VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Gājējs... bojāgājējs...

Notikumi

Gājējs... bojāgājējs...

Reklāma
 

Gājējs... bojāgājējs...

Atbildēt Vincents » 2005/Jan/31, 23:38

Nu nesatraucaties, pagaidaam viss ir ok. Vienkaarši izmanotoju šādu nosauku, jo tas ir saistībā ar gājējiem.

Šodien braucu no darba mājās, pa ceļam vajadzēja iebraukt Imantā. Tā nu pārbraucu to tiltu (nezinu kā viņu sauc, pie ZZK) un braucu taisnu pa Jūrmalas gatvi, a tur ir jāpārbrauc tramvaja sliedes. Nju pārbraucu, man pa priekšu brauc viens kravas auto, a šis nogriežās uz Nest, a es braucu taisni. Tur uzreiz ir gājēju pāreja. Un te pēkšņi skatos, viens (vīrs ap gadiem 35-45) baigā tempā dur pāri ceļam neko neskatoties. Nu saprotu, ka jāpasteidzas, bet nu jebkurā gadījumā skaidrs, ka es mierīgi paspēju pārbraukt gājēju pāreju. Bet redzu, ka pretī brauc viens Opelis, a gājējs jau ticis līdz pusei, bet Opelim palikt nav kurt... Tā kā es jau biju pārbraucis pāreju, tad šis jau pa manu pusi gar pašu malu apbrauc trako gājēju, jo tas bija jau ticis līdz vidum. Un labi, ka apstājās, jo citādi būtu... bojāgājējs. :evil:
Nu ko skatos spogulī Opelis apstājas, nu ko es arī apstājos kādu gabalu uz priekšu. Skatos kas nu būs - moš jāgriež riņķī un arī jābrauc klāt...
Vadītājs (viirietis no 25-35 g.) no Opelja izkaapa un pie taa viira klaat... domaaju, nu tuuliit buus :boxing: A tam trakajam gaajeejam veel 2 pavadonji viirietis un sieviete. Karosh sapratu, ka viss beidzaas ar :argue: :argue2: :angry: Tad sapratu, ka tie triis bija manaami iereibushi tipi...
Taa nu tas viss beidzaas... un labi, ka taa...

Vispār pēc kaut kā tāda tāda dusma uz gājējiem :twisted: :angryfire: Bet nu jāsaka, ka tādi ](*,) ir braucēju vidū, tādi paši ](*,) ir arī gājēju vidū...

Tā kā būsim uzmanīgāki gan kā braucēji, gan kā gājēji :!:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Storms » 2005/Feb/01, 0:22

Reizēm tā ir kā ir, kājas aukstas paliek. Bet tur var uzmanīties vai neuzmanīties - tāpat trāpīs. IMHO kamēr visi bezsmadzeņu gājēji nebūs aprakti un kamēr visiem baraniem nebūs noņemtas tiesības nekas nemainīsies. Ekstremālas situācijas gadās ik uz soļa un KATRAM. Un tikai daži sīkumi atšķir gājēju no bojāgājēja un šoferi no barana. Negadījumu ir maz, biežāk ir likumsakarīgs iznākums.
P.S. - Valdībai vajadzētu izstrādāt programmu kā ar ceļu satiksmes turpmāku NEorganizēšanu cīnīties pret alkoholismu. Liela daļa bojāgājēju ir krietnās burās un jūra līdz ceļiem.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt krish » 2005/Feb/01, 12:49

Man šodien ar tāds accident ar puscilvēkiem/pusbomžiem. Braucu pa Nometņu ielu, priekšā ceturtais žigulis. Krustā šis griežas pa kreisi, es protams piebremzēju, šamējais nogriežas un es turpinu taisnvirziena kustību, bet te tajā pašā krustā četri people dur pāri man gar priekšu. Ne tur gājēju pāreja, ne kas tamlīdzīgs. Bremzes- izslīdēšana un no manas puses signalizēšana sekoja (aiz manis neviena braucamrīka!!!). Te no ielu šķersojošā bara viena persona pretīgu nodzertu ģīmi, pretīgā balsī bļauj manā virzienā:"Tulīt dabūsi!" (???) Es nesaprašanā, tiku garām šamējai. Paskatījos atpakaļskata spogulī - šī ielas vidū vēl vicina rokas un bļaustās. Pilnīgs vājprāts!
Cik nav bijuši gadījumi, kad cilvēki (arī uz gājēju pārejas) dur pāri ielai, nepaskatoties, vai arī pat redzot manu auto, bet aiz tā cita braucamrīka nav. Sanāk strauji bremzēt un uz lielu dusmu pavelk - grūti bija pagaidīt, kamēr paskrienu garām.
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt zzz » 2005/Feb/01, 13:17

krish rakstīja:Cik nav bijuši gadījumi, kad cilvēki (arī uz gājēju pārejas) dur pāri ielai, nepaskatoties, vai arī pat redzot manu auto, bet aiz tā cita braucamrīka nav. Sanāk strauji bremzēt un uz lielu dusmu pavelk - grūti bija pagaidīt, kamēr paskrienu garām.


pilniigi normaali, kaapeec lai gan gaajeejs staaveetu ja vinjam ir priekshroka attieciigajaa situaacijaa, man liekas pilniigi normaali, ka brauceejiem pie gaajeeju paarejas jaaapstaajas un jaapalaizh lai vai arii aizmuguree neviena nav!!! es pat samazinu aatrumu ja redzu ka kaads tuvojas gaajeeju paarejai, lai nesanaak strauji bremzeet, un vaig maaceet savaldiit savas dusmas! tam taas gaajeeju paarejas domaatas, lai cilveeki vareetu normaali tik paari ielai un tur vinjiem pilniibaa ir priekshroka!
Lietotāja avatars
zzz
 
Atbildes: 1523
Pievienojies: 2004/Mar/15, 10:18
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Golf MK5 JE Design
Dzinējs: 2.0 TDI DSG + chips

Atbildēt JAnka » 2005/Feb/01, 19:14

nope, taisnvirziena kustībā pie katra krusta jāstājas, zzz? [-X

izlasi, kļūs skaidrāks
Lietotāja avatars
JAnka
 
Atbildes: 34
Pievienojies: 2004/Nov/11, 19:51
Atrašanās vieta: Rīga


Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi