VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - jaunā "Forsāža"

Notikumi

jaunā "Forsāža"

Reklāma
 

Atbildēt dff » 2006/Mai/18, 19:03

Felix rakstīja: tvoju matj .. :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: labais! :lol:
Lietotāja avatars
dff
 
Atbildes: 517
Pievienojies: 2004/Nov/06, 12:10
Atrašanās vieta: Riga-Jurmala

Atbildēt Pantēra » 2006/Jūn/21, 12:03

Attēls

Žurnāla „Forsāža” jaunākajā numurā lasiet mūsu žurnālistu reportāžas no Londonas, ASV, Igaunijas un Lietuvas!
Īsts amerikāņu dragreiss tuksneša vidū; emocijas no Nascar sacīkstēm Arizonā; Gumball 3000 sacensību starts Londonā; dragreisa sezonas atklāšana un mūsu Audi S2 uzvara Somijā! Arī Igaunijā pavasaris bijis karsts – gan ar latviešu panākumiem „One Mile Challenge” sacensībās, gan ar „Speedest 2006” un tūninga izstādi „Performance Show”. Savukārt Lietuvas pilsētā Šauļos noticis pirmais Baltijas drifta čempionāts. Protams, lasiet arī par žurnāla „Forsāža” rīkoto dragreisu Biķernieku trases taisnē, tūninga šovu „Auto Exotica” un „Amerikas auto salidojumu”.
Auto apskatā – pirmās paaudzes VW Golf pārbūve, tūnēts Citroen C2 un civilajām vajadzībām piemērotais baby-Hummer, kā arī salīdzinām S klases auto Mercedes S500, BMW 740Li un Audi A8.
Vēl žurnālā: Vasaras Kausa un BMW kausa sezonas atklāšana; kā pašam automašīnā iebūvēt audiosistēmu; viss par disku bremzēm; Opel Lotus Omega jeb Type 104; „Getaway Feat. Stuntriding”; Golf GTI stāsts turpinās; Amerikāņu auto klubs, Nacionālā klase: intriga pieaug; skaistas meitenes un mašīnas filmā „The Fast And The Furious: Tokyo Drift”.
Pantēra
 
Atbildes: 59
Pievienojies: 2005/Aug/04, 16:36
Atrašanās vieta: Saulītē :)

Atbildēt Pantēra » 2006/Aug/28, 12:10

Attēls

Žurnāla „Forsāža” jaunajā numurā lasiet par sezonas auto pasākumiem Baltijā, Somijā un Čehijā, iepazīstieties ar Nirburgringas trasi, kā arī – interesantākās automašīnas Latvijas un Maskavas ielās!
Igaunijas dragreisa čemiponāta 3. posms; 1003 km sacīkste Palangā; Kohuke Race 2006 Pērnavā; Yamaha motociklu festivāls Brno trasē Čehijā; ekstrēmo motociklu festivāls Somijā – tā ir tikai neliela daļa no šīs vasaras ātruma svētkiem.
Arī autoklubu dzīvē vasara bija piedzīvojumiem bagāta – notika grandiozs amerikāņu auto salidojums Haapsalu; Latvijas Honda klubs devās uz starptautisko hondu dienu Igaunijā, bet Lietuvā notika kārtējais Lietuvas „Mitsubishi Grand Meet”, kurā ciemojās mūsu DSM Klubs. Iepazīstieties arī ar jaunāko – Celica klubu.
Auto apskats – BMW E 28 atdzimšana, slavenais Ādažu Opel Kadett; Eagle Talon TSI AWD dzīves ceļš, Dodge Charger un Renault Clio Sport testi; Nissan Skyline – Maskavas jaunais simbols, BMW M6 by Lumma.
Vēl žurnālā: mūsu autoru reportāža no Nirburgringas trases Vācijā; vieglmetāla disku jaunumi; auto optikas uzlabošana; jumta bagāžnieki – jūsu ērtībai; viss par sajūgiem; konceptauto – Lincoln Futura; tūninga brends – Veilside; VW Golf GTI Concept; debija Nacionālajā klasē – HGK Motorsport. Un, protams, standartauto sacensību fani visu vasaru varēja piedalīties BMW kausa un Vasaras kausa sacensībās!
Lasiet arī par Streetrace Party, kas notiks jau 2. septembrī, un iepazīstieties ar Monster Truck šovu, kas Latvijā pirmo reizi notiks 7. oktobrī.
Pantēra
 
Atbildes: 59
Pievienojies: 2005/Aug/04, 16:36
Atrašanās vieta: Saulītē :)

Atbildēt Lord » 2006/Aug/28, 15:24

A, man jau dažus Duuda uzdāvināja 8) :-^
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Dante » 2006/Aug/28, 15:27

Lord rakstīja:A, man jau dažus Duuda uzdāvināja 8) :-^


Viens priekš manis ir? Man parasti slinkums un aizmirstums nopirkt veikalā :lol:
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Lord » 2006/Aug/28, 15:29

Pooky rakstīja:
Lord rakstīja:A, man jau dažus Duuda uzdāvināja 8) :-^


Viens priekš manis ir? Man parasti slinkums un aizmirstums nopirkt veikalā :lol:


nu viens man vēl ir :roll: vot nezinu, kam īsti atdot... laikam būs jādod, tam, kurš vairāk piesolīs :twisted:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt androns » 2006/Aug/28, 15:38

es piesoliishu PA PURNU .... un visvairāk ! ..

karoč - adod žurnālu :!: :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Lord » 2006/Aug/28, 15:39

androns rakstīja:es piesoliishu PA PURNU .... un visvairāk ! ..

karoč - adod žurnālu :!: :mrgreen:


ED :haha: :haha: :haha:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt androns » 2006/Aug/28, 15:43

Nāc Ēst :haha: :haha:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Lord » 2006/Aug/28, 15:44

Laimīgais žurnāla ieguvējs ir Bulinsh visas pretenzinas pie viņa un Pa purnu piesolījumus arī viņam :mrgreen:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt sebs » 2006/Aug/28, 19:38

Tajaa zurnaala nav ko lasiit, pietiek ar paarlaposhanu kaadaa no n-tajiem STATOILIEM
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

Atbildēt Markuss » 2006/Aug/30, 2:28

Nu taa paarlapoju sho to palasiju tik kritisks kaa sebs mans gan naf 8)
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Rax » 2006/Aug/30, 8:17

Man Liekas, ka Forsāžai būtu vairāk jāinteresējas par vietējām īpašnieku tūnētām mašinām, pat par visvienkāršākām, ja jau kāds entuziasts ir satūnējis savu veco autiņu, un tam tas labi izdevies, kāpēc gan neuzrakstīt par to, labs piemērs ir Krievijas autotūninga žurnāls Tuning Avtomobilij, tas iznāk katru mēnesi un ir 3 reizes biezāks par Forsāžu, šis žurnāls raksta par visu tūnēto, ko redz, neatkarīgi no tā vai tas ir vecais zapītis, vai jaunais BMW..., nu tas tā, reizēm liekas, ka pret vecām māšīnām ir pazudis viss respekts, tāpēc žurnālu vairs nepērku!!!!!!!!!!! :(
Lietotāja avatars
Rax
 
Atbildes: 32
Pievienojies: 2006/Jūl/04, 13:28
Atrašanās vieta: LUDZA

Atbildēt Storms » 2006/Aug/30, 8:52

Taisnība jau ir. Dikti jau nu gribās apgramstīt neaizsniedzamos mākoņus un izpatikt biezajai publikai. Domāju ka nedaudz nolaižoties uz zemes varētu dabūt daudz lielāku auditoriju. Vietējiem tūneriem tad arī būtu kāds mērķis uz kuru tiekties un no kurienes smelties idejas un iepazīties ar citu pieredzi.

Bet no otras puses - gatavu rakstu tulkošana un pārpublicēšana ir vienkāršāka. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt artursT9 » 2006/Aug/30, 12:24

..nu buutu jau super, ja raxtiitu pa LV!

...bet nu liekas, ka par diezgan daudziem jau ir uzrakstiits. un diez vai vareetu rakstiit +ielikt bildes par taadiem, kur veel viss nav liidz galam uztaisiits, vai arii uztaisiits tikai vizuaalais, bet paareejais nav... nu tomeer jau kaut kaa ir jaanopelna zjurnaalaa tikshana! ;)

PS. lai gan es tiku taapat vien :)
Lietotāja avatars
artursT9
 
Atbildes: 391
Pievienojies: 2006/Feb/08, 1:14
Atrašanās vieta: purChiks

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi