VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Viena diena manā darbā...

Notikumi

Viena diena manā darbā...

Reklāma
 

Atbildēt Julis » 2004/Sep/01, 19:09

Giks rakstīja:Nav tik vienkarshi.
Es tos telefonus tirgoju...
Vienreiz viens klients (neteikšu kurš) paņēma so telefonu uz medībam un kārtīgi izdzīvojās pa mežu ar to telefonu, kā rezultatā par cik zelts ir mīksts materials, bija nepieciešams korpusa remonts.
Sūtījām ar lidmašīnu uz Angliju, remonts divas nedēļas...

Ta jau vareji uzreiz teikt, ka tos telefonus tirgo. Klau, vai ta taisniga, ka tie telefoniem biagi sudigais softs, nu tipa nav ne GPRS, ne MMS?
Julis
 

Atbildēt krish » 2004/Sep/01, 19:13

Giks rakstīja:Nav tik vienkarshi.
Es tos telefonus tirgoju...
Vienreiz viens klients (neteikšu kurš) paņēma so telefonu uz medībam un kārtīgi izdzīvojās pa mežu ar to telefonu, kā rezultatā par cik zelts ir mīksts materials, bija nepieciešams korpusa remonts.
Sūtījām ar lidmašīnu uz Angliju, remonts divas nedēļas...


Ekskluzīva prece jau nu absolūti, bet kā jau biju rakstījis, pavisam iespeejams saimnieki viņiem jau pirms zādzības bija atrasti. Krievija tā kā melnais caurums iesūc da jebko. Mans ir par to, ka tas bija nevis nezināšanas dēl, bet gan organizēti. :!: :!: :!:
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Giks » 2004/Sep/01, 19:17

Telefonos akcents tiek likts uz apdari, prestižu un cenu, nevis uz funkcijām. Šis telefons kalpo attiecīgas cilvēku grupas pārstāvjiem kā IKONA sabiedrībā, tā pat kā pulkstenis, automašīna vai rotas lietas.

Katrs telefons ir juveliera roku darbs no dārgmetaliem un dargakmeņiem.
Funkcionali: Tel. gramata, iszinas, kalendars, pulkstenis, modinatajs.
Giks
 
Atbildes: 739
Pievienojies: 2004/Mai/16, 0:38

Atbildēt Giks » 2004/Sep/01, 19:19

Es uzskatu, ka notikumam ir demonstratīva nozīme, jo pirms divam nedelam uz ausim nolika musu otru veikalu Matisa ielaa...
Giks
 
Atbildes: 739
Pievienojies: 2004/Mai/16, 0:38

Atbildēt Julis » 2004/Sep/01, 19:19

Skaidrs, ta ari domaj. Nu tas telefona ir vajadzix preix vijibona, tas manas domas. Bet ja nav kur likt naudu, tad jau var....
Julis
 

Atbildēt krish » 2004/Sep/01, 19:22

Giks rakstīja:Es uzskatu, ka notikumam ir demonstratīva nozīme, jo pirms divam nedelam uz ausim nolika musu otru veikalu Matisa ielaa...


Īstenībā arī tāda versija ir ticama, bet tad jau jums uzradušies kādi nelabvēļi... :!: :?:
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Giks » 2004/Sep/01, 19:23

Julis rakstīja:Skaidrs, ta ari domaj. Nu tas telefona ir vajadzix preix vijibona, tas manas domas. Bet ja nav kur likt naudu, tad jau var....

Bet saproti, ka katra sabiedribaa ir slanis, kuram to pieprasa statuss un tas kada sabiedriba vinsh apgrozas. Var but latvija tadu cilveku nav simtiem, bet ir.
Giks
 
Atbildes: 739
Pievienojies: 2004/Mai/16, 0:38

Atbildēt Arsmens » 2004/Sep/01, 21:40

Par to vijebonu biki izteikshos.... Nu ja cilveekam uz pirksta ir gredzens pa astonjaam shtukaam un kaklaa karaajaas kjeede pa seshsimt piecdesmit trim shtukaam, tad kaada vella peec vinjam buutu jaapeerk telefons pa chetsimt piecdesmit latiem? Visam jaabuut liidzsvaraa :wink:
Un tie nospertie vertu sen jau ir krievzemee, kur tie ir lielaakaa skaitaa un vairs nav taa izkontroleejami kaa pie mums, kur paardoti ir tikai dazhi (Dienas biznesaa pirms paaris meeneshiem bija rakstiit ka pieci taadi ir paardoti).
Lietotāja avatars
Arsmens
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2004/Feb/12, 15:16
Atrašanās vieta: Riiga, Daugavas otrs krasts

Atbildēt Giks » 2004/Sep/01, 21:42

Vairāk gan, bet nu lai paliek :wink:
Giks
 
Atbildes: 739
Pievienojies: 2004/Mai/16, 0:38

Atbildēt Vincents » 2004/Sep/02, 8:37

Giks, Tu pats ar tajā brīdī biji veikalā?
Un runājot par tām detaļām, softu utt. man jau liekas, ka tie tel ir no Nokia daļām komplektētas un atrast piemēram lādētāju, bateriju vai vēl kaut ko, nebūs grūti, jo vērtība jau tam tel. ir dēļ apdares.
Ja to tā vienkāršo, tad man liekas, ka tas ir vidējas klases Nokia tel. ar korpusu pa pāris štukām :mrgreen:
Giks, pielabo, ja kļūdos...
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Giks » 2004/Sep/02, 8:41

Es biju darbā (sēdēju VWM) :lol:

Bet detaļas viņam ir specifiskas - nav savietojamas no citiem telefoniem.
Daļa taisnibas tev ir, jo pie telefona izveides par pamatu tika nemta nokia.
Giks
 
Atbildes: 739
Pievienojies: 2004/Mai/16, 0:38

Atbildēt Vincents » 2004/Sep/02, 8:50

Giks rakstīja:Es biju darbā (sēdēju VWM) :lol:

:mrgreen:
Diena gan Tev bija interesanta....
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Giks » 2004/Sep/02, 8:59

Jā Jā interesanta - pilna jaunu iespaidu, pirmo reizi nodevu pirkstu nospiedumus 8)
Giks
 
Atbildes: 739
Pievienojies: 2004/Mai/16, 0:38

Atbildēt reaktors » 2004/Sep/02, 14:59

-->Giks jautjaajums biki pa darbu(taveejo) :D ,cik vareetu maksaat MCU un PPM atmiinas upgreids superekskluziivam telefonam kaa Nokia 6210 :D :D :D ,tjipa man gljuccii, vajag jauno flash un formateet vinju pilniibaa?un uz 6250 var uzggenereet? un tad man nahren nekaads Vertu nav vajadziigs ,zvaniit var un ir ZB :)
Lietotāja avatars
reaktors
 
Atbildes: 371
Pievienojies: 2004/Feb/29, 12:28
Atrašanās vieta: Piņķi Dream Team®™©

Atbildēt Giks » 2004/Sep/02, 15:16

2 reaktor

maksas 5Ls
Giks
 
Atbildes: 739
Pievienojies: 2004/Mai/16, 0:38

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi