VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Gandrīz crash

Notikumi

Gandrīz crash

Reklāma
 

Gandrīz crash

Atbildēt Vincents » 2004/Sep/24, 7:58

Šorīt mierīgi braucu uz darbu, ātrumu nepārsniedzu, jo laika vēl ļoti daudz, pašam arī garastāvoklis ļoti labs :P Un tad: Jūrmalā, Dubultos pie luksofora braucu pa joslu pa kuru arī ir jābrauc taisni,, bet joslā kura nogriežas pa kreisi brauc taksis, pirmstam pat redzēju, kā šis no manas joslas parādīja pagriezienu un pārkārtojās uz kreiso... un te pēkšņi pie paša luksofora, šis izdomā braukt taisni, bet mani laikam tajā brīdi nepamanīja, jo gandrīz ar sānu uzstūmās virsū... :angryfire: sabremzējos un viss bēidzās labi :) Bet nu dusmas uzsit :angryfire: nu gadās tādi ***** :angryfire: un grib sabojāt Tavu dienu, tādus tikai :hit1: :hit1: :hit1:

Lai Jums ceļā negadās tādi braucēji, un lai veicas! ;)
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Re: Gandrīz crash

Atbildēt mixx » 2004/Sep/24, 9:54

Vincents rakstīja:Šorīt mierīgi braucu uz darbu, ātrumu nepārsniedzu, jo laika vēl ļoti daudz, pašam arī garastāvoklis ļoti labs :P Un tad: Jūrmalā, Dubultos pie luksofora braucu pa joslu pa kuru arī ir jābrauc taisni,, bet joslā kura nogriežas pa kreisi brauc taksis, pirmstam pat redzēju, kā šis no manas joslas parādīja pagriezienu un pārkārtojās uz kreiso... un te pēkšņi pie paša luksofora, šis izdomā braukt taisni, bet mani laikam tajā brīdi nepamanīja, jo gandrīz ar sānu uzstūmās virsū... :angryfire: sabremzējos un viss bēidzās labi :) Bet nu dusmas uzsit :angryfire: nu gadās tādi ***** :angryfire: un grib sabojāt Tavu dienu, tādus tikai :hit1: :hit1: :hit1:

Lai Jums ceļā negadās tādi braucēji, un lai veicas! ;)


Tev paveicās, es gan pirms divām dienām iebraucu džipam ritenī pakaļējā... #-o #-o #-o #-o #-o
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt mmm » 2004/Sep/26, 16:08

O, tad jau džipam uzreiz pakaļējais stikls izlidoja !!! sweet.
mmm
 


Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi