VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - banānijas galējības

Notikumi

banānijas galējības

Reklāma
 

Atbildēt Bulinsh » 2010/Feb/24, 18:04

kur čeks? Čekā norādīts pirkšanas laiks un vieta... a RS sistēmā gan jau ka var noteikt kad, kur un cikos ir braukts ;)
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Bubuciic » 2010/Feb/24, 18:07

Čeks ir, bet tas neko nedod, jo man tak tagad jākratās un jātērē vēl 2i braucieni- uz kiosku un atpakaļ, lai skaidrotos.
Cūkas peliek cūkas, kaut tie visi e-taloni un tie automāti izputētu :evil:
Reti braucu un tāpat problēmas- te piesienas kontrole, ka tikai ieraugot viņus gribēju pīkstināt, tad nozog puslatu.. grrr
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Mudvayne » 2010/Feb/24, 18:28

Bubuciic rakstīja:Čeks ir, bet tas neko nedod, jo man tak tagad jākratās un jātērē vēl 2i braucieni- uz kiosku un atpakaļ, lai skaidrotos.
Cūkas peliek cūkas, kaut tie visi e-taloni un tie automāti izputētu :evil:
Reti braucu un tāpat problēmas- te piesienas kontrole, ka tikai ieraugot viņus gribēju pīkstināt, tad nozog puslatu.. grrr

šitādos gadījumos ir jāpieraksta laiks, datums, transporta maršruts un vagona nr., ar čeku un e-talonu ej uz klientu apkalpošanas centru raksti iesniegumu, ka notika tā un tā.
Patšam tā bija vairākas reizes, RS gumiju vilka ~ mēnesi es šiem zvanīju šie man zvanīja, beigās pateica nu laikam sistēmas gļuks( tipa tas notikās kad sisēmu tiko ieviesa) pasūtīju tos nax un tagad braucu tikai ar auto jeb mikriņu :mrgreen:
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt Bubuciic » 2010/Feb/24, 18:33

A, naudu atpakaļ atdeva?
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Mudvayne » 2010/Feb/24, 20:38

Bubuciic rakstīja:A, naudu atpakaļ atdeva?

nē, bet mēģināts nav zaudēts.
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt marle » 2010/Feb/24, 20:43

Mudvayne rakstīja:šitādos gadījumos ir jāpieraksta laiks, datums, transporta maršruts un vagona nr., ar čeku un e-talonu ej uz klientu apkalpošanas centru raksti iesniegumu, ka notika tā un tā.
Patšam tā bija vairākas reizes, RS gumiju vilka ~ mēnesi es šiem zvanīju šie man zvanīja

Jā un tev kā mirstīgajam jāpisās apkārt tērējot laiku rakstot iesniegumus, tad vēl jātērē dolārs par zvaniem, beigās esi iztērējis vairāk nekā maksā tas talons un vēl jūties kā idiots =D> :mrgreen:
Tā RS ar visiem saviem sabiedriskajiem pārvadājumiem un stāvvietām var iet D*RST..
Lietotāja avatars
marle
 
Atbildes: 762
Pievienojies: 2005/Jan/10, 19:31
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Hondu

Atbildēt Turbo » 2010/Feb/24, 22:26

ja jau reti sanāk braukt, varot arī pie vadītāja nopirkt. Vismaz mana draudzene ta dara,ja sanāk braukt uz darbu kad mums nav pa ceļam. Neiegulda naudu kaukados sūda talonos no kuriem pačib nauda.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt MN » 2010/Feb/25, 19:59

Bubuciic rakstīja:Nopērku e-talonu 20 braucieniem, 1x nopīkstinu un man parāda, ka atlikuši 18 braucieni
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Tak tas maita -Narvessen tigonis , gan jau pats bija vienu nobraukājis :angryfire:

Saprotu, ka auto forums, bet kādam ir tā gadījies?
Un vispār, psc, psc nevienam nav pierādāms, ka es pati jau nenobraucu jau 2us un puslats arī nauda.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


vot ibio, man arī kādas pāris reizes ir licies, ka pazūd pa braucienam, bet vot 100% pārliecināts neesmu, a moš blin tiešām tā notiekās. tūlīt nokusīs sniegs un viss braukāsu ar velo, nepako nekāpšu sabiedriskajā. taga jau tikai galējā nepieciešamības gadījumā izmantoju.
MN
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Sep/16, 11:37

Atbildēt Riibeklis » 2010/Feb/25, 21:35

nu nejau narvesen darbonis tur bus vainiigs :D To talon var papildinat caur rigas satiksmes izsniegto aparatu. un uz vinja pat neko samuhljit nav iespejams :roll:

tur drizak ir problema tanis aparatos kas tais autobusos ira :)

Pec idejas braucot viena autobusa tev ir iespeja vinju divreiz piedarbinat :) piem>
iekap nopixtini ieliec kaukur kabataa. velak jau pec minutem 20 ej garam un var sanakt ka aparats npolasa vinju veelreiz :) (aparats itka ker lidz 50 cm)

Pec idejas rigas satiksmei var izsniegt tev detalizetu info cikos un kas ar to talonu ir dariits :)
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

Atbildēt ajms » 2010/Feb/26, 0:50

Taapeec RS arii ir mazaakaas algas 500Ls un 1000 tas vispaar videejaa :D
a sie tik blauj ka nav naudas un tauta tik maksaa ,,Vispaar dereetu Iespaardiit Satiksmi,,,bet kaa???
un taadi 0,5 santiimi dienaa ir 100tiem un visi klusee,,a ko,,tur suuda 50 sannu deelj,,,jo atrisinaat probleemu maksaas vismaz 10Ls
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt MN » 2010/Feb/26, 11:01

Riibeklis rakstīja:
Pec idejas braucot viena autobusa tev ir iespeja vinju divreiz piedarbinat :) piem>
iekap nopixtini ieliec kaukur kabataa. velak jau pec minutem 20 ej garam un var sanakt ka aparats npolasa vinju veelreiz :) (aparats itka ker lidz 50 cm)

Pec idejas rigas satiksmei var izsniegt tev detalizetu info cikos un kas ar to talonu ir dariits :)


PAg, ta sanāk tā, ja braucu ar 40.busu no Z-kalna līdz juglai kas toč ir kādas 50 min, tad kāpjot ārā man one more time nopīxtināt var? super :)
MN
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Sep/16, 11:37

Atbildēt Krizdole » 2010/Feb/26, 11:15

MN rakstīja:
Riibeklis rakstīja:
Pec idejas braucot viena autobusa tev ir iespeja vinju divreiz piedarbinat :) piem>
iekap nopixtini ieliec kaukur kabataa. velak jau pec minutem 20 ej garam un var sanakt ka aparats npolasa vinju veelreiz :) (aparats itka ker lidz 50 cm)

Pec idejas rigas satiksmei var izsniegt tev detalizetu info cikos un kas ar to talonu ir dariits :)


PAg, ta sanāk tā, ja braucu ar 40.busu no Z-kalna līdz juglai kas toč ir kādas 50 min, tad kāpjot ārā man one more time nopīxtināt var? super :)


MAn gan šķiet ka šitais vairs nav - vienā transportā otreiz nepīkstēs.
Lietotāja avatars
Krizdole
Lady
 
Atbildes: 488
Pievienojies: 2007/Apr/25, 21:18
Atrašanās vieta: Ādazi
Braucu ar: Opel Zafira
Dzinējs: 1.9 CDTI

Atbildēt drauks » 2010/Feb/26, 12:36

ja tu vienreiz nopīkstini, tad līdz galapunktam otreiz nevar nopīkstināt :wink:
Lietotāja avatars
drauks
 
Atbildes: 444
Pievienojies: 2008/Mai/16, 10:43
Atrašanās vieta: Sigulda-Rīga
Braucu ar: golf3
Dzinējs: 1.9D biturbo

Atbildēt GinC » 2010/Feb/26, 13:32

Nevar nopīkstināt arī tā paša maršuta citā troļukā stundu! Var pa vidam izkāpt, un ar nākamo braukt tālāk. Man pat izdevās ar 6to tramvaju uz Alfu un atpakāl izbraukt :)
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt drauks » 2010/Feb/26, 14:00

GinC rakstīja:Nevar nopīkstināt arī tā paša maršuta citā troļukā stundu! Var pa vidam izkāpt, un ar nākamo braukt tālāk. Man pat izdevās ar 6to tramvaju uz Alfu un atpakāl izbraukt :)


:?

man gan ir izdevies nopīkstināt 2reiz. no centra braucot pie alfas izkāpu, atdevu vienam čali 1štelli un kāpu pirmajā sestajā ( :lol: ) kas gāja atpakaļ uz centru un atkal nopīkstināju :roll:
Lietotāja avatars
drauks
 
Atbildes: 444
Pievienojies: 2008/Mai/16, 10:43
Atrašanās vieta: Sigulda-Rīga
Braucu ar: golf3
Dzinējs: 1.9D biturbo

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi