VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Pēkšņa stihiska katastrofa uz ceļiem - ZIEMA!

Notikumi

Pēkšņa stihiska katastrofa uz ceļiem - ZIEMA!

Reklāma
 

Atbildēt virgin » 2009/Dec/16, 17:50

Bubuciic rakstīja:
envy rakstīja:imitēt ABS, spaidot bremžu pedāli, bet nevis grīdā, bet piespiež, kā jūt ka slīdēs, atlaiž un atkal laideni spiež... :roll:


Ooo, šito nezināju, būs jāpamēģina :thumright:
Es parasti nedaudz nospiežu pedāli, bet nelaižu vaļā, nevis vairākkārtīgi :roll:


Pamēģini gan - darbojas! ;)
Lietotāja avatars
virgin
Lady
 
Atbildes: 1065
Pievienojies: 2006/Mai/09, 10:08
Atrašanās vieta: Saurieši
Braucu ar: zilo vācu Matildi
Dzinējs: 1.6

Atbildēt ExPex » 2009/Dec/16, 19:28

GinC rakstīja:Nu uz pārsteigumu var jebkuru paķert :) Nebiju paguvis šoziem patrenēties - i kad sapratu ka uz Dzegužu/Slokas stūra ir tīrs slidkalniņš tikvien kā spēju pilnā gaitā uz Slokas ielas uzlekt un pie tramvaja bruģa nobremzēt. Paveicās ka bij nakts un neviens nebrauca - nobremzēt tajā slīpumā uz 45kmh braucot bij nereāli. Radzes uzreiz sagribējās..

Mnja, jau aizvakar tur bija smuks ledutiņš :oops:
Piespiedos pie borta un ta lēnām noripinājos lejā līdz krustam...
brr...
Lietotāja avatars
ExPex
 
Atbildes: 605
Pievienojies: 2008/Sep/11, 9:04
Braucu ar: Foci mk1
Dzinējs: 1.6 zetec-s

Atbildēt androns » 2009/Dec/17, 10:07

virgin rakstīja:
Bubuciic rakstīja:
envy rakstīja:imitēt ABS, spaidot bremžu pedāli, bet nevis grīdā, bet piespiež, kā jūt ka slīdēs, atlaiž un atkal laideni spiež... :roll:


Ooo, šito nezināju, būs jāpamēģina :thumright:
Es parasti nedaudz nospiežu pedāli, bet nelaižu vaļā, nevis vairākkārtīgi :roll:


Pamēģini gan - darbojas! ;)


Vēl ir variants - atkariibaa no situaacijas un briivaas vietas - vnk atlaist bremzes un apbraukt šķērsli ;)


es jau ar sen nebiju braucis bez ABS - tad pavizinaajos ar subaaru - tam nebij abs'a
Vairākas reizes naacaas uz asfalta imiteet ABS vai arii vnk atlaist bremzi un apbraukt šķērsli ...

trenniņš ir tāds - uz slidena laukuma noliec t.s šķērsli - kaut vai zarus nomet zemee.
tad tuvojies ar 50 km/h un bremzē, tā lai sabloķējas.
tad pamēģini bremzēt imiteejot ABS
un tad pamēģini bremzēt UN aobraukt šķērsli ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Fancy » 2009/Dec/30, 20:28

uz ulmaņa gatves pa abām joslām satiksme kustās ar 30-40kmh Attēls
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Alien » 2009/Dec/30, 20:43

Fancy rakstīja:uz ulmaņa gatves pa abām joslām satiksme kustās ar 30-40kmh Attēls

Rīga-Ķekava tikpat ātri
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt androns » 2009/Dec/30, 22:34

Alien rakstīja:
Fancy rakstīja:uz ulmaņa gatves pa abām joslām satiksme kustās ar 30-40kmh Attēls

Rīga-Ķekava tikpat ātri


Jelgavas šoseja laba.

120 pa kreiso joslu ...
pa retam tik bij taalie jaapamirkšķina ;)
:ok:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt GintsK » 2009/Dec/31, 0:00

androns rakstīja:
virgin rakstīja:
Bubuciic rakstīja:
envy rakstīja:imitēt ABS, spaidot bremžu pedāli, bet nevis grīdā, bet piespiež, kā jūt ka slīdēs, atlaiž un atkal laideni spiež... :roll:


Ooo, šito nezināju, būs jāpamēģina :thumright:
Es parasti nedaudz nospiežu pedāli, bet nelaižu vaļā, nevis vairākkārtīgi :roll:


Pamēģini gan - darbojas! ;)


Vēl ir variants - atkariibaa no situaacijas un briivaas vietas - vnk atlaist bremzes un apbraukt šķērsli ;)


es jau ar sen nebiju braucis bez ABS - tad pavizinaajos ar subaaru - tam nebij abs'a
Vairākas reizes naacaas uz asfalta imiteet ABS vai arii vnk atlaist bremzi un apbraukt šķērsli ...

trenniņš ir tāds - uz slidena laukuma noliec t.s šķērsli - kaut vai zarus nomet zemee.
tad tuvojies ar 50 km/h un bremzē, tā lai sabloķējas.
tad pamēģini bremzēt imiteejot ABS
un tad pamēģini bremzēt UN aobraukt šķērsli ;)
Man darba auto ekonomiskās riepas :evil: Kad iesēžos Mk2 ar vecām naglenēm, likas, ka kāds pienaglojis pie ledus.
Daru tā: jau pirmajā mirklī mazliet pieslogoju priekšu un viegli pagriežu virzienā uz tuvumā uz priekšu redzamo sniegu. Un tad ļauju ABSam tarkšķināt. Drošiba slēpjas apstāklī, ka vismaz bremzēšanas ceļa nobeigums ir sniegs nevis Slokas ielas tramvajs - tas nekas, ka tas sniegs ir pie pašas apmales vai uz ass līnijas - ja viss ir sarēķināts pareizi, galā jau var stūrēt kā gribi. Vispār man baigi patīk jaukts segums. Vislabāk sniegs - ledus - asfalts. :twisted: Tas dod tādu labu šahista adrenalīnu :)
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Andzey » 2010/Jan/24, 21:47

Citu zināšanai - ja vajag atsaldēt slēdzeni, tad KVADRO Slēdzeņu atsaldētājs (nosaukums fascinē :D ) STRĀDĀ

Rimi tikko 50 ml pa 1.19 Ls, paņēmu 2 gab

sapūtu vienu gandrīz pilnībā - nu kādus 80% točna, pēc 10 sek atslēga brīvi griezās

tagad istabā sēžot, uzpūtu to zampu uz loga - viņam ir arī kautkāda eļļiņa, ne pārāk nopietna, bet savu darbu dara

:hello:
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Iepriekšējais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi