VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Agesīva braukšana...

Notikumi

Agesīva braukšana...

Reklāma
 

Agesīva braukšana...

Atbildēt Vincents » 2004/Apr/23, 8:37

Man šodien baigi daudz visādu domu pa galvu dzīvo un kāmēr braucu uz darbu apdomāju, kas tad ir agresīva braukšana? Jo nu laikam pēdējās dienās tāda sanāk...
Un man šorīt iznāca tā, ka patiesībā tie "Neagresīvie" braucēji ir tie, kas tādu situāciju rada un rada šos agresīvos braucējos! Jo kā gan var rasties agresīva braukšana uz ceļa, kur Tu atrodies viens pats? Teiksim Jūrmalas šoseja, nu kā var izpausties agresīva braukšana, man nāk prātā tikai viena lieta - ātruma pārsniegšana, bet tā nav agresīva braukšana, jo es taču atrodoties uz 3 joslu ceļa bezsakarā nemainīšu visas joslas - pabraukšu pa pirmo, tad pa trešo... nu ne tak. Savukārt otra lieta, kad uz šada ceļa atrodas vēl citi braucēji, kuri domā ka ir tie kuriem ir tas lielais IQ :lol: un kas tad notiek tad? Un tad rodas un izpaužas šī tā teikt agresīvā braukšana, jo ja ir vajadzība un ja pat tikai rodas situācija, ka ir jābrauc ātrāk par dažiem citiem, tad viņi bieži vien rada nevajadzīgus šķēršļus... lai varētu braukt ar savu izvēlēto ātrumu iznāk mainīt joslas, kas jau klasificējas kā agresīva braukšana :roll: Jo ja būtu normāla situācija, ka tie kas brauc lēnāk brauc tuvāk labajai malai, tad varētu es pat teiktu mierīgi pa otro braukt ar sevis izvēlēto ātrumu neradot bīstamas situācijas un agresivitātes izpausmes ;)
Šoreiz neskāru tēmu par tiešām agresīviem braucējiem pilsētā.

Varbūt jāiet ar sunīti pastaigāties? :mrgreen:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Markuss » 2004/Apr/23, 8:42

:arrow: Vincet

Mans piekrist par juurmaleni taa arii ir ja tu brauc un viens pa tresho izdomaa ripot uz 90 vai100 un domaajams ar augstu IQ nemaz nedomaa paarkaartoties tad tu gribi negribi saac braukt agresiivi lai vinjam tiktu garaam :evil:
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Vincents » 2004/Apr/23, 8:48

Uzrakstīšu vēl vienu lietu - situācija - divu joslu ceļs pirms krustojuma, es pirmajā joslā, iedegas zaļais un visi sāk braukt. Redzu, ka man ajosla reāli lēni sāk braukt, un skatos, ka otrā josla jau visa patālu tikusi, un ka viens ar Hondu atpalicis, nu kā jau normāls cilvēks parādu pagriezienu un braucu uz otro joslu, a šis tagad pamanījis, ka vien līdīs viņam priekšā sāk stiept un pīpināt :evil: Un tad pie nākošā krusta šis atkal kaut ko bremzē... un tā arī vēl citi tika viņam priekšā...
Uzskatu, ka šī situācija teiksim no CP viedokļa būtu agresīva braukšana, bet kurš tad ir tas agresīvais braucējs un kurš tad to situāciju radīja :?: :roll: Es saprastu, ja es viņam tiešām traucētu un līstu priekšā... tad jā piekrītu tas būtu agresīvi no manas puses un necieņa pret viņu...

Tādas ir manas pārdomas... varbūt kļūdos...
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Markuss » 2004/Apr/23, 8:49

Vincents rakstīja:Tādas ir manas pārdomas... varbūt kļūdos...



Nekljuudies taa arii buutu peec logjikas 8)
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Andins » 2004/Apr/23, 9:26

Taa agresiivaa brauksana ir viens lies sviesc. Es pagaidaam pat netaisos neko mainiit savaa brauksanas stilaa, kaut vai taadeelj, ka pilseetaa jau toc neviens joslas neieveero un labaa josla daudzviet ir daudz aatraaka kaa kreisaa. Arii pie krustojumiem, ja ir 2 briivas joslas, vairums apstaasies kreisajaa un uzsaaks braukt kaa taada seene. Jaabrauc vien ir pa labo visiem garaam un miers.
Lietotāja avatars
Andins
 
Atbildes: 303
Pievienojies: 2004/Mar/16, 17:58
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Vincents » 2004/Apr/23, 11:07

Zinu, ka dažreiz gadās agresīvi braukt... pēdējā laikā bieži bija gadījies, tādēļ šodien bija tādas pārdomas. Piekrītu, ka agresīva brauksāna ir, ja tiek apdzīts pa pretējām joslām, kur ir dubultā nepārteauktā līnija, pie sarkanās gaismas visus apbraucot piebraukt pirmajam, vairāk kārt paŗsniegt pilsētā atļauto ātrumu (2-3 reizes)... tā gan ir agresīva un bīstama braukšana... un to neatblstu :!:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Andins » 2004/Apr/23, 11:53

Piekriitu, bet joslu mainiishana ir driizaak atbilde uz to, ka citi neieveero noteikumu, ka jaabrauc pa labo joslu, taadeelj nedomaaju ka tas kaadu apdraud vai ir agresiivi.
Lietotāja avatars
Andins
 
Atbildes: 303
Pievienojies: 2004/Mar/16, 17:58
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Richa » 2004/Apr/23, 12:02

Vincent Naakamreiz braucot uz darbu iesleedz muuziku OK :lol: :lol: :lol:

P.S. Bet par to domu tavu pilniibaa piekriitu
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Julis » 2004/Apr/23, 16:12

Runaajot par jurmaleni. Peedeeja laika ir sanaacis ta biezak pabraukaat pa turieni un neko jaunu neesmu atklaajis :arrow: tie, kas gaaz pa labo joslu tiek aatraak garaam tiem, kas gaaz pa kreiso joslu. Nu ja maneejais redz, ka kaads grib man stiept garam, tad jau es vinju varu arii palaist, nevis uzsaakt stiept, kad vinsh mani meegina apdzit.
REZUMEE. Tas ir atkariigs no shofera un no mashiinas jaudas
Julis
 

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/24, 4:31

Piekriitu Julim,piemeeram ir 2 vietas,kur notiekaas absurds.... Uz Juurmalenes un Krasta ielas,labaa josla ir pilniigi briiva,tur var stipet nezin cik,apdziit pilniigi visus,jo visi ir sadomaajushies,ka jaabrauc pa videejo vai kreiso,ka tur tjipa aatraak,bet tie,kuri mochii pa labo vienmeer gala meerkjii tiek aatraak un bez liekaam gaazeeshanaam un bremzeeshanaam....
Tipiskaakaa situaacija Juuramalene,visi izbrauc ienjem automaatiski kreiso joslu un velkas uz 90 :roll: Tie kas gudraaki,mochii pa labo un uz kaadiem 140,pa briivu joslu,kameer paareejie chakareejaas pa satiksmi,ar bremzeeshanaam utt :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt ajms » 2004/Apr/24, 12:29

pa juurmaleni ir jaabrauc pa pirmo rindu ,nu ap 110-120,vinja vienmeer ir briiva!!!:)
a ko tu vari gribeet,juurmalla paarsvaraa dziivo vasarnieki ,kuri vakar nopirkussi savus dzipus un vissaadus briinumus ,nennem galvaa vinjus un spied pedaali-labo !:)
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt ajms » 2004/Apr/24, 12:31

P.s es pa juurmaleni braucu no 1976.g.ar moci,no 1978.g. ar massiinu!!!:)
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Julis » 2004/Apr/24, 20:03

ajms rakstīja:pa juurmaleni ir jaabrauc pa pirmo rindu ,nu ap 110-120,vinja vienmeer ir briiva!!!:)
a ko tu vari gribeet,juurmalla paarsvaraa dziivo vasarnieki ,kuri vakar nopirkussi savus dzipus un vissaadus briinumus ,nennem galvaa vinjus un spied pedaali-labo !:)

Ta jau Jurmalene buutu laba vieta lai stieptu, bet ja kaadas menti tad dir...aaa, jo tur ljoti labi paaredzama vieta. Ir viens tads chominsh, kursh ar savu caaru staada atruma rekordus uz Jurmalenes (saveejie sapratiis) un vinjam pilniigi po :roll: 8)
Julis
 


Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi