VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Salstam

Notikumi

Salstam

Reklāma
 

Atbildēt GinC » 2010/Okt/22, 11:45

Tas verķis jau nav sildīšanai, bet pret aizsvīdumu!
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt josi » 2010/Okt/22, 12:50

Andzey rakstīja:tipa esmu dzirdējis, ka AUDI kad uzgriež uz atkausējamo loga režīmu, tur pečkā ieslēdzas arī kautkāds elektro sildītājs...
Kāds nez zin, kāda tam jauda ???

Ne tikai Audi, man Škodā arī tāds ir :) Papildus PTC elektriskais sildītājs tagad nāk daudziem dīzeļiem, tā jauda nekur precīzi nav minēta, bet varētu būt līdz 800-1000W, pie tam tā automātiski regulējas atkarībā no ģeneratora noslodzes. To, kāds tas izskatās, var redzēt šeit.
Skoda Octavia A5 1.9TDI/DSG, BMW E87 118iA
Lietotāja avatars
josi
 
Atbildes: 1044
Pievienojies: 2007/Apr/13, 12:05
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Škoda Octavia 2
Dzinējs: 1.9TDI

Atbildēt Andzey » 2010/Okt/22, 14:35

josi rakstīja:
Andzey rakstīja:tipa esmu dzirdējis, ka AUDI kad uzgriež uz atkausējamo loga režīmu, tur pečkā ieslēdzas arī kautkāds elektro sildītājs...
Kāds nez zin, kāda tam jauda ???

Ne tikai Audi, man Škodā arī tāds ir :) Papildus PTC elektriskais sildītājs tagad nāk daudziem dīzeļiem, tā jauda nekur precīzi nav minēta, bet varētu būt līdz 800-1000W, pie tam tā automātiski regulējas atkarībā no ģeneratora noslodzes. To, kāds tas izskatās, var redzēt šeit.


nu jāāāā.... 100 A fuse, tā jau ir cita aršana. konkrētajā gadījumā vienkārši, bet lai uztaisītu to, kas nekad nav paredzēts, sanāk nenormāla iejaukšanās visā :(
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Atbildēt mist » 2010/Okt/23, 12:43

josi rakstīja:
Andzey rakstīja:tipa esmu dzirdējis, ka AUDI kad uzgriež uz atkausējamo loga režīmu, tur pečkā ieslēdzas arī kautkāds elektro sildītājs...
Kāds nez zin, kāda tam jauda ???

Ne tikai Audi, man Škodā arī tāds ir :) Papildus PTC elektriskais sildītājs tagad nāk daudziem dīzeļiem, tā jauda nekur precīzi nav minēta, bet varētu būt līdz 800-1000W, pie tam tā automātiski regulējas atkarībā no ģeneratora noslodzes. To, kāds tas izskatās, var redzēt šeit.


Šitā būtu baigi labā štelle! Kura gada autiņiem šito var ielikt?
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Iepriekšējais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis