VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Idiots uz celja.!

Notikumi

Idiots uz celja.!

Reklāma
 

Atbildēt androns » 2007/Sep/25, 9:45

Storms rakstīja:Tur tam zemitānu tiltam (un vēl daudzās vietās LV) nav zīmju par joslu dalījumu. Tādas ir tikai pie luksofora, kas sastrēguma gadījumā jau ir daudz par vēlu. Šīs zīmes ir jādublē tilta sākumā un vēl pa vidu. Par cik uz tilta nekādu krustojumu vai etakāžu nav un joslas 1:1 ir visā tilta garumā tad tas šajā vietā ir pieļaujams un VĒLAMS. Daudzi nezinātāji tad jau laicīgi ieņems sev vajadzīgo joslu, nevis aizbraucot līdz galam centīsies pārkārtoties.


varbūt 1% no tiem līdējiem ir nezinātāji - pārējie noteikti, tur brauc katru dineu un visu zin :)

Protams, var jau tēlot katru dienu lauķi no Krāslavas - tipa "es neināju" :mrgreen:

bet nu mans viedoklis joprojām ir tāds - līdzko vairs ne1 nelaidīs rindā, tad arī ne1 vairs nelīdīs :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Andžejs » 2007/Sep/25, 10:11

androns rakstīja:
Storms rakstīja:Tur tam zemitānu tiltam (un vēl daudzās vietās LV) nav zīmju par joslu dalījumu. Tādas ir tikai pie luksofora, kas sastrēguma gadījumā jau ir daudz par vēlu. Šīs zīmes ir jādublē tilta sākumā un vēl pa vidu. Par cik uz tilta nekādu krustojumu vai etakāžu nav un joslas 1:1 ir visā tilta garumā tad tas šajā vietā ir pieļaujams un VĒLAMS. Daudzi nezinātāji tad jau laicīgi ieņems sev vajadzīgo joslu, nevis aizbraucot līdz galam centīsies pārkārtoties.


varbūt 1% no tiem līdējiem ir nezinātāji - pārējie noteikti, tur brauc katru dineu un visu zin :)

Protams, var jau tēlot katru dienu lauķi no Krāslavas - tipa "es neināju" :mrgreen:

bet nu mans viedoklis joprojām ir tāds - līdzko vairs ne1 nelaidīs rindā, tad arī ne1 vairs nelīdīs :)


Piekrītu šim viedoklim!
Lietotāja avatars
Andžejs
 
Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Atbildēt kaimis » 2007/Sep/25, 10:16

Nu reali ir taa, ka tu nemaz negribi laist, bet vinsh vnk nogriez tev celju... negribi avariju - bremzee! Dazreiz tiesham zjel ka nebraucu ar vecu MK2!
kaimis
 
Atbildes: 318
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 18:18

Atbildēt androns » 2007/Sep/25, 10:24

atstāj vēl mazāku spraugu 8)
un protams esi 3x uzmaniigaaks :)

līdzko ir sprauga iebāzt purnu , tā var atrasties kāds kas to izdara :)


Es, piemēram, ieturu norm;alu (manuprāt) distanci, bet regulāri čekoju spoguļus - ja kāds aizdomīgs tips no aizmugures blakus nāk, tad samazinu distanci 8)

karoč - man ne1 nekad nav pigriezis priekšā un ielīdis 8)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt ieloks » 2007/Sep/25, 10:32

Es drīzāk piekristu šim:

ielu paarslogotiiba ir probleema, bet, braukshanas kultuura (vai pareizaak, taas truukums), manupraat ir daudz smagaaka probleema Sad


Tas, ka cilvēks izvēlas ātrāko un īsāko ceļu, tas ir tikai normāli, bet ja tas notiek uz citu rēķina, nut tad vairs nav labi. Taču ķert kreņķi par to, ja kāds tev ielien priekšā, tas arī nav īsti pareizi imo.
ieloks
 
Atbildes: 162
Pievienojies: 2006/Okt/06, 14:51

Atbildēt kaimis » 2007/Sep/25, 10:34

Pats censhos but kulturals, un pie iespejas ari palaizu, tas man problemas nesagadaa... tapat "isos" celinjus caur bendzintankiem neizmantoju! utt utt. Bet ir protams cilveku grupa kura ir jaaudzina :twisted:
kaimis
 
Atbildes: 318
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 18:18

Atbildēt Storms » 2007/Sep/25, 11:03

androns rakstīja:
Storms rakstīja:Tur tam zemitānu tiltam (un vēl daudzās vietās LV) nav zīmju par joslu dalījumu. Tādas ir tikai pie luksofora, kas sastrēguma gadījumā jau ir daudz par vēlu. Šīs zīmes ir jādublē tilta sākumā un vēl pa vidu. Par cik uz tilta nekādu krustojumu vai etakāžu nav un joslas 1:1 ir visā tilta garumā tad tas šajā vietā ir pieļaujams un VĒLAMS. Daudzi nezinātāji tad jau laicīgi ieņems sev vajadzīgo joslu, nevis aizbraucot līdz galam centīsies pārkārtoties.

varbūt 1% no tiem līdējiem ir nezinātāji - pārējie noteikti, tur brauc katru dineu un visu zin :)

Yap. Bet tagad šiem ir "otmaza" - nezināju, sūdainā satiksmes organizācija etc. Būs zīmes - nekādu otmazu un griez vien pa kreisi.
Kā arī vēl pilnai laimei balto nepārtraukto strīpu tai kreisajai joslai novilkt no pašas tilta augšas. Tad apakšā pie svetafora nosēdināt pāris izsalkušus poļicajus (paši uzradīsies peļņu saoduši) un būs kārtība. Tik un tā tajā joslā nevienam citam nav ko darīt - tikai tiem kas griež pa kreisi. Pie kam tie kas griež pa kreisi to zin jau uzbraucot uz tilta. Plus zīmes un problēma būs atrisināta.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt ieloks » 2007/Sep/25, 13:39

ieloks
 
Atbildes: 162
Pievienojies: 2006/Okt/06, 14:51

Atbildēt preluditta » 2007/Sep/25, 13:50



immigrants = bad driving :gargt:

skumji, bet patiesība.. :? :x
Lietotāja avatars
preluditta
Lady
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Feb/19, 1:47
Braucu ar: [H]

Atbildēt ieloks » 2007/Sep/25, 14:29

Sieva pagājušnedēļ bija Lietuvā, teica ka visiem autiņiem kas tur pārkāpj ātrumu esot Latvijas numuri.
Es: :shock: [-(
Viņa: :agree: :angryfire: :hit1:
Es: #-o
Vienalga, būs pašam jāaizbrauc jāapskatās kā tad tur pie nezirgalvām ir.
ieloks
 
Atbildes: 162
Pievienojies: 2006/Okt/06, 14:51

Atbildēt preluditta » 2007/Sep/25, 14:42

ieloks rakstīja:Sieva pagājušnedēļ bija Lietuvā, teica ka visiem autiņiem kas tur pārkāpj ātrumu esot Latvijas numuri.
Es: :shock: [-(
Viņa: :agree: :angryfire: :hit1:
Es: #-o
Vienalga, būs pašam jāaizbrauc jāapskatās kā tad tur pie nezirgalvām ir.


nu nez... leiši paši nav nekādi labiņie.
Mošk man vienkārši nepaveicās, bet Paņevežos stundas laikā trīs reizes no labās joslas kāds nogriezās pa kreisi, noraujot milimetru gar mana auto degunu, visi ar LT numuriem. Lauku zirggalvas sabraukuši pilsētā? :roll: :roll:
Lietotāja avatars
preluditta
Lady
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Feb/19, 1:47
Braucu ar: [H]

Atbildēt androns » 2007/Sep/25, 14:43

Za to Latvijā tie ar LT numuriem pa jelgaveni zem 115 - 120 km/h nebrauc :haha:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt ieloks » 2007/Sep/25, 15:03

Es ar brīnījos, vaita tiešām leiši vairs braukt nemāk. Varbūt vienkārši todien tā sagadījās. Vispār viņa dīvainas lietas stāsta, ķip šie esot nelaipni, vienmēr kad centies kautkur iespraukties, šie nelaiž, tā ka bezmazvai fiziski jābīda malā - nu gandr'iiz vai tādi paši kā mūsējie Rīgā.
:lol:
ieloks
 
Atbildes: 162
Pievienojies: 2006/Okt/06, 14:51

Atbildēt neticigaistoms » 2007/Sep/25, 20:45

nu nezin... kad biju Lietuvā, radās priekštats, ka leiši ar savām miskastēm goņī ne pa jokam...
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt sebs » 2007/Sep/25, 21:49

Nu ir bijusi saskara ar lietuviešiem, varu pateikt to ka šamie ir vismaz 2x karstāki par mums... Pamācī'ties no viņiem to nekaunību un agressiju, tad te visādi pasaules vazaņķi nebradātu mūsu dzintarjūras krastus. ;) Arī sastrēgumi mazinātos ja būtu mazāk to lēnprātīgo braucēju.
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi