VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Dzīvnieki uz ceļa

Notikumi

Dzīvnieki uz ceļa

Reklāma
 

Atbildēt neticigaistoms » 2009/Mar/13, 11:24

Esmu dzirdējis, ka ir tjipa whisler verķi, kuri izdod dzīvniekus atbaidošu skaņu, tjipa ieliec auto un brauc... nez cik tāds verķis maksā? Un vai vispār ir ko vērts?
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt Tom » 2009/Mar/13, 11:47

njaa es ar esmu dzirdeejis pa taaadu verkji :)
Pēdējo reizi labojis Tom - 2009/Mar/13, 11:55, labots 2 reizes.
Lietotāja avatars
Tom
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2009/Feb/19, 11:49
Atrašanās vieta: Kuldīga
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdi

Atbildēt Bubuciic » 2009/Mar/13, 12:01

Ja problēma ir apčurāta, apstaigāta mašīna, izkašātas puķu dobes vai kurmji,kaimiņu kaķi utt. tad iespējams iepirkt stacionārās solārierīces, kas rada dažādu frekvenču skaņu viļņus. Maksā vidēj 20-35Ls. Jēga maza, jo zvēri pierod un saprot, ka gabals no tā nenokritīs :)
Tāpat neiesaku, ja pašiem savs zvērs mājās, jo viņam būs tas jādzird visu laiku :?

Tak Mildai bija uzstādīta par štuku iekārta pret putniem, nepagāja ne 2as nedēļas, kad šamiem jau tās skaņas izklausījās kā mūzika un tusēja vēl vairāk :D

Pret meža zvēriem iespējams iegādāties zem bufera stiprināmus verķus, kas darbojas kā svilpes. Respektīvi braucot, vējš stabulē un tiek radīta augstas frekvences skaņa, kas zvēram nepatīkama un tāpēc tiek pieļauts, ka tie netuvojas.
Maksā zem 5Ls.
Man šķiet, ka tomēr efektīva nav. Reiz bija, bet suņi tāpat laukos pakaļ skrēja un ātri vien kaut kur pazuda, jo tas variants bija stiprināms ar abpusējo skoču.
Pēdējo reizi labojis Bubuciic - 2009/Mar/13, 12:48, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt neticigaistoms » 2009/Mar/13, 12:27

Nav jau runa par suņiem, ar tiem man problēmu nav bijis, uztraucos par stirnām, alņiem utt... Tie jau gluži nevarētu paspēt pierast pie tādām skaņām...
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt GinC » 2009/Mar/13, 12:32

Kad esi alnim TIK tuvu ka šis to svilpi dzird - jau ir pa vēlu. Labāk saregulē lampas, nomaini spuldzītes un uzmanīgi skaties kas notiek uz ceļa un tam tuvumā. Palīdz labāk par visādu bižutēriju :D
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga


Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi