VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Mans SCIROCCO iekš žurnala "TUNING AVTOMOBILEJ"

Notikumi

Mans SCIROCCO iekš žurnala "TUNING AVTOMOBILEJ"

Reklāma
 

Atbildēt sciroco » 2005/Nov/25, 12:17

Storms rakstīja:Nu bļin! :evil: Vēl dārgāku žurnālu neatradi kur publicēties? :? Narvessen man 2.90 nodīrāja... :cry: Citreiz brīdini laicīgi lai paspēj naudiņu iekrāt žurnāla pirkšanai. :lol:
Bet raksts ruļez! :thumright: Tur tā bilde ar motoru - vienkāši nedaudz neveiksmīga. Ja paskatās kas un kā tad viss ir štokos. 8) Vienīgi neiebraucu par stūri - visur rakstīts ka stūre ir Raid, bet bildēs skaidri un gaiši redzu Isotta. wtf? :-s


NIKA rakstija :lol: vinji tik bish pamainija vardus , tip vairaak krieviski :lol: :roll:

Aga ,sho ar pamaniju :shock:
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/25, 13:24

Storms rakstīja:Nu bļin! :evil: Vēl dārgāku žurnālu neatradi kur publicēties? :? Narvessen man 2.90 nodīrāja... :cry: Citreiz brīdini laicīgi lai paspēj naudiņu iekrāt žurnāla pirkšanai. :lol:
Bet raksts ruļez! :thumright: Tur tā bilde ar motoru - vienkāši nedaudz neveiksmīga. Ja paskatās kas un kā tad viss ir štokos. 8) Vienīgi neiebraucu par stūri - visur rakstīts ka stūre ir Raid, bet bildēs skaidri un gaiši redzu Isotta. wtf? :-s


Viņi netikai to sajauca :? , izradas ka tam pirmam scirocco, kuru nopirka Ilgmars, bija ekskluzivs dzinejs ar kodu EG :lol: 1.6 8v ar 111zs, bet isteniba bija 1.8 8v ar 112zs :dontknow: nevaru saprast nu kurienes viniem tie cipari paradijas.
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Atbildēt Storms » 2005/Nov/25, 14:02

Atliek secināt ka ne tikai Forsāža fēleri nolaiž. Tātad ar Forsāžu viss ir kārtībā... :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/25, 14:08

Storms rakstīja:Atliek secināt ka ne tikai Forsāža fēleri nolaiž. Tātad ar Forsāžu viss ir kārtībā... :lol:


Cik saprotu tev tagad ir abi žurnali paskaties intereses pec cik katrs no viņiem ir biezs :roll:

Protams ka bez kļudam nekas nenotiek, nekļudas tikai tas ,kurš neko nedara :lol:
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Iepriekšējais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi