VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Idiots uz celja.!

Notikumi

Idiots uz celja.!

Reklāma
 

Atbildēt jopciks » 2007/Dec/18, 10:16

vakar ap septiņiem vakarā braucu pa Astras ielu uz Slāvu apli.
Pārbraucu pāri Deglava ielai pa kreiso joslu, jo redzu, ka labajā malā pēc pārdesmit metriem stāv autobuss ar ieslēgtām avareikām. Pēkšņi aizmugurē braucošā fūre met pa labi, sāk mani dzīt un bez pavarota griež priekšā :evil: Es pa bremzēm. Ok, tas īblis aizbrauc, turpinu kustību un tad kaut kāda mazda arī pa labo pusi knapi, kanpi izlien pa vidu man un autobusam :evil: Bl, kas ir? 50km/h pilsētā ir par maz? :x
jopciks
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūl/31, 12:05

Atbildēt Storms » 2007/Dec/18, 10:53

Nūūū... ir tāda lieta kā "iekļaušanās plūsmā", a Rīgā plūsma ir 60-70km/h pēc spidometra. Reālais plūsmas ātrums ir 50-60km/h.
Braucot uz 60 policija nesienas klāt nevis tāpēc ka "tur nau ko nopelnīt", bet tāpēc ka radari rāda REĀLO ātrumu a spidometri rāda ātrāk nekā ir reāli. Elektroniskie spidometri konstanti +5km/h, mehāniskie pie 50-60 aptuveni +5 līdz +10km/h. Aiz kam ja brauksi uz 65 - tad policija piesiesies, bet ar 60 - nevelna. Tāpēc arī plūsma parasti cenšas turēt 60-65, bet dažiem sanāk ātrāk...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt jopciks » 2007/Dec/18, 14:31

man ar iekļaušanos plūsmā ir ok. Priekšā cilvēks brauc uz 50, es arī uz 50, blakus joslā stāv autobuss, bet atrodas kaut kāds &%$#^&*)()( fūrists , kuram savajagās mani apdzīt pa labo pusi, kura nemaz nav brīva :twisted:
jopciks
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūl/31, 12:05

Atbildēt Storms » 2007/Dec/19, 1:34

jopciks rakstīja:man ar iekļaušanos plūsmā ir ok. Priekšā cilvēks brauc uz 50, es arī uz 50, blakus joslā stāv autobuss, bet atrodas kaut kāds &%$#^&*)()( fūrists , kuram savajagās mani apdzīt pa labo pusi, kura nemaz nav brīva :twisted:

Mļa. Nu... tādi pipuki atrodas gan. Man vakar uz Brīvības ielas viens autobuss gandrīz uzbrauca virsū. Es pa trešo joslu, šis pa pirmo. Man nācās likt mierā, jo ceturtā josla bija pretējā virziena un kur likties man nebija...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Edds » 2007/Dec/19, 1:48

Par idiotu uz ceļa varētu attiecināt bik par mani... Sanāca bik piekabi pārkraut - iepisām ar RaitisRR iekšā 1,7t metāllūžņu(ieskaitot piekabes svaru)... (parastajā vienass piekabē) vot kkā braucot svars sagāzās uz aizmuguri pakaļējie rati knapi pie zemes - nu vel kkur 2mm augstāk un vispār neskartos asfaltam klāt... Un tad sāka mašīnu mētāt uz 70km/h valdījos uz Siguldas - Allažu ceļa pa abām joslām, cerībā ka iztaisnošos un grāvī neielikšu...
Labi, ka neveins pretī nebrauca...
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

Atbildēt androns » 2007/Dec/19, 11:31

Edds rakstīja:Par idiotu uz ceļa varētu attiecināt bik par mani... Sanāca bik piekabi pārkraut - iepisām ar RaitisRR iekšā 1,7t metāllūžņu(ieskaitot piekabes svaru)... (parastajā vienass piekabē) vot kkā braucot svars sagāzās uz aizmuguri pakaļējie rati knapi pie zemes - nu vel kkur 2mm augstāk un vispār neskartos asfaltam klāt... Un tad sāka mašīnu mētāt uz 70km/h valdījos uz Siguldas - Allažu ceļa pa abām joslām, cerībā ka iztaisnošos un grāvī neielikšu...
Labi, ka neveins pretī nebrauca...


dumjš kas dumjš ... :hit1:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Edds » 2007/Dec/19, 21:31

Vienīgais sevis attaiusnoišanai varu teikt - krāmējot nezinājām cik sakrāmējām, domājām, ka daudz mazāk...
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

Atbildēt GinC » 2007/Dec/20, 22:19

Šovakar atkal apstiprinājās mana pārliecība ka 1/3 no taksistiem nemāk braukt, 1/3 braukt māk bet ir pārāk noguruši lai brauktu normāli un 1/3 ir vienkārši idioti :twisted:
Kādam dulburim jābūt lai APDZĪTU uz nobrauktuves no Vanšu tilta uz Ķīpsalu lai pēctam no kreisās malējās rindas rautu iekšā takšu stāvvietā pie Olimpijas :shock: :x
Būtu braucis ar Nissanu taksis paliktu bez labās puses spārna un es tiktu pie pārkrāsota bampera :wink:
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt androns » 2007/Dec/20, 23:40

Pilnmēness tuvojas.
Aktivizējas visādi dīvaiņi un idioti ...

Šodien ar visādo dolbajobi vizinājās riņķī veicot neizskaidrojamus manevrus :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Dec/20, 23:51

Sveetku laika masu psihoze, B!@#$% :twisted: Visaadi neizskaidrojami sastreegumi rodas vietaas un laikos, kur nekad propkju nav bijis :twisted:
Nemaz nerunaajot par bezprigjelu veikalos - lai nopirktu maizes kukuli un veel kaadu ikdienishkju fignju, jaaizstaav bezjeedziigaas rindas, ko aptrakushie daavanu pirceeji ietaisiijushi :twisted: :twisted: :twisted:
Labi ka 24.12. man dezhuura :P Nebuutu siichi maajaas, veel labpraatiigi pieteiktos uz 31.12. arii :!: :P :P :P
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Alien » 2007/Dec/20, 23:53

visādi debiliķi braukā ar āliem no mugurpuses un domā ka nevienam netraucē
LOHI!!!
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt TDIVilis » 2007/Dec/27, 13:01

25.12. braucu mājās no laukiem, vakars ap 21.00 Inciemā veicu kreiso pagriezienu. Savlaicīgi jau ieslēdzu, jo aizmugurē nāca autiņi. Vienam Golf markas izskatījas tāds patūnēts nervi netur un šis sperās pa labo pusi garām....šamējam dzirksteles šķīda autiņu arī sameta, domāju ka pagrāvi tūlit būs...savāca. HVZ kā čalim beidzās vai riepu uzsita, vai izpūtēju, bet diez vai gribēs dzīties vēl šitā garām. Ceļš jau arī vietām tāds slidens bij. Mož kāds prātvēders no foruma :roll:
Pirms iegādes auto pārbaude un diagnostika T.27804385
Lietotāja avatars
TDIVilis
 
Atbildes: 498
Pievienojies: 2006/Jūn/08, 23:10
Atrašanās vieta: Rīga, Mežaparks.
Braucu ar: Mondi
Dzinējs: 2,0 16V 145ZS

Atbildēt jopciks » 2008/Jan/02, 12:26

vakar laikam daudziem pohas vai paniskas bailes no normālas braukšanas- pilns Pļaviņas-Rīga ceļš ar sēņotājiem, kas velkas uz 70km/h :gun1:
jopciks
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūl/31, 12:05

Atbildēt jopciks » 2008/Feb/25, 11:30

vakar Liepājas-Rīgas šoseja.
Brauc pa priekšu autobuss, kas apstājas pieturā un trešais golfs.
Aiz pieturas krustojums ar mazākas nozīmes ceļu.
Autobuss smuki stāv pieturā, bet golfs sāk bremzēt- sāk spīdēt blāvs stop signāls un avareikas.
Taisīsies griezties- blāvi mirgo labais pagrieziens.
Apstājas pie autobusa un stāv, vēl aizvien knapi, knapi mirgo labais pagrieziens.
Uztaurēju, lai brauc autobusam garām un lai griežas savā labajā krustojumā, bet šis tik stāv.
Pretī nāk autostraume, apdzīt nevaru, uztaurēju vēl, bet šis tik stāv un mirkšķina savu dohlo labo pagriezienu.
Pretējā josla atbrīvojas un šis uzreiz rauj krustojumā pa kreisi ar vēl aizvien mirgojošu labo pagriezienu, sāk psihot un rādīt visādus žestus. Parādīju vidējo pirkstu un aizbraucu :roll:

Vajadzēja moška vecim pateikt, lai masas vadu lampām refresho, bet šis tāds neprātīgs izskatījās, ka negribējās stāties :/ :P
jopciks
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūl/31, 12:05

Iepriekšējais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi