VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Atradās nozagtie kalpaki:)

Notikumi

Atradās nozagtie kalpaki:)

Reklāma
 

Atradās nozagtie kalpaki:)

Atbildēt šiga » 2009/Dec/22, 19:12

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare ... bdcdg.html

Ja kādam ir nozagti kalpaki, zvaniet šim pārdevējam. Kad aizbraucu pie viņa iegādāties, bija četri komplekti, no kuriem atpazinu savējos, jo bija zīmīgi ieskrāpēti. Galā džeks atdeva, lai nesaucu policiju. Nebija arī laika, lai to darītu.
šiga
 
Atbildes: 32
Pievienojies: 2006/Nov/12, 16:33
Atrašanās vieta: Valmiera

Atbildēt karlsons » 2009/Dec/22, 19:15

chalis lasiis naakamajiem kalpakus nost. vajadzeetu kkaa identificeet tomeer.
karlsons
 
Atbildes: 257
Pievienojies: 2008/Mar/31, 21:34
Atrašanās vieta: Bedrograda
Braucu ar: Alltrack
Dzinējs: 2.0

Atbildēt šiga » 2009/Dec/22, 19:17

karlsons rakstīja:chalis lasiis naakamajiem kalpakus nost. vajadzeetu kkaa identificeet tomeer.


diemžēl šo lietu es nobremzēju laikam šoks bija lielāks,vinīgais parvietojās ar sudrabotu e36 BMW runāja krieviski.
šiga
 
Atbildes: 32
Pievienojies: 2006/Nov/12, 16:33
Atrašanās vieta: Valmiera

Atbildēt NLO » 2009/Dec/22, 23:14

labs gala iznākums, vajadzēja tik vēl ar domkratu pa čaļa pirkstiem noiet, lai iegaumē tavas švīkas labāk un padomā, kad pie nākamajiem ķerās klāt. :evil: :evil: :evil:
Lietotāja avatars
NLO
 
Atbildes: 134
Pievienojies: 2008/Sep/24, 19:03
Atrašanās vieta: Jūrmala-Spuņciems-Rīga

Atbildēt bimbizis » 2010/Jan/07, 0:48

Nesen manam touran arī paņēma, pa nakti centrā, visvalža ielā
Lietotāja avatars
bimbizis
 
Atbildes: 46
Pievienojies: 2008/Mar/02, 0:01
Atrašanās vieta: Cēsis
Braucu ar: Polo un Impreza
Dzinējs: 1,4

Atbildēt Kangars » 2010/Jan/07, 1:43

njā viegli nozagt un orģinālie jau maksā labi... tāpēc sev nemaz nepirkšu ziemā ar plikiem bleķiniekiem jāmauc..
Lietotāja avatars
Kangars
 
Atbildes: 355
Pievienojies: 2008/Jan/27, 15:15
Atrašanās vieta: Ogre, Ogresgals

Atbildēt MārtiņšX » 2010/Jan/07, 10:44

NLO rakstīja:labs gala iznākums, vajadzēja tik vēl ar domkratu pa čaļa pirkstiem noiet, lai iegaumē tavas švīkas labāk un padomā, kad pie nākamajiem ķerās klāt. :evil: :evil: :evil:

Ne ar domkratu pa pirkstiem bet aiz pautiem skruuvspiilees, skruuvspiileem ruchku iznjemt un skhkjuuni kuraa pie galda pieskruuveetas taas skruuvspiiles aizdedzinaat :twisted: Aaa, veel trulu nazi vajag skruuvspiileem blakaam nolikt :lol:
Zb jau shitie zagleeni, citi puulaas, straadaa, rikte savus auto a shie vienkaarshi pa nakti njem un nosper un veel bezkauniigi tirgo pat i-netaa sludinaajumus liekot... Man ar pa ZS briivdienaam spoguli meegjinaaja nospert, bez jeegas un saprashanas, stiklinju salauza un pameta vados karaajoties... A rezultaataa apskatee dabuuju 2 par plaisaam spogulja stiklaa :twisted: Labi ka ir kraajumi rezervee, nu jau nomainiiju.
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Bubuciic » 2010/Jan/07, 11:02

Nu cik reižu jāsaka- naf naf original, mani in China style jau divas organizētās dekoratīvo disku pagalma aplasīšanas pārcietuši.
Jau ir 2as ziemas virsū, nekrīt arī nost.
Rekomendēju :mrgreen:
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Tomas » 2010/Jan/07, 13:36

Piedodiet ne pa tēmu bet šonakt kaimiņam bumerim noskrūvēja priekšējo buferi.
Lietotāja avatars
Tomas
 
Atbildes: 276
Pievienojies: 2006/Nov/16, 12:46
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Kertais » 2010/Jan/07, 21:18

Tomas rakstīja:Piedodiet ne pa tēmu bet šonakt kaimiņam bumerim noskrūvēja priekšējo buferi.


Ja var kaut kaa noorganizeet, tad lai fiiree uz kriminaalu - ja ir pusliidz jeedziigs policis, tad ar gariem zobiem pienjems. Mans chuvaaks bija tikko uzlicis savam septiitniekam jaunu bamperi, ielicis migliniekus un apmiizeejus, un bikuc veelaak vinju aptiiriija. Shis pa taisno uz duuzeni un cepa augshaa kriminaalu, jo summu dabuuja uzfiireet uz 1000 LS (tipa visu jaunu pircis), pogainajiem nebija kur likties. Lieta vilkaas vairaakus meeneshus, bet finaalaa kaut kaadam chmokam pieshuva un kautkaadaa veidaa (neesmu niansees iedziljinaajies) chuvaaks tika pie 100% kompensaacijas neiesaistot kasko.
Lietotāja avatars
Kertais
 
Atbildes: 385
Pievienojies: 2007/Dec/29, 20:41
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Passat b5
Dzinējs: 1.8T

Atbildēt bimbizis » 2010/Jan/08, 3:39

Es nākamos uztaisīšu tā, ja zog, tad veselu lai nrnoņem. Man no tā labāk nebūs, bet varbūt arī būs :lol: Vajag tikai izdomāt kā piestiprināt tā sirsnīgāk pie diska, lai nebojātos vizuālais.
Lietotāja avatars
bimbizis
 
Atbildes: 46
Pievienojies: 2008/Mar/02, 0:01
Atrašanās vieta: Cēsis
Braucu ar: Polo un Impreza
Dzinējs: 1,4

Atbildēt gai4 » 2010/Feb/10, 0:29

bimbizis rakstīja:Nesen manam touran arī paņēma, pa nakti centrā, visvalža ielā


Nu te tā gadā te visādi staigā garām no stacijas , + ir daži nariki kas tepat arī dzīvo un tusējās.
Man pgaiš vasar 6dienas rītā nekautrējās nariks sedēt mašīnā un tīrīt bardačoku ārā :roll:
Lietotāja avatars
gai4
 
Atbildes: 63
Pievienojies: 2007/Mar/01, 3:07

Atbildēt nesvarigi » 2010/Feb/10, 9:39

šiga rakstīja:
karlsons rakstīja:chalis lasiis naakamajiem kalpakus nost. vajadzeetu kkaa identificeet tomeer.


diemžēl šo lietu es nobremzēju laikam šoks bija lielāks,vinīgais parvietojās ar sudrabotu e36 BMW runāja krieviski.
Atrodi nu, pilna Rīga tādiem... :D
nesvarigi
 
Atbildes: 269
Pievienojies: 2009/Jūl/16, 14:16


Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi