
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt neticigaistoms » 2008/Mar/04, 13:49

Kasko man ir baltikumā. Vai tad nav tā, ka man nebūs lielāks kasko nākošgad... Kad man vējstiklā iemeta akmeni kasko maksājums palika nemainīgs, bet būtu bijis drusku mazāka summa, ja nebūtu viņiem tur smadzenes čakarējis.... Ja aiziešu tagad, uzskatīs, ka esmu neuzticam vadītājs... tas jau po, ka neesmu vainīgs...
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt Emers » 2008/Mar/04, 13:56

neticigaistoms rakstīja:Kasko man ir baltikumā. Vai tad nav tā, ka man nebūs lielāks kasko nākošgad... Kad man vējstiklā iemeta akmeni kasko maksājums palika nemainīgs, bet būtu bijis drusku mazāka summa, ja nebūtu viņiem tur smadzenes čakarējis.... Ja aiziešu tagad, uzskatīs, ka esmu neuzticam vadītājs... tas jau po, ka neesmu vainīgs...

Nu nevajadzeetu buut. Vismaz man ar ERGO taa nav. Droshinos pie vinjiem ne pirmo gadu, un peedeejo reiz kad pagarinaaju savu polisi veel atlaidi iedeva kaa uzticamam klientam ;)
Lietotāja avatars
Emers
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2006/Nov/28, 15:19
Atrašanās vieta: Riga


Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi