VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - APZAGA !!!!!

Notikumi

APZAGA !!!!!

Reklāma
 

Atbildēt Julis » 2004/Okt/17, 0:44

sciroco rakstīja:
Julis rakstīja::arrow: Sciroco
Taa neesmu iedzi;jinajies shaja story, bet tu nedzirdeji,ka Tavam caram izsita stiklu un sacakareja salonu??? Cik saprotu,tad cars Tev staveja pie majas


Es nedzirdeju, biju to dien braucis senot, guleju ka beigts. Kaiminiene, ar kuru es biezhi lamajos, gan kaut ko aizdomigu dzirdeeja, tip nobijas :evil:

Nu Tev ari labie kaiminji, viens nedzird neko vai negrib dzirdet, otrs apzog. Neapskauzu :wink:
Julis
 

Atbildēt Vincents » 2004/Okt/17, 10:58

Nu ****** !
Briesmīgi! :shock:
Tādus tikai slānīt :hit1: un :gun2: nost!!!
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt sciroco » 2004/Okt/18, 13:52

Cik es saprotu no komentariem un pazinu stastita, man tiesham LOTI paveicas, jo:

-Vainigie atrasti, divi 17 gadigie puikas
-Policijaa tie visu pastastiija, ta ka sods arii tiks
-nozagtais atgriezts, vis maz tas kas netika salauzts
-par nodarito mashinai ir dabuta dala kompensacijas(vel pirms tiesas no vainigo MAMAS lai mikstaks sods delinam)
To kompensaciju prokurors sadalija divas dalaas, palika dabuut no otra 168 ls un vis paliks ka bija, man svaigs Scirooc-s, zagliem sods, zheel ka laikam tiks ar nosacito, bet nu tad jau redzeesim.
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt Julis » 2004/Okt/20, 7:01

Viss ir labs,kas labi beidzas. Kaut ko sanaca ari uzvarit, nu ka kompensaciju par LIELU moralo kaitejumu :?: :?: :?:
Julis
 

Atbildēt sciroco » 2004/Okt/20, 18:17

Julis rakstīja:Viss ir labs,kas labi beidzas. Kaut ko sanaca ari uzvarit, nu ka kompensaciju par LIELU moralo kaitejumu :?: :?: :?:


Cik es sapratu no muusu likumdoshanas, japriecajas ka vispaar ko atgrieza, morala kompensacija ir tada: piem. shis tas, ko nospeera man sen apnika, a man par to naudu ka pa jaunu mantu atgrieza :)
Pēdējo reizi labojis sciroco - 2005/Feb/07, 15:51, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt sciroco » 2004/Okt/21, 16:49

Peec shi gadijuma apsveru domu likt nopietnu- labu signalizaaciju, ar visaadiem kustubas datchikiem, sensoriem, un tt.

Iesakiet, ludzu, kur tadas tirgo krediita.
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt Giks » 2004/Okt/21, 17:00

Vislabākā signalizācija ir Pitt Bull vai Doberman var arī parasto "cūksuni".
Vienīgas izmaksas, ka jābaro, bet tā es domāju, ka neviens pat klāt neies tavam autiņam.
Atceros, ka vēl dzīvoju Ventspilī, tur vienam džekam (tāds pusbandīts bija) arī Audikā S4 visu laiku suns pa salonu tusējās, kā kāds tuvojas tuvāk pa metru tā sāk riet. Vienīgi, ka vēlams nosacījums, lai būtu ādas salons.
Giks
 
Atbildes: 739
Pievienojies: 2004/Mai/16, 0:38

Atbildēt sciroco » 2004/Okt/21, 18:08

Giks rakstīja:Vislabākā signalizācija ir Pitt Bull vai Doberman var arī parasto "cūksuni".
Vienīgas izmaksas, ka jābaro, bet tā es domāju, ka neviens pat klāt neies tavam autiņam.
Atceros, ka vēl dzīvoju Ventspilī, tur vienam džekam (tāds pusbandīts bija) arī Audikā S4 visu laiku suns pa salonu tusējās, kā kāds tuvojas tuvāk pa metru tā sāk riet. Vienīgi, ka vēlams nosacījums, lai būtu ādas salons.


Ja ja, man viens pazina arī suni mashiina biezhi vizina(darba vajadzibaas), nesen zvanija prasija kur salonu jaunu var iepirkt :)
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt Storms » 2004/Okt/21, 19:37

sciroco rakstīja:Peec shi gadijuma apsveru domu likt nopietnu- labu signalizaaciju, ar visaadiem kustubas datchikiem, sensoriem, un tt.

Iesakiet, ludzu, kur tadas tirgo krediita.


Es savam uzliku Alligator divpusējo signalizāciju ar trieciendetektoru un LCD pageri + kartiņas immo no GreenBux. + centrālo atslēgu. Itogo 240Ls. Garantija 1 gads.
Visas komponentes izgājušas Krievijas "proverku na všivosķ" (dinamiskais kods, pretaizdzīšana, panic, etc, utt). Lietoju to pusotru gadu. Garantijas laikā nomainīju trieciendatčiku (par cik garantija tad nekas par to netika maksāts). Esmu apmierināts ar izvēli un vienmēr (zināmā attālumā no auto) zinu kas ar autiņu notiek.
Komplektējams arī ar visādiem kustību etc detektoriem.
Vienīgi es to liku Jēkabpilī... Par kredīta iespējām neinteresējos jo tas toreiz nebija aktuāli.

Ak un jā, pageris "alarm" gadījumā kviec un vibrē nejēgā. Tas spēj pamodināt pat mani... Patīkami ka uz LCD uzreiz redzi kuri datčiki nostrādājuši.

P.S. - Hohma, čomam rekomendēju šo pašu. Šis gan tomēr izvēlējās "kobru" kura nosprāga nedēļu pēc garantijas laika beigām... :>
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt sciroco » 2004/Okt/22, 8:13

Storms rakstīja:
Es savam uzliku Alligator divpusējo signalizāciju ar trieciendetektoru un LCD pageri + kartiņas immo no GreenBux. + centrālo atslēgu. Itogo 240Ls. Garantija 1 gads.
Visas komponentes izgājušas Krievijas "proverku na všivosķ" (dinamiskais kods, pretaizdzīšana, panic, etc, utt). Lietoju to pusotru gadu. Garantijas laikā nomainīju trieciendatčiku (par cik garantija tad nekas par to netika maksāts). Esmu apmierināts ar izvēli un vienmēr (zināmā attālumā no auto) zinu kas ar autiņu notiek.
Komplektējams arī ar visādiem kustību etc detektoriem.
Vienīgi es to liku Jēkabpilī... Par kredīta iespējām neinteresējos jo tas toreiz nebija aktuāli.

Ak un jā, pageris "alarm" gadījumā kviec un vibrē nejēgā. Tas spēj pamodināt pat mani... Patīkami ka uz LCD uzreiz redzi kuri datčiki nostrādājuši.

P.S. - Hohma, čomam rekomendēju šo pašu. Šis gan tomēr izvēlējās "kobru" kura nosprāga nedēļu pēc garantijas laika beigām... :>


Ooo :shock: , peec funkcijam tieshi tas ko gribu, vai kad numurs tai signalizacijai ir ?
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt Storms » 2004/Okt/22, 10:51

sciroco rakstīja:Ooo :shock: , peec funkcijam tieshi tas ko gribu, vai kad numurs tai signalizacijai ir ?


Varam saskrieties un ta parādīšu kas tas ir, kā strādā un tā. Instrukcijas etc varēs papētīt. Tikai kad? Šodien līdz ~17:30 esmu pieejams un tad tikai svētdien. Iemet PM - saštukosim laikus.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

aicis

Atbildēt aicis » 2004/Okt/22, 14:56

:arrow: Stroms .. jekabp. liki 8) ... gan jau zinu :lol:
Lietotāja avatars
aicis
 
Atbildes: 694
Pievienojies: 2004/Jan/07, 11:46
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils

Re: aicis

Atbildēt Storms » 2004/Okt/22, 15:07

aicis rakstīja::arrow: Stroms .. jekabp. liki 8) ... gan jau zinu :lol:

Mhm. Radžu ielas rajonā. Tēls pie sevis mājās liek signalizācijas. Šiem vēl pa vietējo TV reklāma griežas ar to onku plašķī un tumšajām brillēm. :)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

aicis

Atbildēt aicis » 2004/Okt/22, 15:32

par reklaamaam nezinu,bet to adresi zinu :)

Pag ,ar no taa gala ?
Es shod dodos uz jekabp. 8)
Lietotāja avatars
aicis
 
Atbildes: 694
Pievienojies: 2004/Jan/07, 11:46
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils

Atbildēt Storms » 2004/Okt/22, 15:44

Es arii shodien turp braucu. Man tur tipa sievas senchi dziivo.

P.S. - Un pats arī ja esu J-pilī tad tusēju uz Radžu ielas. Tiešā tuvumā CP. :twisted:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi