VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Visādi citādi notikumi ielās

Notikumi

Visādi citādi notikumi ielās

Reklāma
 

Atbildēt 16vLietotājs » 2010/Aug/26, 19:27

Vajadzēja blondīnei Tel.Nr. uzprasīt lai vēlāk mierīgā atmosfērā apspriestu baraukšanas mākslas nianses :lol: :idea2:
Viņa no satrukuma iedotu arī....... :mrgreen:
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Atbildēt Jazzer » 2010/Aug/26, 19:46

Biš no citas operas,bet kopš ikdienā bieži sanāk pārvietoties pa pilsetu ar busu esmu nonacis pie atklāsmes,priekšroka un taisnība tam kam ir lielāks :mrgreen:
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt lauriko » 2010/Aug/26, 20:35

Jazzer rakstīja:Biš no citas operas,bet kopš ikdienā bieži sanāk pārvietoties pa pilsetu ar busu esmu nonacis pie atklāsmes,priekšroka un taisnība tam kam ir lielāks :mrgreen:

Izmēram vienmēr ir nozīme!
:wink: :lol:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt karliks » 2010/Aug/26, 20:44

Fancy rakstīja:šodien arī biju īgnais :D
Braucu korķī pa Valmieras ielu, prom no centra... Braucu uz Deglavielas pusi, redzu, priekšā mācībnieks, visi, kam nav slinkums, tie pirms paša krusta pa pretējo iet garām, nodomāju, ka sūds ar visu, katrs tāds bijām... Sagaidam visi zaļo, mācībnieks man priekšā, gatavojos, ka mācībnieks iegriezīs 1ajā joslā, lai citiem nemaisās, bet skuju, šis ielien 2ajā ar dīvainu trajektoriju gandrīz man virsū. Labi, moš šis mācībnieks ir rallists un sāks vilkt uz tilta tā, ka netieku līdzi... Ne sūda, nepietiek ar to, ka krustojumā gandrīz nomira, turpina vilkties uz 30. par cik man ir netikums sēdēt pie bampera, tad protams pielienu tuvumā, mācībniekam pofik. Tā nobraucām tā līdz vietai, kur ir trolejbusa pietura, braucot aukšā uz tilta un tad spiedu taures pogu cik vien varēju un kādas aptuveni 7sekundes neatlaižot. Par cik mācībnieks nereāģēja, sabremzējos, ieslēdzu pagriezienu, bet tad tas mēsls izdomāja arī griezties, kad jau biju ar priekšējiem riteņiem pie viņa pakaļējiem riteņiem, pa milimetriem izlīdu, jo šis parāva atpakaļ. Momentāli nometu mierā (apstājāmies deglava tilta sākumā), šis biebrauca, izstāstījām ko viens par otru domājām (pie stūres bija pārmīzusi jēgu blondīne, bet blakus, instruktors, resns krievs ar sutinera frizūru), no tālākām darbībām atturēja daudzās(cik nu daudzās) automašīnas aizmugurē, par cik bijām pa 2ām joslām. Tā nu aizbraucām katrs savu ceļu...
Morāle: dirsā stulbus instruktorus!
tāds nu es nelietis

Pabraukā pa Pārdaugavu, īpaši CSDD rajonā, pēc kāda laika šādiem sīkumiem vairs uzmanību nepievērsīsi :wink:
karliks
 
Atbildes: 535
Pievienojies: 2007/Apr/13, 15:47
Atrašanās vieta: Rīga, Ziepniekkalns
Braucu ar: Seat Alhambra Ecomotive '12
Dzinējs: 2.0D CFGB 125kW

Atbildēt Fancy » 2010/Aug/27, 0:39

karliks rakstīja:
Fancy rakstīja:šodien arī biju īgnais :D
Braucu korķī pa Valmieras ielu, prom no centra... Braucu uz Deglavielas pusi, redzu, priekšā mācībnieks, visi, kam nav slinkums, tie pirms paša krusta pa pretējo iet garām, nodomāju, ka sūds ar visu, katrs tāds bijām... Sagaidam visi zaļo, mācībnieks man priekšā, gatavojos, ka mācībnieks iegriezīs 1ajā joslā, lai citiem nemaisās, bet skuju, šis ielien 2ajā ar dīvainu trajektoriju gandrīz man virsū. Labi, moš šis mācībnieks ir rallists un sāks vilkt uz tilta tā, ka netieku līdzi... Ne sūda, nepietiek ar to, ka krustojumā gandrīz nomira, turpina vilkties uz 30. par cik man ir netikums sēdēt pie bampera, tad protams pielienu tuvumā, mācībniekam pofik. Tā nobraucām tā līdz vietai, kur ir trolejbusa pietura, braucot aukšā uz tilta un tad spiedu taures pogu cik vien varēju un kādas aptuveni 7sekundes neatlaižot. Par cik mācībnieks nereāģēja, sabremzējos, ieslēdzu pagriezienu, bet tad tas mēsls izdomāja arī griezties, kad jau biju ar priekšējiem riteņiem pie viņa pakaļējiem riteņiem, pa milimetriem izlīdu, jo šis parāva atpakaļ. Momentāli nometu mierā (apstājāmies deglava tilta sākumā), šis biebrauca, izstāstījām ko viens par otru domājām (pie stūres bija pārmīzusi jēgu blondīne, bet blakus, instruktors, resns krievs ar sutinera frizūru), no tālākām darbībām atturēja daudzās(cik nu daudzās) automašīnas aizmugurē, par cik bijām pa 2ām joslām. Tā nu aizbraucām katrs savu ceļu...
Morāle: dirsā stulbus instruktorus!
tāds nu es nelietis

Pabraukā pa Pārdaugavu, īpaši CSDD rajonā, pēc kāda laika šādiem sīkumiem vairs uzmanību nepievērsīsi :wink:

katru dienu braucu, tapēc cenšos būt iecietīgs :wink:
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt ExPex » 2010/Aug/27, 7:47

Es gan blondīnēm devu vakar ceļu, bija ar smuku Toyota Celica ielīdušas kreisajā joslā pie luksafora un ļoti cītīgi māja man, sak vai varētu izpalīdzēt un palaist nogriezties pa labi :o

Pa lielam manieres uz ceļa kļūst arvien neciešamākas...

btw LV autoparks arvien čābīgāks paliek, katru dienu kaudze ar avareikām ceļa nomalēs un tās nav zaļās pieturas, kapots vaļā un izmisis skatiens acīs. :roll: laikam auto apkope ir viena no lietām uz ko cilvēki mēģina taupīt.
Lietotāja avatars
ExPex
 
Atbildes: 605
Pievienojies: 2008/Sep/11, 9:04
Braucu ar: Foci mk1
Dzinējs: 1.6 zetec-s

Atbildēt Facex » 2010/Aug/27, 8:08

šorīt uz Brīvības ielas attaisnojās paradums vērot nevis priekšā braucošās mašīnas "pakaļu", tobiš uguņus, bet caur viņu skatīties, ko dara nākošais - viņam priekšā... :) gājām tā smuki plūsmā... bik zem 70... caur volviķi skatos, ka priekšā braucošajam MB busam iedegas stopi un tas met pa ķīļiem...(mirkli vēlāk apbraucot jau redzēju, ka buss bij paspējis ieinstalēties BMW pakaļā) es jau arī sāku piebremzēt... a volvis neko... pēdējā brīdī volviķis arī met pa nažiem, bet aizmugurē tā arī neiedegās neviena lampiņa... :evil: ibio peso...
Lietotāja avatars
Facex
 
Atbildes: 532
Pievienojies: 2006/Sep/02, 14:23
Atrašanās vieta: animāļu parks
Braucu ar: Jetta, Forester, OOOO80
Dzinējs: 3 turbo :)

Atbildēt ExPex » 2010/Aug/27, 8:15

Njā šitos indivīdus nudien nesaprotu, sajūta ka šiem dzīvot apnicis. Būtu kaut avareikas ieslēguši...
zinu čalīti, kas kādu mēnesi novizinājās lēnu garu ar avareikām bremžuguņu vietā.. respektīvi visu laiku pirksts uz avareikas un tikllīdz bremzē, tā ieslēdz :lol: esot sasodīti neērti, bet pa lielam visi esot sapratuši, kas pa desām un nekādu pretenziju no apkārtējiem nav bijis.

Es vislaik skatos kas priekšā čerez vienu/diviem notiekas, palīdz arī savu dibenu nosargāt no indivīdiem kam patīk pie aizmugurējā bampera sēdēt ;)
Lietotāja avatars
ExPex
 
Atbildes: 605
Pievienojies: 2008/Sep/11, 9:04
Braucu ar: Foci mk1
Dzinējs: 1.6 zetec-s

Atbildēt Fancy » 2010/Aug/27, 13:28

Facex rakstīja:šorīt uz Brīvības ielas attaisnojās paradums vērot nevis priekšā braucošās mašīnas "pakaļu", tobiš uguņus, bet caur viņu skatīties, ko dara nākošais - viņam priekšā... :) gājām tā smuki plūsmā... bik zem 70... caur volviķi skatos, ka priekšā braucošajam MB busam iedegas stopi un tas met pa ķīļiem...(mirkli vēlāk apbraucot jau redzēju, ka buss bij paspējis ieinstalēties BMW pakaļā) es jau arī sāku piebremzēt... a volvis neko... pēdējā brīdī volviķis arī met pa nažiem, bet aizmugurē tā arī neiedegās neviena lampiņa... :evil: ibio peso...

vēl gadās, ja brauc bus, vai kabluks pa priekšu un strauji parauj nost, bet tev viens priekšā taisa kreiso :D
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Visādi citādi notikumi ielās

Atbildēt Mudvayne » 2011/Apr/15, 16:40

Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Re: Visādi citādi notikumi ielās

Atbildēt karlsons » 2011/Apr/16, 19:29

sjon no riita devos uzi staadi, viens bija kkaadu jettu iestaadiijis kruumos/graavii starp dalbi-ozolniekiem. vias durvis valjaa, auto pamests.
karlsons
 
Atbildes: 257
Pievienojies: 2008/Mar/31, 21:34
Atrašanās vieta: Bedrograda
Braucu ar: Alltrack
Dzinējs: 2.0

Re: Visādi citādi notikumi ielās

Atbildēt Mudvayne » 2012/Feb/20, 21:03

Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Re: Visādi citādi notikumi ielās

Atbildēt Mudvayne » 2012/Mar/20, 10:32

Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Re: Visādi citādi notikumi ielās

Atbildēt Lakkijs » 2012/Mai/30, 1:31

šodien nospiegots TALSOS


Attēls

Attēls
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Iepriekšējais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi