VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Jazzer melnās dienas turpinās:(

Notikumi

Jazzer melnās dienas turpinās:(

Reklāma
 

Atbildēt GintsK » 2005/Jūl/17, 21:01

Man viss notika aatri. Nekas nebremzeejaas. Serviss pats zinaaja, ko vajag - es neetiku aizpildiijis nevienu citu dokumentu kaa tikai to ERGO. Pat to expertu vinji pazina (viirs sirmiem matiem, brillem): "aaaa, tas." Nauda vinju kontaa iebira uzreiz. ERGO jau bij viens no nesliktaakajiem kantoreim IMO.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Jazzer » 2005/Jūl/19, 14:43

Nu tā,tiko bija mani apciemojis cienījamais experta kungs(vienu dienu vēlāk nekā bija nolikts termiņš(tas pats sirmais ar brilītēm :lol: )).Safočēja visu un tiri piri,šis man prasa kurā servi gribu remontēt,es saku ka doma Raiserā,šis uzreiz man saka ka tur esot pēdējā vieta bezmazvai kur vest remontēt jo šie baigi ievelk termiņu tādos gadījumos un esot gadījumi ka tur mašīnu notur līdz pat pus gadam.Novērtēja man ka jāmaina kapots,brille,lukturis ar pagriezien rādītāju,bamperis,stur.past.bačoks,panelis uz kā lukturi un brille(slēpe)stiprinās,par aisarg stieni kas zem bampera izteicās ka jaunu nemaksās jo ja otra puse būs sista viņš nesakritīs un tad viņiem būs jāmaksā arī par otras puses remontu.Hz ko ar servi darīt,kadu ņem,kuriem būs pieredze tādos gadījumos?
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Alien » 2005/Jūl/19, 14:46

smagi esi atrāvies
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Jazzer » 2005/Jūl/19, 14:47

Alien rakstīja:smagi esi atrāvies


īstenībā sanāk vairāk detaļas mainīt nekā kautko remontēt :)
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Storms » 2005/Jūl/19, 15:20

Jazzer rakstīja:
Alien rakstīja:smagi esi atrāvies

īstenībā sanāk vairāk detaļas mainīt nekā kautko remontēt :)

Da tur ticamākais ka bremzēšana ir smagākos gadījumos kad jāloca bleķi, jāšpaktelē un jākrāso. Šinī gadījumā tev ar bleķniekiem un krāsotājiem nekādu darīšanu nebūs (ja dabūsi kaubi un brilli jau vajadzīgajā krāsā). Tā kā uzzvani Edgaram, izstāsti kas ir jāmaina un uzprasi cik ilgi tas pasākums aizņems. IMHO ja visi loriņi būs sagādāti tad tam vairāk par pus dienu nevajadzētu aizņemt. Attiecīgi Edgars iešedulēs tavu remontu un nekādas gumijas vilkšanas nebūs.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Jazzer » 2005/Jūl/19, 15:27

Storms rakstīja:
Jazzer rakstīja:
Alien rakstīja:smagi esi atrāvies

īstenībā sanāk vairāk detaļas mainīt nekā kautko remontēt :)

Da tur ticamākais ka bremzēšana ir smagākos gadījumos kad jāloca bleķi, jāšpaktelē un jākrāso. Šinī gadījumā tev ar bleķniekiem un krāsotājiem nekādu darīšanu nebūs (ja dabūsi kaubi un brilli jau vajadzīgajā krāsā). Tā kā uzzvani Edgaram, izstāsti kas ir jāmaina un uzprasi cik ilgi tas pasākums aizņems. IMHO ja visi loriņi būs sagādāti tad tam vairāk par pus dienu nevajadzētu aizņemt. Attiecīgi Edgars iešedulēs tavu remontu un nekādas gumijas vilkšanas nebūs.


Lieta jau tāda,ja es pareizi saprotu,visas daļas jāgāda pašam servisam jo detaļu cenas viņiem ir jāpievieno tanī tāmē ko viņi sūtīs apdrošinātājiem,un es neticu ka raisers sāks meklēties pa šrotiem man haubi tāda pašā krāsaā u.t.t u.j.p. tātad secinam ka tas darbs arī ievilksies.
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Storms » 2005/Jūl/19, 15:33

Jazzer rakstīja:Lieta jau tāda,ja es pareizi saprotu,visas daļas jāgāda pašam servisam jo detaļu cenas viņiem ir jāpievieno tanī tāmē ko viņi sūtīs apdrošinātājiem,un es neticu ka raisers sāks meklēties pa šrotiem man haubi tāda pašā krāsaā u.t.t u.j.p. tātad secinam ka tas darbs arī ievilksies.

Es tev vēlreiz saku - piezvani Edgaram! Viss ir sarunājams, tikai tad ja pats zvana un runā. 8)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2005/Jūl/19, 15:35

Starpcitu RAISERā pašā ir lietoto detaļu bode, kā arī RAISER trafarētā mašīna ir manīta Elkšņos. Tā kā pasaki ko un kādā krāsā teu vajag un IMHO tev pašam pat nebūs uz Elkšņiem jābrauc. ;)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt ArmandsS » 2005/Jūl/19, 15:44

Ja tu pats meklēsi daļas,tu ceri ka naudu dabūsi atpakaļ. :?: Darās tas tā --- Servis sastāda tāmi ,kur uzliek noteiktu uzcenojumu, tāmi saskaņo ar apdrošinātājiem, un tad tikai tiek meklētas 'daļas un uzsākti darbi . NAV NAUDAS <NAV KUSTĪBAS. Es neticu ka tev apstiprinās summu pa kuru varēs dabūt lietotas daļas, visticamāk tev būs jasamierinās ar jaunām nenoteiktas izcelsmes daļam ,jo tās ir lētākas. piem Lukturis 13ls lietots 25ls utt.
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt Jazzer » 2005/Jūl/19, 19:30

Kraasotajs rakstīja:Ja tu pats meklēsi daļas,tu ceri ka naudu dabūsi atpakaļ. :?: Darās tas tā --- Servis sastāda tāmi ,kur uzliek noteiktu uzcenojumu, tāmi saskaņo ar apdrošinātājiem, un tad tikai tiek meklētas 'daļas un uzsākti darbi . NAV NAUDAS <NAV KUSTĪBAS. Es neticu ka tev apstiprinās summu pa kuru varēs dabūt lietotas daļas, visticamāk tev būs jasamierinās ar jaunām nenoteiktas izcelsmes daļam ,jo tās ir lētākas. piem Lukturis 13ls lietots 25ls utt.


Pats detaļas meklēt es nemaz i netaisos jo nav laika,es runāju par to ka vajag servisu ar kuru var normāli sarunāt lai šie dabūn normālas daļas un nav nekādu nepatīkamu pārsteigumu.Starp citu servi jau sarunāju būs čiki piki :)
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Jazzer » 2006/Feb/01, 2:00

Nusss ko,atkal jauna diena ar jauniem notikumiem!!!!


Pirms kādas stundas pie t/c Alfas stāvietā iepirdu BMW sānos :oops:
Veicu kreiso pagriezienu un nepamanīju ka no labās puses tuvojas BMW,tākā pirms krusta biju sabremzējies atrums nebija nekāds,rezultātā bembim iemīcīta šofera durve un man iespiests bamperis labajā pusē.
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Bulinsh » 2006/Feb/01, 2:21

jezuss jezuss nu f..... :?
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Storms » 2006/Feb/01, 2:22

Teu tam autiņam kāda ragana būs lāstu uzlikusi. Tā pat kā NZ golfiņam... :sad2:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Jazzer » 2006/Feb/01, 2:26

Storms rakstīja:Teu tam autiņam kāda ragana būs lāstu uzlikusi. Tā pat kā NZ golfiņam... :sad2:


Jā mēs abi tādas nelaimes čupinņas :cry:
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt envy » 2006/Feb/01, 2:26

līdzjūtības.... :-s :(
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi