VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Prikoli ar CP :))

Notikumi

Prikoli ar CP :))

Reklāma
 

Atbildēt Angjerox » 2004/Apr/28, 14:41

Tātad, vakar ar mani notika arī viens pārrēciens (kā jau sapratām - ar mentiem).
Sākšu no sākuma - parasta diena, dodos uz skolu (dislokāsijas vieta: Meža iela 1, RTU un RSEBAA) Ierados mazliet par agru, neko, sēžu mašīnā gaidu... Redzu, brauc mentozavriki un tūlīt štrāfēs nepareizi novietotās automašīnas (me stāvēja pēc noteikumiem 8) ) Skatos kam tad kāps ārā no mercedesa, te, izripinās ārā vecene formas tērpā (skat. foto) Manējais momentāli līx uz vietas, vārtos ma mašīnu kā debīls (jo dzīvajā tā vecene ir nepārspējama :lol: ) Atceros ka man līdz ir fočux, nav divu domu - jāfočē. Nu es mēģinu uzmanīgi - tā lai viņi neredz! Aha, protams, tiklīdz ko uztaisu divus klikšķus... un uzreiz skatos nāk ments (īsākais: skat. foto) :x Nu neko es sēžu ar fočuku rokās un turos tā lai skaļi nesmietos, bet debīli smaidu :) Šis saka lai atveru logu, ok - teikts darīts, tad sāk mani pratināt... tālāk citēšu: (Policista kunģis (P) un es (A) )
P: Ko filmējam?
A: Es nefilmēju... ( a man ta rēka nāk nenormāla :lol: )
P: Es redzēju ka filmēji.
A: Nē, es nefilmēju, bet fotogrāfēju.
P: Ko tad fotogrāfējam?
A: Mašīnas.
P: Man gan liekas ka nē.
A: Jā, mašīnas - vai tad tas ir aizliegts?
P: Kāpēc filmējam mašīnas?
A: Es fotogrāfēju tāpēc, ka man tā mašīna ir pazītama!
... pa vidam P ir ļoti neapmierināts... :lol: Pēc kāda laika pienāk otrs P (P2) :D Un arī sāk pratināt (man tajā momentā liekas ka būs kriminālsods :lol: :lol: :lol: ) Tas vēl tā, bet kad pienāca tā vecene, es čut ne apčurājos, bet turējos, un smaidīju vēl debīlāk. Situācija: Stāv 3 mentozavriki pie mana loga un gruzī 8) Tad vecene pateica koronno frāzi: "Es jau zinu ka esmu baigi smukā, bet vienkārši sen neviens mani nev fočējis", "jā jā, es zinu ka esmu smuka"... bljēēē, es turējos vēljoprojām, bet kad šie aizgāja, es vienkārši iekritu histēriskos smieklos un nevarēju 10 min. atiet. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Daži foto: :arrow:

Attēls
Attēls
Attēls
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt androns » 2004/Apr/28, 14:46

2 Angjerox

blin labais !!! :)

vajadzeeja veel vinjai pateikt, ka tu nejuuties tik 'skaists', lai buutu cieniigs uz vinju skatiities :mrgreen:

peedeejaa bildee iecheko arii taa menta (vecha) purnu ... tur arii var liiks no smiekliem palikt - tas saucaas RoboCop :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Markuss » 2004/Apr/28, 14:59

Es tikai iedomaajos kaa tu vareeji notureeties

izlasiju paskatijos Liiks :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt wilis » 2004/Apr/28, 15:00

Kas jums nepatiik :?: :roll:
Smuka chixa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt androns » 2004/Apr/28, 15:05

2 Angjerox
nu tu skaties, ka taa vecene gadiijumaa iecholees shito topiku, tad tev buus pakaljaa :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Angjerox » 2004/Apr/28, 15:08

F*** , es jau tā arī zināju ka paņems pie dziesmas :lol:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt kazha » 2004/Apr/28, 17:16

Labucis :) eu es tgad visu laiku laikam turēšu mašinā fočuku, nu vot būtu bijis toreiz fočuks kad pie scanijas mani ar vincentu apturēja, nu forši varētu veidoties arī neliela tāda kā fotogalerija :) ja visi tā rautos :)
Lietotāja avatars
kazha
 
Atbildes: 464
Pievienojies: 2004/Feb/04, 14:38

Atbildēt ZedWolf » 2004/Apr/28, 17:37

Eu labais Angjerox!
Es shito chiksi arii vakar redzeeju, jo braucu uz shuci... me paarreecaas vienkaarshi, kad ieraudziiju, bet labais, ka Tev bija fochuks! :D
ZedWolf
 

Atbildēt Arsmens » 2004/Apr/28, 19:03

Eeeeeej nooost Angjer, tas tik ir foto. :lol: =D> Mosh auto.delfi.lv pie dienas meitenes pat ieliks. Neenu frankenshteins njimerenijs.
Lietotāja avatars
Arsmens
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2004/Feb/12, 15:16
Atrašanās vieta: Riiga, Daugavas otrs krasts

Atbildēt Vincents » 2004/Apr/28, 21:14

Angjerox, LABAIS!!! :lol: :P Jā fochuks ir baigi labā lieta, būs arī jāiegādājas, jo ir tik daudz labo momentu, kurus nobildējot var līks palikt :wink:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Julis » 2004/Apr/28, 21:29

Maneejais iedomaajas kaa reeca Angers. Vot to arii vareetu nofoceet :lol:
Julis
 

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/28, 21:30

Julis rakstīja:Maneejais iedomaajas kaa reeca Angers. Vot to arii vareetu nofoceet :lol:

Tas buutu totaals punkts visam,es laikam pat vairaak smietos,kaa Anjgjers par to vareeja iereekt :lol:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Driver » 2004/Apr/28, 21:33

Psc...labs prikols :lol:
Reals,recigs atgadijums iz dzives :mrgreen:
Lietotāja avatars
Driver
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 105
Pievienojies: 2004/Jan/23, 22:52

Atbildēt ZedWolf » 2004/Apr/28, 21:47

Julis rakstīja:Maneejais iedomaajas kaa reeca Angers. Vot to arii vareetu nofoceet :lol:

A labaak to nofilmeet! :D :D :D
ZedWolf
 

aicih

Atbildēt aicis » 2004/Apr/29, 8:03

Izlasiiti eksponaati :mrgreen: :mrgreen:

Biju Livaanos,zeel ka nau focika :? ,ar buutu tapushi labie kadri... Nu nekas :wink:
Lietotāja avatars
aicis
 
Atbildes: 694
Pievienojies: 2004/Jan/07, 11:46
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils

Nākošais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi