VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - banānijas galējības

Notikumi

banānijas galējības

Reklāma
 

Atbildēt envy » 2009/Dec/17, 15:09

atvars iekš motopower.lv rakstīja:Šodien nejauši uzzināju, ka arī šogad Daugavas sporta namā invalīdiem ir dota iespēja Ziemassvētku tirdziņā pārdot savus rokdarbus, darinājumus, meistarojumus. Tirdziņš ir katru dienu no 10-18.00/19.00 (atkarībā no tā vai ir kāds atnācis un viņus atradis) un tā līdz 23.decembrim. Izrādās, nabaga cilvēciņiem reklāma ir aizliegta!!!! Ja būs- 400Ls sods piedraudēts. It kā ir dota iespēja - tirgojiet! Taču reti kurais zina, ka Daugavas sporta nama 2.stāvā ir tirdziņš! FANTASTISKI TAMBORĒJUMI, ADĪJUMI, PINUMI, ĀDAS SIKSNAS, ZEĶES, APBRĪNOJAMI SKAISTAS ŠALLES, filigrāni uztamborētas JACIŅAS, TOPIŅI, adītas BĒRNU (pa 1,50) UN PIEAUGUŠO ZEĶĪTES (ap 4 Ls), TAMBORĒTAS EGLĪŠU MANTIŅAS, KARTIŅAS (20 Santīmi), SEDZIŅAS, CIMDIŅI, KOKAGREBUMI u.c. ar rokām darināti brīnumi - un tas viss par ārkārtīgi draudzīgām un zemām cenām! Tirgo paši vecie tantuki, pusaklie onkulīši...viss ir skaists līdz aizkustinājumam!!! Es teikšu atklāti, ja salīdzina tās nenormālās cenas, kas ir Berga bazāra tirdziņā, Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā...tad liekas, ka tā ir vecu cilvēku labdarība! Pastāstiet draugiem ,radiem par šo lielisko iespēju iegādāties brīnumjaukas un lētas dāvaniņas un vienlaikus palīdzēt invalīdiem! Savādāk, bez mūsu atbalsta, tur bez reklāmas iemaldīsies retais. Kā bābulīši stāstīja...citreiz...pat vairākas stundas neviens neienāk! ..un viņi sēž un gaida...Bet kā lai ienāk, ja neviens nezin!
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Dec/17, 15:17

envy rakstīja:
atvars iekš motopower.lv rakstīja:Šodien nejauši uzzināju, ka arī šogad Daugavas sporta namā invalīdiem ir dota iespēja Ziemassvētku tirdziņā pārdot savus rokdarbus, darinājumus, meistarojumus. Tirdziņš ir katru dienu no 10-18.00/19.00 (atkarībā no tā vai ir kāds atnācis un viņus atradis) un tā līdz 23.decembrim. Izrādās, nabaga cilvēciņiem reklāma ir aizliegta!!!! Ja būs- 400Ls sods piedraudēts. It kā ir dota iespēja - tirgojiet! Taču reti kurais zina, ka Daugavas sporta nama 2.stāvā ir tirdziņš! FANTASTISKI TAMBORĒJUMI, ADĪJUMI, PINUMI, ĀDAS SIKSNAS, ZEĶES, APBRĪNOJAMI SKAISTAS ŠALLES, filigrāni uztamborētas JACIŅAS, TOPIŅI, adītas BĒRNU (pa 1,50) UN PIEAUGUŠO ZEĶĪTES (ap 4 Ls), TAMBORĒTAS EGLĪŠU MANTIŅAS, KARTIŅAS (20 Santīmi), SEDZIŅAS, CIMDIŅI, KOKAGREBUMI u.c. ar rokām darināti brīnumi - un tas viss par ārkārtīgi draudzīgām un zemām cenām! Tirgo paši vecie tantuki, pusaklie onkulīši...viss ir skaists līdz aizkustinājumam!!! Es teikšu atklāti, ja salīdzina tās nenormālās cenas, kas ir Berga bazāra tirdziņā, Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā...tad liekas, ka tā ir vecu cilvēku labdarība! Pastāstiet draugiem ,radiem par šo lielisko iespēju iegādāties brīnumjaukas un lētas dāvaniņas un vienlaikus palīdzēt invalīdiem! Savādāk, bez mūsu atbalsta, tur bez reklāmas iemaldīsies retais. Kā bābulīši stāstīja...citreiz...pat vairākas stundas neviens neienāk! ..un viņi sēž un gaida...Bet kā lai ienāk, ja neviens nezin!

Pljaaviens, nu par shitaadaam lietaam arii paarlicinaatam tehnokraatam sirds saap...
Itkaa jau PO visi tie smukuma siiksuudinji utml. fignja, man vinjus nafig nevajag, bet cilveeki ir centushies, uztaisiijushi un par leetu naudu gataavi atdot lai tikai savai iztikai nopelniitu... Un vinjiem veel ar sodu piedraud... stulbums absoluuts...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt envy » 2009/Dec/17, 15:28

Es atkal atcerējos, kādā valstī dzīvojam..... Izsūtīšu visiem lietotājiem mailu :P
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Aatoms » 2009/Dec/17, 15:49

MārtiņšX rakstīja:
envy rakstīja:
atvars iekš motopower.lv rakstīja:Šodien nejauši uzzināju, ka arī šogad Daugavas sporta namā invalīdiem ir dota iespēja Ziemassvētku tirdziņā pārdot savus rokdarbus, darinājumus, meistarojumus. Tirdziņš ir katru dienu no 10-18.00/19.00 (atkarībā no tā vai ir kāds atnācis un viņus atradis) un tā līdz 23.decembrim. Izrādās, nabaga cilvēciņiem reklāma ir aizliegta!!!! Ja būs- 400Ls sods piedraudēts. It kā ir dota iespēja - tirgojiet! Taču reti kurais zina, ka Daugavas sporta nama 2.stāvā ir tirdziņš! FANTASTISKI TAMBORĒJUMI, ADĪJUMI, PINUMI, ĀDAS SIKSNAS, ZEĶES, APBRĪNOJAMI SKAISTAS ŠALLES, filigrāni uztamborētas JACIŅAS, TOPIŅI, adītas BĒRNU (pa 1,50) UN PIEAUGUŠO ZEĶĪTES (ap 4 Ls), TAMBORĒTAS EGLĪŠU MANTIŅAS, KARTIŅAS (20 Santīmi), SEDZIŅAS, CIMDIŅI, KOKAGREBUMI u.c. ar rokām darināti brīnumi - un tas viss par ārkārtīgi draudzīgām un zemām cenām! Tirgo paši vecie tantuki, pusaklie onkulīši...viss ir skaists līdz aizkustinājumam!!! Es teikšu atklāti, ja salīdzina tās nenormālās cenas, kas ir Berga bazāra tirdziņā, Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā...tad liekas, ka tā ir vecu cilvēku labdarība! Pastāstiet draugiem ,radiem par šo lielisko iespēju iegādāties brīnumjaukas un lētas dāvaniņas un vienlaikus palīdzēt invalīdiem! Savādāk, bez mūsu atbalsta, tur bez reklāmas iemaldīsies retais. Kā bābulīši stāstīja...citreiz...pat vairākas stundas neviens neienāk! ..un viņi sēž un gaida...Bet kā lai ienāk, ja neviens nezin!

Pljaaviens, nu par shitaadaam lietaam arii paarlicinaatam tehnokraatam sirds saap...
Itkaa jau PO visi tie smukuma siiksuudinji utml. fignja, man vinjus nafig nevajag, bet cilveeki ir centushies, uztaisiijushi un par leetu naudu gataavi atdot lai tikai savai iztikai nopelniitu... Un vinjiem veel ar sodu piedraud... stulbums absoluuts...


Es jau meilā saņēmu un darbā visiem kolēģiem izsūtīju! Un galvenais ka noderēja - divas čiksa suzreiz aizskrēja iepirkt tamborētas lietas simboliskā ZS dāvanām!

Šito toč vajag kaut kā skaļāk izbļaut! ;)
Lietotāja avatars
Aatoms
 
Atbildes: 799
Pievienojies: 2007/Mar/27, 8:49
Atrašanās vieta: Jelgava<-->Rīga
Braucu ar: Seat Leon Cupra R
Dzinējs: 1.8 T

Atbildēt evelyn » 2009/Dec/17, 15:53

Man jau vakar pa darba meiliem šitais info izskrēja cauri. Ir o.k. cilvēki iet.. :)
Lietotāja avatars
evelyn
Lady
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2007/Aug/03, 13:32
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Bubuciic » 2009/Dec/17, 15:55

Es jau dāmu sadaļā iepostēju no rīta ;)
Pagājušo gadu biju- man patika.
Ja kādiem bēbjiem siltas ziemas zeķītes vajag- ir.
Adīti cimdi, zeķes vecākajai paaudzei joprojām nostaļģiskā cieņā.
Tak tie paši grozi- būs kur vasarā zemenes ielasīt vai uz Absolventu salidojumu aiziet :)

Ķīnas mēsli- putekļu krājēji, tie tiešām nekam nederīgi, bet te cilvēki centušies un Doma laukuma tirgus cenas tiešām ar šiem darinājumiem kosmoss.
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Dec/17, 16:01

Dabuuju ar mailu, forwardeeju sievai, tad jau shai viss kantoris ar aizskries iepirkties :wink:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt ajms » 2009/Dec/17, 16:11

draugiem.lv kaadas 30 vakar bija vismaz..tatad iet pa rinnkki :wink:

ps,,sakiet ko gribiet, bet teltii guleet nav gudri...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Bubuciic » 2009/Dec/17, 16:15

ajms rakstīja:
ps,,sakiet ko gribiet, bet teltii guleet nav gudri...


Tak nesatraucies par tiem telšu iemītniekiem tik traki ;)
Man šķiet, ka tev vajadzētu aiziet un viņiem pa tiešo savas raizes pateikt :D
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Dec/17, 16:27

Naff ne vainas, var arii zaru chupaa guleet, cits jautaajums prieksh kam tas ir vajadziigs...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt ajms » 2009/Dec/19, 1:35

http://www.delfi.lv/news/national/polit ... d=28786713

saak vairaak uzmaniibas pieveerst,,
:roll:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Bubuciic » 2009/Dec/21, 12:17

Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt umm » 2010/Jan/07, 12:27

Lietotāja avatars
umm
 
Atbildes: 882
Pievienojies: 2008/Aug/21, 11:12
Atrašanās vieta: LV5001
Braucu ar: CO6 / LI6
Dzinējs: 2.0TDI / 0.65

Atbildēt Andzey » 2010/Jan/24, 18:16

man pagalmaa notiek normāla andele - tipa jau pavelk uz ziemassvētku tirdzinju

liidziigi ka kadreiz rudeni zemnieki un pārpircēji iet pa daudzzīvokļu stāviem un piedāvā kartupeļus, tagad pagalmā no veca opeļa var iegādāties noname akumulatoru skrūvgriežus, statoil logu šķidrumus, grilla ogles un varbūt vēl bija kautkas

tādas lūk lietas.....

pietam viss plēvēs iekausēts un ne jau pa vienam "dabūts", bet no kādas noliktavas visticamāk

galvenais, ka centrālais censonis vēl jokus izmet - naša ģela bagatih grabiķ, betnim razdavaķ
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Atbildēt Bubuciic » 2010/Feb/24, 18:01

Nopērku e-talonu 20 braucieniem, 1x nopīkstinu un man parāda, ka atlikuši 18 braucieni
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Tak tas maita -Narvessen tigonis , gan jau pats bija vienu nobraukājis :angryfire:

Saprotu, ka auto forums, bet kādam ir tā gadījies?
Un vispār, psc, psc nevienam nav pierādāms, ka es pati jau nenobraucu jau 2us un puslats arī nauda.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi