VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 30.07 - Plūdi Rīgā

Notikumi

30.07 - Plūdi Rīgā

Reklāma
 

30.07 - Plūdi Rīgā

Atbildēt androns » 2005/Jūl/31, 1:15

Nu tā - kā zināms - normāli sagāza lietus, aiz kam zemākajās vietās izveidojās peļķītes :)

Es ar trāpīju tajā brīdi pa Rīgu braukt ...

Izbraukājos pa peļķēm, trotuāriem, zālājiem, bezceļiem un pretējiem ielu virzieniem pēc sirds patikas :)

Mans maršruts ar kļūdām:
Ļokācija: T/C MOLS;
Galamērķis: Jaunolaine;
1) Krastene. Paredzētajā veidā tikt uz salinieka - iespējams, ka neiespējami (peļķe zem salinieka uz krastenes). Tātad uzbraucu uz lāčplēša ielas, rauju riņķī un esmu uz salinieka.
2) Salinieka otrs gals. Zem bauskas ielas pārvada - ūdenskrātuve - jāmeklē apbraukšanas ceļš. Un kļūda - vajadzēja braukt pa labi pāri zālītei lai tiktu uz pārvada, bet es apmetu riņķī - domāju izbraukt pa Bauskas apli. Kā tad! - sākot no Raisera līdz aplim - ūdens. Nu neko - gāžam pa trotuāriem. Pannai ugunskristības - kā vēlāk garāžā apskatīju - 2 kvadrātcentimetors pannai krāsa pilnīgi nost ! Tur veiksmīgi.
3) Caur MAXIMAs stāvvietu uz Mūkusalas ielas. Viss +/- OK - ar vienu riteni ba bordi un aiziet caur peļķēm ;)
4) Mūkusalas/Baukas ielas krustojums. Braukšana tikai pa ietvi. OK
5) Ziepniekkalns. Bluģīšanās pa Ziepīša neapgūtajiem rajoniem, tipa ceļiem, utt ... 'upes' šķērsošana pilnīgi vientuļā vietā. - līdz riteņu arku augšām ūdenī - lēnām, pārliecinoši un veiksmīgi.
6) Valdeķu iela - briesmas garām.
7) Jelgavas šoseja - žigulis satūnējis savu purnu pret kādas citas (vairs) nenosakāmas markas auto purnu atradās uz lauka ... to citu mašīnu jau evakuators vāca prom.

Kas pašam - pēc mērcēšanās pa ūdeņiem palika švakas bremzes (laikam tā jābūt) + tad kad ieslēdzas ABS (nosakām tikai pēc tā, ka gandrīz mašīna vairs nebremzējas), nav tipiskā grabināšana pa pedāli + nevar izslēgt to ABS fīču - kā sāk nebremzēties, ta tik turpina. Ziepītī šādā veidā gandrīz nesabremzēju un ar 60 km/h ieplanēju normāla dziļuma peļķē ... bet viss veiksmīgi ...

Kā jums ? ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2005/Jūl/31, 9:59

Mani piedzīvojumi un sekas šite http://www.vwmotion.lv/forum/viewtopic.php?t=2082
A tas ka bremzes palika švakas toč laikam ir OK, man ilgi viņas bija tādas... jēlas. Pedālis ciets kā sakaltis sūds. Proms ja ar visu spēku uz jamā spieda dat tīri OK bremzēja. ABS pat nedomāja slēgties iekšā.
Ā, un sajūgs palika ass kā nazis. Pēc plunčāšanās pirmajos 3-4 krustojumos kaucošām riepām sāku braukt. :D
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Andins » 2005/Jūl/31, 11:52

Man parubiijaas logu tiiriitaaji, naacaas braukt bez, bet es veel tiku pirms taa lielaa gaaziena. Tiku maajaas, pasuutiiju picu, bet atveda peec 3h.
Lietotāja avatars
Andins
 
Atbildes: 303
Pievienojies: 2004/Mar/16, 17:58
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2005/Jūl/31, 17:31

Andins rakstīja:Man parubiijaas logu tiiriitaaji, naacaas braukt bez, bet es veel tiku pirms taa lielaa gaaziena. Tiku maajaas, pasuutiiju picu, bet atveda peec 3h.

Slapš picu izvadātājs atrāvās pa kaklu par kavēšanos? :D
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt zzz » 2005/Aug/01, 9:13

kad lija lielais lietus, es atrados kaadus 250 km no riigas kaut kur latgalee :) noskatiijos zibenju paraadi un gaaju guleet ;)
Lietotāja avatars
zzz
 
Atbildes: 1523
Pievienojies: 2004/Mar/15, 10:18
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Golf MK5 JE Design
Dzinējs: 2.0 TDI DSG + chips

Atbildēt Alien » 2005/Aug/01, 9:21

es ar bišku paforsēju ūdenskrātuves ap pusnakti
daži stāvēja, daži brauca
citi meklēja numurus
un vēlreiz pierādās fakts ka labāk priekšējos numurus pieskrūvēt ar skrūvēm :wink:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt KenFolds » 2005/Aug/01, 9:55

:D es ar paplunchaajos!!! saakaas man viss taa ka aizbraucu pabarot kaki pazinjam kameer shis lotgaljaa ;) jo kakiitis mazinjsh!!! nu tad pabaroju kaki un saakaas ikskilee zibenju paraade! un pamatiigi peerkons speerieni! mobilajam pazuda zona pazuda arii elektriiba maajaa saaka piixteet visas fiichas (pliits, apkures katls un kautkas veel elektriibas kastee utt...) ko maaceeju to apstaadinaaju lai nepiikshch un tureeju rokaas mazo minku jo tas drebeeja kaa diegs paarbijies!!! gribeeju jau braukt testeet ruchnjiku pa forshi slapjo asfaltu bet nu miilestiiba pret dziivniecinjiem man neljaava mazo minku atstaat vienu kameer ir taads negaiss... skatoties pa logu nevareeja redzeet daarza otraa galaa aabeles kur nu veel kaiminju maajas :shock: :shock: :shock: gaazienc + veejsh bij pamatiigs es veel stromiijos ka tik autinjam neuzgaazh kokus virsuu... vakar izsecinaaju ka gaazienc bij speeciigs jo parasti autinjsh peec lietus ir putekljaini plekjains a shoreiz bij tiirs kaa ar karcher nomazgaac un veel noslauciits un ievaskoc :lol: kad biku lietus pierima saaku braukt maajup! braucu gar skolu centra virzienaa (ja kaads ir bijis ikskilee sapratiis) un jau pie pasta nepamaniiju ka ir peljke milziiga un kaa liku iekshaaa taa shljakatas pa saaniem likaas ka kautko aplauziis un aprausies motorim dzirselje :shock: likaas ka pat rati nebij pie zemes! likaas ka peldu kaa laivaa!!! jo aatrums ap 60 bij! un taalaak zem tilta jau staaveeja 4 mashiinas atmirushas jo tur pamatiigi dzilja peljkje bij! vienc mersis diizelis tik riskeeja braukt cauri un arii iizbrauca!!! uudens vinjam bij liidz arku augshai :!: :!: :!: man negribeejaas braukt caur peljkji tamdeelj braucu kaa jau te vienc otrs pa trotuaariem un zaalaajiem!!! :lol: man tas taa patikaas! biju pamatiigaa sajuusmaa :twisted: pats pats labuminjsh bij kad braucu pa trotuaaru gar veikala stuuri un pabraucu garaam gar veikala durviim pa trotuaaru un aaraa staaveeja iipashniex :lol: :lol: :lol: vinjsh taa noluureeja lielaam aciim bet nu man nekas cits neatlika kaa braukt taa lai tieku maajaas! un next labuminjsh bij kad kaa pabraucu veikalam garaam taa bij jaanobrauc no apmaliites un protams ka peljkjee!!! dabuuju pamatiigu uudens vilni paari visai mashiinai bet autinjsh pat nenosprauslaaja ;) un man pat nav nekaadas panas apaxaa 8) un tas mani pamatiigi priecee 8) un pa visaam shitaam peljkjeem arii menti pa ikskili kurseeja... nez ko vinji tur pazaudeeja... laikam netika uz ogri jo zem tilta bij milziiga peljkje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: un numurs man arii veel klaat... pietam nav pieskruuveec! laikam buus jaapieskruuveee!

p.s. bet man patiik shitaadi dabas paarsteigumi! es taa shkrobojos ka kameer janvaariii bij taa veetra es biju austrijaaa :evil:
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt Storms » 2005/Aug/01, 10:40

KenFolds rakstīja:p.s. bet man patiik shitaadi dabas paarsteigumi! es taa shkrobojos ka kameer janvaariii bij taa veetra es biju austrijaaa :evil:

Pie Siguldas kaukur to aeirotrubu uztaisīja. Aizbrauc tur palidinies - aptuveni tā bija janvārī... :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2005/Aug/01, 10:43

Storms rakstīja:
KenFolds rakstīja:p.s. bet man patiik shitaadi dabas paarsteigumi! es taa shkrobojos ka kameer janvaariii bij taa veetra es biju austrijaaa :evil:

Pie Siguldas kaukur to aeirotrubu uztaisīja. Aizbrauc tur palidinies - aptuveni tā bija janvārī... :lol:

tur jau normāls mirstīgais nevar atļauties pat paskatīties
vakar pa tv rādīja
motors vien uz 1MW
Siguldā uzreiz gaisma dziest ka šamie ieslēdz savu veņtiku
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Storms » 2005/Aug/01, 10:46

Alien rakstīja:tur jau normāls mirstīgais nevar atļauties pat paskatīties
vakar pa tv rādīja
motors vien uz 1MW
Siguldā uzreiz gaisma dziest ka šamie ieslēdz savu veņtiku

Ekstrēmu izpriecu cienītājiem ir pie kājas cik tas maksā, ka tik adrenalīns... :twisted:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt KenFolds » 2005/Aug/01, 10:46

Alien rakstīja:
Storms rakstīja:
KenFolds rakstīja:p.s. bet man patiik shitaadi dabas paarsteigumi! es taa shkrobojos ka kameer janvaariii bij taa veetra es biju austrijaaa :evil:

Pie Siguldas kaukur to aeirotrubu uztaisīja. Aizbrauc tur palidinies - aptuveni tā bija janvārī... :lol:

tur jau normāls mirstīgais nevar atļauties pat paskatīties
vakar pa tv rādīja
motors vien uz 1MW
Siguldā uzreiz gaisma dziest ka šamie ieslēdz savu veņtiku


njaaa man ar liekas ka daargs priex :( a par janvaara veeru man staastiija taa ka vareejis ikskilee nostaaties uz dambja un veejaa sagaazties 45 graadu lenkjii pret daugavu un veejaa guleet!!! sajuutas esot bijushas SUPER! chuvaaki veel bijushi mezhaa ugunsdzeeseeju tornii kaapt lai paskatiitos kaa tas viss ir no augshas!!! neesot uzkaapushi liidz koku galotnju liimenim gad jau sapratushi ka nekaaps augshaa!!! a es to visu nokaveeju... :( ja jau daba peedeejaa laikaa te spiiteejaas tad jau domaaju ka gaidaams veel kautkas taads 8)
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt Bulinsh » 2005/Aug/02, 16:32

Nu ja, kamēr te lietus lija es Austrijā cepinājos visu nedēļu. Dienā >+40 saulē, vakarā pastaigāsjoties pa Viini ap 2300 +31 uhh baigā romantika............. visu cauru diennakti sasvīdis un ticiet man pieskārieni tādā laikā nav no patīkamākajiem :)
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Storms » 2005/Aug/02, 18:26

Bulinsh rakstīja:Nu ja, kamēr te lietus lija es Austrijā cepinājos visu nedēļu. Dienā >+40 saulē, vakarā pastaigāsjoties pa Viini ap 2300 +31 uhh baigā romantika............. visu cauru diennakti sasvīdis un ticiet man pieskārieni tādā laikā nav no patīkamākajiem :)

Tāāāks... Kamēr Buliņš bija te - Austrijā bija lietus un plūdi. Buliņš aizbrauca uz Austriju - lietus atmuka uz šejieni. Buliņš atgriezās un lietus pazuda... Laikam daudz nekļūdīšos ja teikšu ka tagad pie mums iestāsies cepeškrāsns. :P
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2005/Aug/02, 19:53

Storms rakstīja:
Bulinsh rakstīja:Nu ja, kamēr te lietus lija es Austrijā cepinājos visu nedēļu. Dienā >+40 saulē, vakarā pastaigāsjoties pa Viini ap 2300 +31 uhh baigā romantika............. visu cauru diennakti sasvīdis un ticiet man pieskārieni tādā laikā nav no patīkamākajiem :)

Tāāāks... Kamēr Buliņš bija te - Austrijā bija lietus un plūdi. Buliņš aizbrauca uz Austriju - lietus atmuka uz šejieni. Buliņš atgriezās un lietus pazuda... Laikam daudz nekļūdīšos ja teikšu ka tagad pie mums iestāsies cepeškrāsns. :P

jau sākās :P
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt androns » 2005/Aug/02, 23:07

Storms rakstīja:Laikam daudz nekļūdīšos ja teikšu ka tagad pie mums iestāsies cepeškrāsns. :P


tas labi ... man tagad tieshi atvaljinaajums ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0


Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi