VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Viruss crash

Notikumi

Viruss crash

Reklāma
 

Atbildēt Dujinna » 2006/Sep/12, 13:21

ccc rakstīja:Njā, diezko bieži meitenes skaidrā galvu nesit! :shock:


tā bija mana dzimšanas diena, un mani suminot puiši mani iemeta griestos :lol:
Lietotāja avatars
Dujinna
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Mai/15, 12:05
Atrašanās vieta: Mārupe

Atbildēt Xplod » 2006/Sep/12, 20:05

Droopy rakstīja:
janks rakstīja:
Lakkijs rakstīja::evil: A kas pie vainas?

Nekas nav pie vainas principā. No sākuma teica, ka ar helihopteru vedīs, bet tomēr ar auto aizveda. Laikam dēl transporta veida maiņas arī aizveda ātrāk, bet tās tikkai manas domas, īsti nezinu

vismaz prom no Vpils ārstiem... tas tikai priecē! Vismaz tagad būs normāla aprūpe!


ko nevareetu teikt par mani :evil: pie**** Ventspils infekciju nodalju ,jutos kaa 90 gados :shock: par eeshanu vispaar nerunaasim :evil: un aarsti likaas taadi iedomiigi un iigni ,pat labdien nesaka, tad veel nedod man veselu dienu eest ,pirms izmekleeshanas, bet beigaas izraadaas ,ka nav visas analiizes un izmekleeshanu nevar veikt :evil: ku es biju dusmiigs ,otraa dienaa arii pasaka ka nevar eest ,bet beigaas izraadaas ka arste zvanijusi uz nodalju un teikusi ka es driikstu eest ,baac murgs :angryfire: vienaa vaardaa sakot bardaks

lab ,ne par to ir staasts
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Atbildēt monts-maas » 2006/Sep/16, 15:10

..Braaljuks esot runiigs,gulj pie aparaatiem..daudz dzer uudeni...un vakardienas un sodienas mainu saceelis augsaaa prasot peec Galju...nabags grib eest.. :?
monts-maas
 
Atbildes: 4
Pievienojies: 2006/Sep/05, 12:41
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt Storms » 2006/Sep/20, 14:23

IMHO Viiruss tagad zin un saprot kļūdas/iemeslus/sekas labāk par mums visiem kopā ņemot. Tā kā nosodīt un pamācīt šoreiz ir galīgi garām. Tā jau mēslu vairāk kā 5. gadā, i vēl smadzenes frēzēsim - kautkā ņeaļo. Es viņa vietā visus mācītājus un strostētājus drst pasūtītu vienā setā - neber sāli uz rētām.
A ar laimes krekliņu te sakara nekāda. IMHO Viiruseens ir dzimis laimes fufaikā vai pat kažokā. Tajā, kas kādreiz bija Golfs, dzīvs nevarēja palikt neviens, kur nu vēl šoferis. Koperfīlds nobāl. Konkrēto līkumu labi zinu. Pažarnieki regulāri slapjā laikā kādu kasa nost no kokiem tajā vietā. Viirusēna gadījumā pažarnieki šo neesot griezuši ārā - paši esmot tikuši ārā. Vai arī šoferis sitiena rezultātā izlidojis pa kādu no logiem. Lai vai kā, bet šķiet ka Viirusēns ir pabijis kafijas pauzē pie tā Sirmā Onkas kas Tur Augšā. Šķiet ka Viņš Tur tomēr ir un deva Viirusēnam vēl vienu iespēju. Domāju ka tā ir lielākā dāvana kādu cilvēks vispār spēj saņemt. Tā kā Viirusēna optimistiskais skats uz dzīvi ir ļoti labi saprotams. Bez optimisma tagad nekā. Tak što, Viirusēn, turies! Mēs tepat netālu esam - ja kas dod ziņu. Tev tagad galvenais ir koncentrēties uz tikšanu uz pekām - viss pārējais ir pupu mizas. ;)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2006/Sep/20, 14:26

P.S. - Viirusēn, es tavā vietā pēc iznākšanas no slimnīcas aizietu kādu sveci par godu Sirmajam Onkam uzlikt. Neesmu ticīgais, bet šoreiz zinātne atpūšas...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt O!Blad » 2006/Sep/21, 21:18

Storms vot tu murgo! :error:
Lietotāja avatars
O!Blad
 
Atbildes: 276
Pievienojies: 2005/Mar/01, 1:44
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt jurgis_L » 2006/Sep/21, 22:17

Storms rakstīja:P.S. - Viirusēn, es tavā vietā pēc iznākšanas no slimnīcas aizietu kādu sveci par godu Sirmajam Onkam uzlikt. Neesmu ticīgais, bet šoreiz zinātne atpūšas...



es piekriitu Stormam, jo no kaut kurienes ta taa laimes fufaika radaas... :roll:
Lietotāja avatars
jurgis_L
 
Atbildes: 1717
Pievienojies: 2005/Aug/29, 20:14
Atrašanās vieta: Kuldīga, Ventspils
Braucu ar: Golf 2 TDI Syncro / Audi Coupe Q
Dzinējs: 1.9 TDI / 2.6 V6

Atbildēt audifun » 2006/Sep/21, 22:27

Ventspilī koki vienk.mīkstāki,bet ja nopietni,kad pa to lietu braucu garām,blakus sēdēja CP darbinieks,pieredzējis,viņš teica,ka pēc autiņa spriežot letālam jābūt noteikti,nezinu,augšā,apakšā,kas tur palīdzēja,bet tas,ka Vīrusam nebija lemts nosisties(no populārā teiciena),tas nu ir skaidrs! :)
Lai veseļojas un ātrāk uz pekām! :)
audifun
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūn/16, 14:25
Atrašanās vieta: Ventspils

Re: Viruss crash

Atbildēt Viirus » 2017/Jūl/12, 23:56

Pilnīgi neticās ka jau ir pagājuši 11 gadi kopš manas smagās avārijas, varu vien pateikt "Nu jā", brīnos kā paliku vispār dzīvs, avārija manā dzīve mainīja ļoti daudz, bet pateicoties ģimenei, radiniekiem, draugiem un foruma lietotājiem, kuri mani atbalstīja, nāca apciemot un izteica piezīmes palīdzējā un deva man spēku samērā ātri atgūties pēc ļoti smagās avārijas. Rehabilitācija prasīja vairākus gadus, dabūju jau arī mācīties no jauna staigāt, bet laiks ir pagājis diezgan daudz un arī pēc 11 gadiem šad tad ir jūtamas briesmīgās avārijas sekas. Kā jau šeit minēja auto izskatījās vnk. drausmīgi pats tagats apskatos bildes vnk. nesaprotu, kā vispār vēl esmu starp jums. :shock:

Pašlaik strādāju par autoelektriķi jau 9 gadus un esmu jau nomainījis daudz auto un pagaidām pārvietojos ar BMW, bet mani jau kādu laiku sāk nelikt mierā golf3 vai golf2 vr6 turbo projekts, starp citu ražīgās sprauslas vēl man ir palikušas. :naac: Vienu vr6 jau ļoti sen atpakļ uzbūvēju, bet tad nāca citas prioritātes dzīvē un savu projektu pēc vairāku gadu praktiski stāvēšanas pārdevu, ko starp citu tagats nožēloju, bet ko nu vairs. :shura: :shura: °

Skatos forumā daudz jaunu protams, tagats tikai vien pāris foruma biedrus par šitiem gadiem esmu saticis, kādreiz braucu uz saietiem, bet nu jau daudzus gadus nekur neesmu bijis, sen atpakaļ redzēju Stormu, pa gabalu, bieži redzu Droopy kurš iecēlis beidzot jaunu smuku golfiņu. =D>

Nu vot tā kaut kā...
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Re: Viruss crash

Atbildēt Ugisons » 2017/Jūl/13, 13:53

Ieliec kādu bildi no krājumiem... gan jau ka ir kāds kas nav redzējis ne koku, ne golfu! :emo:
BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

Re: Viruss crash

Atbildēt Xplod » 2017/Jūl/13, 20:41

oo Viirus , ar atgriešanos :wav:
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Re: Viruss crash

Atbildēt Viirus » 2017/Jūl/13, 23:07

Bildes man uz sitiena nav, jāmeklē kaut kur pa ārējo hdd, bet ja sameklēšu tad arī ielikšu. Kaut kad pāris gadus atpakaļ čoms rādīja man bildes savā mob. nu izskatījās vnk. traki, golfs izskatījās taka banāns kurš tūlīt pārlūzīs pa vidu. :twisted:
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Re: Viruss crash

Atbildēt Mudvayne » 2017/Jūl/14, 0:36

Xplod rakstīja:oo Viirus , ar atgriešanos :wav:

:shock: welcome :naac:
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Re: Viruss crash

Atbildēt Viirus » 2017/Jūl/14, 10:53

Paskatoties cauri tēmas nu diezgan švaki apmeklējās forums, nav taka kādreiz bija daudz visādu projektu utt., tagats viss norimis. :twisted:
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Re: Viruss crash

Atbildēt aae » 2017/Jūl/14, 12:58

Tā ir vairāk vai mazāk visos forumos. Diemžēl.
speedgang.lv
Lietotāja avatars
aae
 
Atbildes: 299
Pievienojies: 2010/Apr/08, 16:43
Braucu ar: Passat
Dzinējs: AEB

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi