VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - avārija...

Notikumi

avārija...

Reklāma
 

Atbildēt KenFolds » 2005/Nov/22, 10:49

passatam bremzes nekam neder... vismaz kameer man bij 1.8 mono B3 es paarliecinaajos ka ja vairaak kaa 2vi cilveeki mashiinaa tad ir probleemas ar strauju bremzeeshanu...
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt Alien » 2005/Nov/22, 10:51

KenFolds rakstīja:passatam bremzes nekam neder... vismaz kameer man bij 1.8 mono B3 es paarliecinaajos ka ja vairaak kaa 2vi cilveeki mashiinaa tad ir probleemas ar strauju bremzeeshanu...

šito problēmu var kompensēt ar normāliem bremžu klučiem
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Ac1d » 2005/Nov/22, 11:02

Nu protams es izsaku savu subjektiivo viedokli par mazmotora passaatu. Tas ir darba zirdzinjsh nesteidziigiem izbraucieniem. Tai pat laikaa Opel Zafira 1,6l ECOTEC (bezmotors) ir gana speejiigs pilseetas lidojumiem, ar labaam riepaam tas ir paarsteidzoshi labi kontroleejams PAT uz salinieka. E34 328 - gana labs uz shosejas, neciesh bedres, salinieka "kochkas" un guljoshos mentozaurus. Katafalks lai paliek bezceljiem :)
Ar sho es gribeeju nevis aizdirst topiku, bet gan pateikt aciimredzamo - katram auto ir savs pielietojums, nevajag ar limuziinu likties liikumaa ar roceni, nevajag ar bmw braukt mezhaa un nevajag ar VW teelot kingu >100kmh...
Lietotāja avatars
Ac1d
 
Atbildes: 47
Pievienojies: 2004/Jan/06, 11:29
Atrašanās vieta: Balozi/Titurga

Atbildēt Alien » 2005/Nov/22, 11:05

vienkārši vajag domāt ko dari uz ceļa
nevis pedal to the metal :twisted:
daudz tādu vēl braukā kas par fāterīša naudu nopērk un daudza autiņus
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt krish » 2005/Nov/22, 13:32

Alien rakstīja:vienkārši vajag domāt ko dari uz ceļa
nevis pedal to the metal :twisted:
daudz tādu vēl braukā kas par fāterīša naudu nopērk un daudza autiņus


Labi ka vēl dzelžus lauž, bet ja rotaļas uz ielām beidzas letāli vai, kas vēl bēdīgāk- invalīdratiņos, vai pie dzīvības uzturēšanas sistēmām, tad nu sorr, tas ir egoisms augstākajā mērā... nerēķināšanās ar citiem. Kamēr vien to plastikāta lietiņu būs viegli iegūt, idiņi uz ceļa būs ierasta parādība. Un par takšu šoferiem es nu neteiktu, ka šie ir pieklājīgi, tieši otrādi - brauc kā tankos, ignorējot daudzas CSN normas, turklāt neesu redzējis, ka kāds būtu nostopēts, zaļo vīriņu acu priekšā pārkāpjot noteikumus.
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

njaaa.... diez kas ir :(

Atbildēt GuntisS » 2005/Nov/22, 15:48

Jaabrauc tomeer ir ar galvu
Veel vakar nodomaaju toch taads pats Vento kaa maneejais....
Tikai manam nav spoileriisha uz bagaazhnieka, offtopic, bet mozhka kaads zin kuraa shrotaa tas luuznis nomests? labpraat pa leetaam naudinjaam to spoileriiti panjemtu, jau labu briidi taadu mekleeju...
Liidzjuutiiba cietushajaj sievietei
GuntisS
 
Atbildes: 81
Pievienojies: 2005/Sep/24, 18:17
Atrašanās vieta: Valmiera
Braucu ar: Vento

Re: njaaa.... diez kas ir :(

Atbildēt Storms » 2005/Nov/22, 18:28

GuntisS rakstīja:Jaabrauc tomeer ir ar galvu
Veel vakar nodomaaju toch taads pats Vento kaa maneejais....
Tikai manam nav spoileriisha uz bagaazhnieka, offtopic, bet mozhka kaads zin kuraa shrotaa tas luuznis nomests? labpraat pa leetaam naudinjaam to spoileriiti panjemtu, jau labu briidi taadu mekleeju...
Liidzjuutiiba cietushajaj sievietei

Šito uz šrotu diez vai tik ātri vedīs. Ekspertīzes, īpašumtiesības, tiesas... Drīzāk meklēs mantiniekus kam to atdot un ta lai mantinieks domā kurp tās atliekas nogādāt. Un gan jau ka sapūs tur pat policijas stāvvietā...
Bet IMHO vari uzzvanīt painteresēties iekš Elkšņiem - http://www.elksni95.lv/
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Re: njaaa.... diez kas ir :(

Atbildēt zAz » 2005/Nov/22, 18:30

GuntisS rakstīja:Jaabrauc tomeer ir ar galvu
Veel vakar nodomaaju toch taads pats Vento kaa maneejais....
Tikai manam nav spoileriisha uz bagaazhnieka, offtopic, bet mozhka kaads zin kuraa shrotaa tas luuznis nomests? labpraat pa leetaam naudinjaam to spoileriiti panjemtu, jau labu briidi taadu mekleeju...
Liidzjuutiiba cietushajaj sievietei



Es no auto ar tik nelaimīgu vēsturi un melnu auru neko negribētu ņemt pat par velti. Varbūt, ka māņticīgi, bet...
Tas tā, mans subj. viedoklis.
zAz
 
Atbildes: 401
Pievienojies: 2005/Mai/05, 17:38

Atbildēt Storms » 2005/Nov/22, 18:39

Urmas rakstīja:
Ac1d rakstīja:Braucu ar VW, biezhaak sanaak lidot ar Opel vai BMW (driiz arii ar 0000). VW nav lidojamais aparaats...

Atļaušos precizēt - tāds kombi kā B3 pasāts ar jēlu piekari kāda ir ar 1.8 motoru aprīkotam pasātam (vai tur vispār ir ventilējamas bremzes priekšā?) nav lidojams aparāts. Nu un Vento - auto nav slikts, bet ģimenes sedans ir un paliek ģimenes sedans.

Nu tik nevaig atviegloties. 8) Nau jau protams Mitsubishi Evo vai Subaru Impreza WRX. Bet ja piekare tiek uzturēta labā stāvoklī, ir labas riepas un noregulēta savirze un spiediens riepās - iet perfekti arī pie 170km/h kas šiem aparātiem ir max iespējamais. Stājas mierā arī pieklājīgi (pārbaudīts - upura sejas nospiedums apskatāms uz mana pakaļējā bampera). Tikai ar neventilējamiem diskiem pēc vienas ekstremālas bremzēšanas reizes ieteicams apmeklēt servisu. B3 bremžu sistēma ir paredzēta lai noliktu mierā 2,5 tonnas - un ar šo uzdevumu tiek galā, ja saimnieks pats to nav nolaidis līdz kliņķim kā parasti ar pasātiem gadās.

Vento ir vieglāks par pasātu, bet bremžu sistēma IMHO tā pati. Tātad bija jāstājas vēl labāk. Bet kā mēs redzam tad autiņa īpašniekam ir bijis absolūti pie pakaļas ritošās tehniskais stāvoklis - greizi nodilušas riepas uz pakaļējā rata vien norāda uz smagām savērsuma problēmām un riepu slikto stāvokli. Ar šādām riepām liekot mierā nav brīnums ka autiņš vairs nav valdāms un tiek samests šķērsām. Vienīgais ko es joprojām nesaprotu - kā viņš to vāģi pāri bortam dabūja? Mistika...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt krish » 2005/Nov/22, 23:42

Tajā vietā nav borta, tur ir tikai zaļā sadalošā josla, ķip ar borģūrām. Šamējais iespējams parāva tieši uz tās un autiņu pameta gaisā, bet nu tur ātrumam jābūt astronomiskam, lai šamējo vertuškā uzmestu gaisā...
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2005/Nov/22, 23:46

krish rakstīja:Tajā vietā nav borta, tur ir tikai zaļā sadalošā josla, ķip ar borģūrām. Šamējais iespējams parāva tieši uz tās un autiņu pameta gaisā, bet nu tur ātrumam jābūt astronomiskam, lai šamējo kūleņojot uzmestu gaisā...

Tobiš tas posms ar zemo barģūru? Āāā... Nu pie >120km/h IMHO tad jau ir reāli. Kreisā puse tiek uzrauta gaisā, samet šķērsām, pakaļa labā puse atsitas un aaaizieeet.... A seja izārdīta un pakaļējais kreisais rats nolauzts piezemējoties.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2005/Nov/23, 9:03

androns rakstīja:2 storms - tur nav tas metaala borduurs !

...


2 storms - izmazgaa acis ... paskat ko es jau ieprieksheejaa lapaa rakstiiju :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2005/Nov/23, 9:32

androns rakstīja:
androns rakstīja:2 storms - tur nav tas metaala borduurs !
...

2 storms - izmazgaa acis ... paskat ko es jau ieprieksheejaa lapaa rakstiiju :)

Uz Zaķusalas metāla barģūra nau, bet tas betona barģūrs ir savus 50cm augsts - bez katapultes pāri netiksi. ;)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2005/Nov/23, 9:42

bet bildees skaidri redzams gan 10 cm augstais borduurs gan tas ka taa nav zakjusala :P :P :P
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2005/Nov/23, 9:44

androns rakstīja:bet bildees skaidri redzams gan 10 cm augstais borduurs gan tas ka taa nav zakjusala :P :P :P

Emnj.... :-k Ko piesējies vispār?! :-s
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Iepriekšējais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi