VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - slr Latvijā

Notikumi

slr Latvijā

Reklāma
 

slr Latvijā

Atbildēt Mārtiņš » 2005/Aug/23, 5:22

ir kāds jaunums kas ieinteresētu superkāru cienītājus. šinīs dienās uz latviju tika atvests mercedes slr mc larren. auto atrodas mersedesa centra noliktavā, ir nopirkts un tuvākajās dienās būs redzams ielās. ( informācija ir no mersedesa centra servisa darbinieka)
Mārtiņš
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2004/Feb/26, 1:15
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt NZ » 2005/Aug/23, 8:46

ko tad tad, vajadzeetu tix apliimeet ar VWMOTION.LV 8)
Lietotāja avatars
NZ
 
Atbildes: 909
Pievienojies: 2005/Mar/04, 14:24
Atrašanās vieta: Rīga/Talsi(~10%)
Braucu ar: Ausaini
Dzinējs: 2.4

Re: slr Latvijā

Atbildēt mixx » 2005/Aug/23, 8:59

Mārtiņš rakstīja:ir kāds jaunums kas ieinteresētu superkāru cienītājus. šinīs dienās uz latviju tika atvests mercedes slr mc larren. auto atrodas mersedesa centra noliktavā, ir nopirkts un tuvākajās dienās būs redzams ielās. ( informācija ir no mersedesa centra servisa darbinieka)


nekāds brīnums jau nav, tik saka ka Latvijā cilvēkiem neesot naudas...
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Re: slr Latvijā

Atbildēt Storms » 2005/Aug/23, 9:03

mixx rakstīja:nekāds brīnums jau nav, tik saka ka Latvijā cilvēkiem neesot naudas...

Gan jau ka bezdarbnieks paņēma uz līzinga un nomaksā no bezdarbnieka pabalsta. ;)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2005/Aug/23, 9:04

ta ka pie mums būtu kur ieskrieties :lol:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Mārtiņš » 2005/Aug/23, 11:26

skriet jau lāga nav kur, bet :\m/: ...
Mārtiņš
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2004/Feb/26, 1:15
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Storms » 2005/Aug/23, 12:02

Es arī ceru ka reiz man būs vēl viens auto - staipāmais. Bet tāds kas by default man stāvēs apsildāmā sausā garažā zem tenta un tiks izdzīts uz ielas tikai kādā nedēļas nogalē lai pazīmētos.
Bet protams ka tas nebūs sērijveida auto, nu vismaz tas nebūs jauns sērijveida auto. Tas būs kaut kas vai nu ļoti vecs vai kapitāli pārbūvēts un ar tādiem lopiņiem zem haubes ka katliņam vāku rauj nost... ;)
Tikai ne jauns mersis vai kas tamlīdzīgi. Ar tiem zīmējas biezie kas skrien pakaļ modei nevis izvēlas individualitāti. Man mode ir pie kājas. Man vaig "tak štobi ahnuļi". :twisted:

Bet kad gan tas vēl būūs.... Buliņš, starp citu, šai ziņā ir vistuvāk manam sapnim. 8)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt GintsK » 2005/Aug/23, 23:33

Nu bij man taa iespeeja mazliet pat apstiit subj. Teerauda tur nav. Ljumiinijs un kompoziitmateriaali. 650Zs vai cik tur uz 1600kg. Izskats - uz ielas var arii nepamaniit.

Mobile.de tas ripinamais maksaa kadus 470000EUR

Poljiem tikmeer jau krutka gatava uz veca 126 coupe baazes: http://www.motoforum.pl/312/vision.html :mrgreen:

Bet normaals budzeta variants, kur viirs izkjeezijis vienus Ls15000, anglju stila sporta pagaazeejamam aparaatam ir aprakstiits sheit: http://www.replica-cobra.co.uk/
Man ir taada programminja automobolja analiizei. Cobra, kas ir sazin cik gadu desmitus veca konstrukcija, mieriigi iekabina kaut kaadiem tur Bugatti biturbo un tamliidziigiem muuslaiku monstriem - panjem uz masu (pareizaak uz taas neesamiibu) :D
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns


Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi