VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Visādi citādi notikumi ielās

Notikumi

Visādi citādi notikumi ielās

Reklāma
 

Visādi citādi notikumi ielās

Atbildēt Vincents » 2009/Jan/29, 13:15

Vakar no rīta sanāca kavēt darbu... nu ko izdomāju, ka braukšu labāk pa krasteni uz Vecrīgu, iebraucu Vecrīgā no strelnieku pueses, bet man vajag pie Līvu laukuma, biju izštukojis, ka pa vienu mazu gājēju ielu izbraukšu un ka neviens likuma sargs tur nebūs... a ko es redzu tajā ieliņā - atkritumu mašīnu, kura stāv un tuvāko 5 min laikā nekur noteikti nebrauks... nācās braukt pa citu gājēju ceļu. Tā kā jau bija 8:15 tad vecrīgā visas stāvvietas jau aizņemtas, te skatos pie Melnā kaķa starp auto stāv sarkana redele - tip aizņemta vieta... po, galu galā kas tas par sūdu - piebraucu, panesu to lai netraucē un noparkojos.
Kamēr vēl auto pienāk viens onka... tip kā es tā utt., ka te redz kaut kāds jurists ar kruķi vai ko tur... neko pajautāju - ko ta tagad katrs sev te vietu aizsitīs un ka visi grib kaut kur noparkoties un aizgāju. Pēc darba atnāku, skatos - tās redeles vairs nav, nu ok.
Savukārt šorīt braucu skatos, toč redeles vairs nav un jau citi ir normāli noparkojušies.
ZB tie redeļu licēji. Diez kas būtu ja es pie PAREX nostātos tajās aizsistājās vietās :gargt:
Lai gan zinu ka gadās visādi, kad auto atstāj vietās kur tas kādam nepatīk... nolaiž riepas utt.
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Jazzer » 2009/Jan/29, 13:30

Nu kad es strādāju melnajā kaķi ,tad tiešām tur strādāja viens jurist kurš bija ar diezgan nopietniem kustību traucējumiem,īpaši žēl bija skatīties kā viņam nācās pa trepēm gandrīz četrāpus rāpties jo liftam bija remonts :(
Kaķa sargs speciāli dzenāja visus lai tam juristam ir vieta noparkoties,un draudēja ar bolderjāniem uz kapota! :D
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Jazzer » 2009/Jan/29, 13:48

Tiko pa sava dzīvokļa logu novēroju foršu ainiņu!
Man mājas vienā pusē atrodas rīgas 85. visusskola un skolnieki starpbrīžos nak otrupus mājai pīpot :D .
Šodien trim sīkaļām nepaveicās jo nez nokurienes uzradās trīs kucītes melnos kombinizonos ar mapītēm.
Viss jau būtu labi,bet kāpēc viņas tēreja savu un skolnieku laiku kuriem bija jābūt skolā uz stundām un sastādīja protokolus gandrīz 1,5h,vaita nevarēja vienkaršī aizvest uz skolu un tur lai direktori tiek ar šamējiem galā!
Un vēl,vaita tiem pašvaldībniekiem nav jāpatrulē kājām?
Šīs bija atbraukušas ar netraferētu opel calibru un kaut kādām (likās baigi līdzīgas burnout.lv) uzlīmēm uz durvīm!
Itkā nekas īpaš,bet nu es nezin!
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt ajms » 2009/Feb/02, 21:48

biju Grosaa Maskavas ielaa ,jo vajadzeeja celinju siksnas,
atnaaku uz auto un Juniors staasta ko redzeejis:
saka,,,kautkaadi urrleeni pakeerussi logu mazgaajamos skidrumus iepakojumu,,un cik kaajas nes,,,muka projaam,,,iisaak sakot apzaga StaToil...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Bubuciic » 2009/Mar/06, 15:59

Duntes ielas Statoil ( Sarkandaugava).
Jau kādu gadu ganās viens lohs baltās kedās, kurš regulāri diedelē naudu no tautas, jo vajagot braukt uz Ludzu pie mātes.
Man arī bijuši starpgadījumi ar to tipu.

Bet tikko šamam konkretno nepaveicās- uzplijās elegantai dāmītei, nenojaušot, ka aiz stūra pa mobilu ļerkst viņas vecis. Riktīgs skapis :D

Kā šamais to lūdzēju aiz čupra paņēma, tā kedas nomuka. Pāris reizes iedunkāja( pabrīnījos, ko tik maz :dontknow: ), tomēr labākais sekoja.

Čomaks paķēra no zemes šamā kedas un aizlidināja ellē ratā :mrgreen:
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Fancy » 2009/Mar/06, 17:35

besī šitādi, ir viens tāds pie valdemāra ielas rimčika, ap gadiem 65...
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Bubuciic » 2009/Mar/06, 17:46

Varētu būt tas pats, jo viņa pārvietošanās areāls- Rūpniecības , Valdemāra Rimi, Duntes Statoil...Citreiz ap bankām apgrozās.

Bet nu visbiežāk DUSā trinas.
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Fancy » 2009/Mar/06, 17:51

Bubuciic rakstīja:Varētu būt tas pats, jo viņa pārvietošanās areāls- Rūpniecības , Valdemāra Rimi, Duntes Statoil...Citreiz ap bankām apgrozās.

Bet nu visbiežāk DUSā trinas.

tipa pavecs opis, latvietis?
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Mar/06, 18:03

Atradushi ko chmoriit, vinjsh taksh invaliids... Vai ta vinjsh vainiigs, ka psihenes paarpildiitas un tur njem tikai pashus smagaakos gadiijumus, kas pashi par sevi vairs nekaadiigi nespeej pastaaveet...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Bubuciic » 2009/Mar/06, 18:14

Būs cits.
kedainis ir slāvs
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt marle » 2009/Mar/06, 18:16

Alfā ar šamējais ir manīts....
Lietotāja avatars
marle
 
Atbildes: 762
Pievienojies: 2005/Jan/10, 19:31
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Hondu

Atbildēt Bubuciic » 2009/Mar/06, 18:19

MārtiņšX rakstīja:Atradushi ko chmoriit, vinjsh taksh invaliids... Vai ta vinjsh vainiigs, ka psihenes paarpildiitas un tur njem tikai pashus smagaakos gadiijumus, kas pashi par sevi vairs nekaadiigi nespeej pastaaveet...



No, sorry, vecīt, ja prasa naudu, kamēr aizgriežos, palaiž rokas un ja naudu nedod, tad uztaisa auto kādu padlu, kamēr maksā kasē, tad kaut kā līdzjūtība zūd..
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Mar/06, 18:21

Bubuciic rakstīja:
MārtiņšX rakstīja:Atradushi ko chmoriit, vinjsh taksh invaliids... Vai ta vinjsh vainiigs, ka psihenes paarpildiitas un tur njem tikai pashus smagaakos gadiijumus, kas pashi par sevi vairs nekaadiigi nespeej pastaaveet...



No, sorry, vecīt, ja prasa naudu, kamēr aizgriežos, palaiž rokas un ja naudu nedod, tad uztaisa auto kādu padlu, kamēr maksā kasē, tad kaut kā līdzjūtība zūd..


Nu ta jau viennoziimiigi pa muti. Bet reklameet un slavinaat to nevajag. Izdariiji, tiki valjaa un aizmirsti :wink:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Alien » 2009/Mar/06, 19:36

man vienreiz piesējās tāds ka nācu ārā no kaukāda veikala
iekāpu iekš golpa
demonstratīvi aizspiedu durvju pogu un aizminu prom

zadalbaļi šitie- iedo uzpīpāt un tad latiņu un tad auto atslēgas kopā ar maku

vienīgaiz variants ir sist kamēr nav attīstījies
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Mar/06, 23:28

Ar tiem "iedo uzpiipeet" (ne jau invaliidiem, bet nelatvieshiem) vienreiz baigi reeciigi sanaaca: staavu pieturaa, gaidu trolljuku, svilinu savaa nodabaa duumkoku. Pienaak viens un nelatviski prasa smeekji. Es shim saku - prasi latviski, tad dabuusi. Shis stomiidamies: "Iedod vienu piipelji, luudzu" :lol: :lol: :lol: Es gar zemi, par taadu teicienu iedevu shim 3 cigaretes :lol:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Nākošais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi