VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - weekend + crash

Notikumi

weekend + crash

Reklāma
 

weekend + crash

Atbildēt HaL » 2004/Jūl/12, 13:40

nu taa...
mazliet apstaastiishu weekenda izdariibas...
kaa jau vairaaki VWMotion biedri zinaaja, 5dienas vakaraa devos uz Valmieru..
taakaa mazliet jau kaveejos.. naacaas mazliet iespiest, bet vairaak kaa 120km/h arii nebraucu..

kautkur 50km pirms Valmieras BOOOM.... riepa paarspraaga... aatrums paliels.. bet nu nekas nenotika.. apstaajaamies un saakaam domaat ko dariit.. rezerves riepa ir, bet nam PILNIIGI NEVIENA instrumenta, ne domkratam, ne ratatsleegas.. nu neko.. jaasaak shtopeet... Attēls


vieta tizla, neko praatiigi nevar noshtopeet.. . peeksnji apstaajas balts opelis.. izlec aaaraa mani kursa biedri (!!!!) yopcig, kas pa sagadiishanos :)
Attēls


vinjiem protams viss ir, samainam riepu un gatavi braukt taalaak... izraadaas man ir kursa tuss pie viena kursabiedra (un es aizmirsu, man kauns :( ).. nu laabi ka taa..
Attēls



nu neko... braucam uz Valmieru... tur izraadaas pilseetas sveetki.. patuseejam arii tur.. liidz kaadiem vieniem, kad izleemaam braukt uz mana kursa tusu netaalu no Stalbes.. brachka ar chomu savaac kaukaads Ceesu vecenes.. vajag liidz Ceesiim aizvest... nu neko.. vediishu ar, +/- pa celjam... mazs aplis tik.. nu neko...

braucam uz Ceesiim...
izlaizam vecenes... un taalaak saakam maldiities pa pilseetu, lai tiktu uz Limbazu celju...
braucu, braucu, galiigaas auzaas... tieshi tajaa liikumaa, kur notika pagaajusho gad Ceesu rallijaa crash, izdomaaju apgriezties, jo nepareizi aizbraucaam..
dodot apakalj, nepamanu tizli izvietotaas apmales, kas ir tieshi krustojumaa.. un BOOM..
B***.. ieskreeju ... faaaak... bail kaapt aaraa...

nu paarvaru bailes... skatos - izpuuteejs gandriiz pie zemes, jaunais krutais HKS izpuuteejs sasists :cry:
Attēls

nu nekas nopietns, salociits izejas gals, bukte pashaa bundulii... nolauzts nekas nav, tikai stiprinaajuma kjepa virsbuuvee saliekta, liidz ar to stiprinaajuma gumija (man ir cilpa ap bunduli, augshaa pie cilpas piestiprinaata gumija, kuraa iekaarts bundulis) nolekusi nost...
taadeelj arii izpuuteejs tagad staav skiibi.. reaali turaas tikai uz metinaajuma vietu starp trubu un bunduli...

saapiigi....
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt wildthing » 2004/Jūl/12, 15:04

afiget Hal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Labi ka dziivs paliki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
wildthing
 
Atbildes: 59
Pievienojies: 2004/Mai/05, 1:15
Atrašanās vieta: ogre-riga

Atbildēt wilis » 2004/Jūl/12, 15:16

traki traki traki
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wildthing rakstīja:afiget Hal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Labi ka dziivs paliki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt androns » 2004/Jūl/15, 8:50

es ka ziemaa atpakaljgaitaa iesliideeju bordee, atduroties tajaa ar izpuuteeju, deformeeju to visaadaas vietaas un nekaadi nevaru dabuut vai vinjsh kaut kur nesistos pie virsbuuves ... bet iisteniibaa ... pofig :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Richa » 2004/Jūl/15, 19:57

Jaa HKS to toc nav pelniijis Tas noziimee ka tu esi slikts cilveeks hal :lol:
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Angjerox » 2004/Jūl/15, 20:27

wildthing rakstīja:afiget Hal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Labi ka dziivs paliki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Waildsiisisnsiss pie vecaam metodeem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01


Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi