VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Idiots uz celja.!

Notikumi

Idiots uz celja.!

Reklāma
 

Idiots uz celja.!

Atbildēt Devil_X » 2006/Okt/30, 11:37

Pastaastiishu vienu nepatiikamu atgadiijumu, kas notikaas vakardien (29.10.2006) ap plulkstens 17:45 uz shosejas Riiga - Liepaaja. Braucu Riigas virzienaa ar videejo aatrumu 102 km/h, apdziishanas manevrus veicu bez iipashas steigas un liekas riskeeshanas, jo aaraa jau bija kreesla, turklaat sveetdienas vakaros satiksme shajaa posmaa ir iipashi intensiiva.! Kad veicu apdziishanas manevru apdzenot VW Golf 3 tumshi zilaa vai violetaa kraasaa ar engeleyesiem (apdzenamaa auto aatrums ap 90 km/h), atrodoties jau par pus mashiinas korpusu priekshaa shim golfam, golf vadiitaajs peekshnji spiezh gaazi griidaa un agresiivi nelaizh mani iekaartoties starp vinju un priekshaa braucosho auto (kur pirms apdziishanas manevra saakshanas bija vismaz 30m)...pretiim naacaa auto...tikai laimiigas sagadiishanaas un daudzgadiigas autovadiitaaja pieredzes rezultaataa neapmulsu un man izdevaas izvairiities no frontaalas sadurmes ar apretim braucosho auto.! Ja shis vakardienas paljolinjsh lasa sho rakstu, tad zini, ka mees ar teviim kaadu dienu satiksimies un liidz tam laikam iesaku tev paardomaat savu riiciibu.! Ja manaa vietaa buutu kaads cits, kursh shajaa situaacijaa apjuktu, tad tu buutu kljuvis par vairaaku cilveeku slepkavu.! ](*,)

Shii raksta moraale....vai tieshaam ir veerts kljuut par slepkavu tikai deelj taa ka veelies pagarinaat savu kraaninju lai paziimeetos savai pumpainajai draudzeniitei..!? Turklaat shaadu multju uz ielaam ir daudz.! UZMANATIES.!
Lietotāja avatars
Devil_X
 
Atbildes: 17
Pievienojies: 2004/Sep/28, 12:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Xplod » 2006/Okt/30, 11:45

es tas nebiju :roll:
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Atbildēt sicc » 2006/Okt/30, 11:53

bez liekas riskēšanas,bet tajā pašā laikā priekšā nāca auto :?
Kur loģika???

Man ar tāpat ir gadijies,nu nav tas patīkami
,bet tikai nevajag teikt ka tajā gadījumā tu dzini viņam garām bez riska 8)
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Devil_X » 2006/Okt/30, 12:02

Kad dzinu vinju, pretim braucoshais auto veel bija taalu....shii manvera laikaa to golfu apdziit vareeja veel vismaz divi auto.! :evil:
Lietotāja avatars
Devil_X
 
Atbildes: 17
Pievienojies: 2004/Sep/28, 12:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2006/Okt/30, 12:05

Šitādi idoti mēdz gan gadīties. Arī man pāris reizes uz Ventspils-Rīga šosejas šitādi mērkaķi ir gadījušies. Tādā situācijā pedālis grīdā un bez žēlastības izgriežam motoru cik lien. Parasti tādi jampampiņi pie 130-140 piečurā bikses un atslābst.
Ja nāk pretī tad gan tā pasūdīgāk.

P.S. - Kautkādas uzlīmes vai kādas savādākas atšķirības zīmes uz tā golfa bija? Eņģeļacis vairs nav retums...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt sicc » 2006/Okt/30, 12:06

Devil_X rakstīja:Kad dzinu vinju, pretim braucoshais auto veel bija taalu....shii manvera laikaa to golfu apdziit vareeja veel vismaz divi auto.! :evil:

Tad jautājums ar kādu ātrumu tad tu viņam gāji garām :?
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt audifun » 2006/Okt/30, 12:14

Paklau,ko Tu Viņam( Devil_X)piesējies? :twisted: To golfistu jebkura gadījumā vajag aiz olām pie zara pakārt!Dēļ šitādiem idiotiem var sirmus matus dabūt!Pa manu braukšanas praksi tādi ir sastapti vairrākkārt,un kas izbrīna visvairāk,tad lielākoties tās ir sievietes:iekrampējušās stūrē,skatiens tikai taisni uz ceļu,tikpat kā tā būtu kautkāda hipnoze,ja kāds brauc tev garām,arī jāpalieklina ātrums :? :evil:
audifun
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūn/16, 14:25
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt sicc » 2006/Okt/30, 12:19

audifun rakstīja:Paklau,ko Tu Viņam( Devil_X)piesējies? :twisted: To golfistu jebkura gadījumā vajag aiz olām pie zara pakārt!Dēļ šitādiem idiotiem var sirmus matus dabūt!Pa manu braukšanas praksi tādi ir sastapti vairrākkārt,un kas izbrīna visvairāk,tad lielākoties tās ir sievietes:iekrampējušās stūrē,skatiens tikai taisni uz ceļu,tikpat kā tā būtu kautkāda hipnoze,ja kāds brauc tev garām,arī jāpalieklina ātrums :? :evil:

tu kaut kur tekstā redzi ka es to golfistu aizstāvu :evil: ,vienkārši ja tu kādu apdzen tad jābūt 100% pārliecinātam ka tu viņu apdzīsi :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt audifun » 2006/Okt/30, 12:20

sicc rakstīja:
audifun rakstīja:Paklau,ko Tu Viņam( Devil_X)piesējies? :twisted: To golfistu jebkura gadījumā vajag aiz olām pie zara pakārt!Dēļ šitādiem idiotiem var sirmus matus dabūt!Pa manu braukšanas praksi tādi ir sastapti vairrākkārt,un kas izbrīna visvairāk,tad lielākoties tās ir sievietes:iekrampējušās stūrē,skatiens tikai taisni uz ceļu,tikpat kā tā būtu kautkāda hipnoze,ja kāds brauc tev garām,arī jāpalieklina ātrums :? :evil:

tu kaut kur tekstā redzi ka es to golfistu aizstāvu :evil: ,vienkārši ja tu kādu apdzen tad jābūt 100% pārliecinātam ka tu viņu apdzīsi :roll:

Es nesaku,ka Tu to golfistu aizstāvi,bet ka meklē kur piesieties apdzinējam... 8)
audifun
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūn/16, 14:25
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt Storms » 2006/Okt/30, 12:25

sicc rakstīja:tu kaut kur tekstā redzi ka es to golfistu aizstāvu :evil: ,vienkārši ja tu kādu apdzen tad jābūt 100% pārliecinātam ka tu viņu apdzīsi :roll:

Pie mūsu ceļa kultūras 100% pārliecināts nevari būt ne par ko. Galvenais ir galva uz pleciem un bez panikas.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Lord » 2006/Okt/30, 12:28

100% pārliecināts, ka apdzīsi tu vari būt tikai, ja apdzen auto, kas ir manāmi mazjaudīgāks kā tavējais... tā piemēram, ja tu brauc un pa priekšu brauc impra vai lūcija un 90km/h (tā gan parasti nenotiek) un tu viņu vēlies apdzīt tu nekad nevari būt droš, ka viņu apdzīsi, ja vien tev pašam nav Bently GT :twisted: :lol: :lol: :lol:

Tādu ideotu uz ielām ir dahuja, kas tā dara... man arī bieži vien ir nācies ar tādiem saskarties... kādreiz, kad pārvietojos ar veco pežuku un nebija žēl to apskrāpēp, apskādēt un tā, ja kāds šitāds lohs pagadījās spiedos šim klāt pie pešiem sāniem un stūmu nost no ceļa... pēc tādiem manevriem ātri nomierinājās un ļāva labprātīgi man pabeigt apdzīšanas manevru... ir vēl dažas biki ekstrēmākas metodes, kā audzināt visādus idiņus, tais kaitā mentu priekšniekus uz Jūrmalenes :ups: :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt sicc » 2006/Okt/30, 12:28

audifun rakstīja:
sicc rakstīja:
audifun rakstīja:Paklau,ko Tu Viņam( Devil_X)piesējies? :twisted: To golfistu jebkura gadījumā vajag aiz olām pie zara pakārt!Dēļ šitādiem idiotiem var sirmus matus dabūt!Pa manu braukšanas praksi tādi ir sastapti vairrākkārt,un kas izbrīna visvairāk,tad lielākoties tās ir sievietes:iekrampējušās stūrē,skatiens tikai taisni uz ceļu,tikpat kā tā būtu kautkāda hipnoze,ja kāds brauc tev garām,arī jāpalieklina ātrums :? :evil:

tu kaut kur tekstā redzi ka es to golfistu aizstāvu :evil: ,vienkārši ja tu kādu apdzen tad jābūt 100% pārliecinātam ka tu viņu apdzīsi :roll:

Es nesaku,ka Tu to golfistu aizstāvi,bet ka meklē kur piesieties apdzinējam... 8)

vienkārši ir bijusi pieredze ar kretīniskiem apdzinējiem ,kas lai iesprauktos starp mašīnām bezmaz vai priekšu tev nones :evil:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt virgin » 2006/Okt/30, 12:28

audifun rakstīja:Paklau,ko Tu Viņam( Devil_X)piesējies? :twisted: To golfistu jebkura gadījumā vajag aiz olām pie zara pakārt!Dēļ šitādiem idiotiem var sirmus matus dabūt!Pa manu braukšanas praksi tādi ir sastapti vairrākkārt,un kas izbrīna visvairāk,tad lielākoties tās ir sievietes:iekrampējušās stūrē,skatiens tikai taisni uz ceļu,tikpat kā tā būtu kautkāda hipnoze,ja kāds brauc tev garām,arī jāpalieklina ātrums :? :evil:


Nu shaadi gadiijumi patieshaam nav retums ... un par taam sievieteem kas kaa zosis vispaar brauc un tad veel taisa shaadus gaajienus uz celja, vajag izshaut :twisted: Es saprotu kamdeelj man taa gadaas,ka nelaizj garaam jo redz ir pilna pasaule kaut kaadu idiotu, kas nevar samierinaaties ka ople corsa, kuraa seezj pie stuures sieviete aizbrauc vinjam garaam, un tad redz taisa shaadas tizliibas uz celja, kjipa pacjakareejot :evil:
Lietotāja avatars
virgin
Lady
 
Atbildes: 1065
Pievienojies: 2006/Mai/09, 10:08
Atrašanās vieta: Saurieši
Braucu ar: zilo vācu Matildi
Dzinējs: 1.6

Atbildēt Lord » 2006/Okt/30, 12:29

virgin rakstīja:
audifun rakstīja:Paklau,ko Tu Viņam( Devil_X)piesējies? :twisted: To golfistu jebkura gadījumā vajag aiz olām pie zara pakārt!Dēļ šitādiem idiotiem var sirmus matus dabūt!Pa manu braukšanas praksi tādi ir sastapti vairrākkārt,un kas izbrīna visvairāk,tad lielākoties tās ir sievietes:iekrampējušās stūrē,skatiens tikai taisni uz ceļu,tikpat kā tā būtu kautkāda hipnoze,ja kāds brauc tev garām,arī jāpalieklina ātrums :? :evil:


Nu shaadi gadiijumi patieshaam nav retums ... un par taam sievieteem kas kaa zosis vispaar brauc un tad veel taisa shaadus gaajienus uz celja, vajag izshaut :twisted: Es saprotu kamdeelj man taa gadaas,ka nelaizj garaam jo redz ir pilna pasaule kaut kaadu idiotu, kas nevar samierinaaties ka ople corsa, kuraa seezj pie stuures blonda sieviete aizbrauc vinjam garaam, un tad redz taisa shaadas tizliibas uz celja, kjipa pacjakareejot :evil:


;)
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Storms » 2006/Okt/30, 12:30

sicc rakstīja:vienkārši ir bijusi pieredze ar kretīniskiem apdzinējiem ,kas lai iesprauktos starp mašīnām bezmaz vai priekšu tev nones :evil:

Ja nemaldos tad par to patreiz runa vispār neiet...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Nākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi