VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Visādi citādi notikumi ielās

Notikumi

Visādi citādi notikumi ielās

Reklāma
 

Atbildēt Jazzer » 2010/Feb/27, 2:13

roach rakstīja:ar martu vasarenes atlautas cik atceros , ta ka tālu nav..
:D


Atļāuts jau atļauts,bet reāli pierdze ir ka vēl aprīlī var uz normālu sniegu ieraut.
Mani personīgi noštrāpēja par šipiem augustā :twisted:
Un vispar ir LIELA starpība starp Drīkst un Var!!!
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt karlsons » 2010/Feb/27, 13:11

MN rakstīja:šodien vecrīgā vienai škodai Vasaras riepas jau uzliktas, vai arī - joprojām. lai gan maz ticam ka varēja ar vasarenēm kaukur pārvitoties. moš uz pirmo atkusni no garāžas bij izvilcis.

tādiem dzhekiem jāvadā līdzi baltā lapa :D
karlsons
 
Atbildes: 257
Pievienojies: 2008/Mar/31, 21:34
Atrašanās vieta: Bedrograda
Braucu ar: Alltrack
Dzinējs: 2.0

Atbildēt MN » 2010/Jūl/07, 23:11

http://www.google.lv/imgres?imgurl=http ... y6OLf01PYD

šitais brīnums redzēts šodie pie mūkusalas Neste. Skats jau riktīgi labais. žēl ka nedzir'deju kāda skaņa :(
MN
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Sep/16, 11:37

Atbildēt Bubuciic » 2010/Aug/26, 9:56

Vakar vajāju vienu pirkstu rādītāju un satiksmes postītāju ar sudrabotu mk2 uz Jaunciema gatves.
Ilgi nebija miera, ka par maz šamā atrāvās :angryfire:
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Brainless » 2010/Aug/26, 10:14

Sīkāku razkladu :boxing:
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Atbildēt androns » 2010/Aug/26, 10:29

es nesaprot - ko var cepties par lohiem uz ceļa ????

patraucēja. ja vļies pārmācīt, tad izdari to un aizmirsti. Ja nesanāca pārmācīt. - arī aizmirsti ...

kāda jēga cepties par katru lohu uz ielas ? nu kauko izpildiijaas ... nu sūds ar viņu ... brauc tālāk un aizmirsti .. nevis pēc tam interentā vēl 2 dienas cepies :lol:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt lauriko » 2010/Aug/26, 11:15

Es vispār piekrītu teicienam, JESļI LOH TAGDA ETA NAVSEGDA!
Un neiespringstu daudz maucu tik!
:lol:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt Bubuciic » 2010/Aug/26, 11:49

Brainless rakstīja:Sīkāku razkladu :boxing:


Braucu pa to Jaunciema līkumaino gatvi, velkas priekšā golfs uz 60km/h.
Tur atļauts 70km/h. Un brauc pilnīgi pa ceļa vidu, tā ka ne pārskatīt ceļu, ne apdzīt.
Kad apdzinu, paskatos sēž dāma- blonda ap 45gadiem.
Līdz ko palūrēju uz šamo- logā parādījās nepiedienīga pirkstu kombinācija :shock:

Kas par sviestu, nodomāju un sāku vilkties speciāli priekšā, lai redz cik forši :twisted:
Tad šamā mani apdzina un atkal parādīja to pašu žestu :shock: :evil:
Kad nogriezās tas mk2 uz veikalu, es pakaļ- lai noskaidrotu nepieklājīgās attieksmes iemeslus.
Nekas tur lāga nesanāca, jo līdzko izlīdu ārā no mašīnas, dāmīte savējā ieslēdzās un tupēja, stulbi blenžot uz mani.
Kamēr veikalā iegāju pēc saldējuma, šamā bija izlavījusies ārā no golfa, kur pārtvēru un sāku noskaidrot, kas par iemeslu šādai rīcībai.
Diemžēl līdz galam nesanāca to izdarīt, jo uzpeldēja veikala apsargs :evil:

p.s. vairs necepos, vnk izklāstīju, kā te prasīja :roll:
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt androns » 2010/Aug/26, 12:00

haa haa haaa :D

DOH Tev, ka vsp ļāvi viņai sevi apdzīt DOH DOH DOH :d
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Scirocco GTX » 2010/Aug/26, 12:03

Tak vajadzeja iestumt pirkstus aciis un ar garo papeedi iebakstiit pakausii :D
es tos pirkstu vicinaataajus nenjemu pa pilnu, jo nu normaals cilveeks tik neadekvaati jau neriikosies. Vinji jau pashi par sevi ir cieteeji :D
Pasham pa Jurmalas shoseju ikdienaa braucot pa reizei ar naakas list un loznat, lai tiktu garaam aizmigushajiem un tiem, kas uzskata, ka man nav tiesibu braukt atrak pa 90 km/h... kaads ari kadreiz pirkstu raada tad, kad apdzenu pa labo pusi...
Lai raada... vajag pasmieties, tiem jocigajiem tas saap :D
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt lauriko » 2010/Aug/26, 12:06

Bubuciic rakstīja:
Brainless rakstīja:Sīkāku razkladu :boxing:


Braucu pa to Jaunciema līkumaino gatvi, velkas priekšā golfs uz 60km/h.
Tur atļauts 70km/h. Un brauc pilnīgi pa ceļa vidu, tā ka ne pārskatīt ceļu, ne apdzīt.
Kad apdzinu, paskatos sēž dāma- blonda ap 45gadiem.
Līdz ko palūrēju uz šamo- logā parādījās nepiedienīga pirkstu kombinācija :shock:

Kas par sviestu, nodomāju un sāku vilkties speciāli priekšā, lai redz cik forši :twisted:
Tad šamā mani apdzina un atkal parādīja to pašu žestu :shock: :evil:
Kad nogriezās tas mk2 uz veikalu, es pakaļ- lai noskaidrotu nepieklājīgās attieksmes iemeslus.
Nekas tur lāga nesanāca, jo līdzko izlīdu ārā no mašīnas, dāmīte savējā ieslēdzās un tupēja, stulbi blenžot uz mani.
Kamēr veikalā iegāju pēc saldējuma, šamā bija izlavījusies ārā no golfa, kur pārtvēru un sāku noskaidrot, kas par iemeslu šādai rīcībai.
Diemžēl līdz galam nesanāca to izdarīt, jo uzpeldēja veikala apsargs :evil:

p.s. vairs necepos, vnk izklāstīju, kā te prasīja :roll:


Tur tak esi bīstama sabiedrībai! :shock: Attēls
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt androns » 2010/Aug/26, 12:08

ja kaadu paarmaaci un velcies pa priekshu, tad nekaadaa gadiijumaa neļauj apdzīt !

noteikums nr1 :D
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt lauriko » 2010/Aug/26, 12:10

Scirocco GTX rakstīja:Tak vajadzeja iestumt pirkstus aciis un ar garo papeedi iebakstiit pakausii :D
es tos pirkstu vicinaataajus nenjemu pa pilnu, jo nu normaals cilveeks tik neadekvaati jau neriikosies. Vinji jau pashi par sevi ir cieteeji :D
Pasham pa Jurmalas shoseju ikdienaa braucot pa reizei ar naakas list un loznat, lai tiktu garaam aizmigushajiem un tiem, kas uzskata, ka man nav tiesibu braukt atrak pa 90 km/h... kaads ari kadreiz pirkstu raada tad, kad apdzenu pa labo pusi...
Lai raada... vajag pasmieties, tiem jocigajiem tas saap :D

+1

P.S.. brauc pēc slēdža!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt Brainless » 2010/Aug/26, 13:19

Bubuciic rakstīja:
Brainless rakstīja:Sīkāku razkladu :boxing:


Braucu pa to Jaunciema līkumaino gatvi, velkas priekšā golfs uz 60km/h.
Tur atļauts 70km/h. Un brauc pilnīgi pa ceļa vidu, tā ka ne pārskatīt ceļu, ne apdzīt.
Kad apdzinu, paskatos sēž dāma- blonda ap 45gadiem.
Līdz ko palūrēju uz šamo- logā parādījās nepiedienīga pirkstu kombinācija :shock:

Kas par sviestu, nodomāju un sāku vilkties speciāli priekšā, lai redz cik forši :twisted:
Tad šamā mani apdzina un atkal parādīja to pašu žestu :shock: :evil:
Kad nogriezās tas mk2 uz veikalu, es pakaļ- lai noskaidrotu nepieklājīgās attieksmes iemeslus.
Nekas tur lāga nesanāca, jo līdzko izlīdu ārā no mašīnas, dāmīte savējā ieslēdzās un tupēja, stulbi blenžot uz mani.
Kamēr veikalā iegāju pēc saldējuma, šamā bija izlavījusies ārā no golfa, kur pārtvēru un sāku noskaidrot, kas par iemeslu šādai rīcībai.
Diemžēl līdz galam nesanāca to izdarīt, jo uzpeldēja veikala apsargs :evil:

p.s. vairs necepos, vnk izklāstīju, kā te prasīja :roll:


Nu jā, ir divi varianti, abi vienlīdz labi - ignorēt, vai, kā Bubuciic izdarīja, iet pajautāt, kas par pirkstu rādīšanu. Es ļoti šaubos, ka tante vēl kādreiz aizrausies ar fakucīšu mētāšanu ;)

Bet vispār rēcīgi :D Cilvēkam jau tā golfs ātrāk pa 60 neiet, ko citu darīt, ka visi apdzen, jāparāda fcuk ya :D:D
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Atbildēt Fancy » 2010/Aug/26, 19:18

šodien arī biju īgnais :D
Braucu korķī pa Valmieras ielu, prom no centra... Braucu uz Deglavielas pusi, redzu, priekšā mācībnieks, visi, kam nav slinkums, tie pirms paša krusta pa pretējo iet garām, nodomāju, ka sūds ar visu, katrs tāds bijām... Sagaidam visi zaļo, mācībnieks man priekšā, gatavojos, ka mācībnieks iegriezīs 1ajā joslā, lai citiem nemaisās, bet skuju, šis ielien 2ajā ar dīvainu trajektoriju gandrīz man virsū. Labi, moš šis mācībnieks ir rallists un sāks vilkt uz tilta tā, ka netieku līdzi... Ne sūda, nepietiek ar to, ka krustojumā gandrīz nomira, turpina vilkties uz 30. par cik man ir netikums sēdēt pie bampera, tad protams pielienu tuvumā, mācībniekam pofik. Tā nobraucām tā līdz vietai, kur ir trolejbusa pietura, braucot aukšā uz tilta un tad spiedu taures pogu cik vien varēju un kādas aptuveni 7sekundes neatlaižot. Par cik mācībnieks nereāģēja, sabremzējos, ieslēdzu pagriezienu, bet tad tas mēsls izdomāja arī griezties, kad jau biju ar priekšējiem riteņiem pie viņa pakaļējiem riteņiem, pa milimetriem izlīdu, jo šis parāva atpakaļ. Momentāli nometu mierā (apstājāmies deglava tilta sākumā), šis biebrauca, izstāstījām ko viens par otru domājām (pie stūres bija pārmīzusi jēgu blondīne, bet blakus, instruktors, resns krievs ar sutinera frizūru), no tālākām darbībām atturēja daudzās(cik nu daudzās) automašīnas aizmugurē, par cik bijām pa 2ām joslām. Tā nu aizbraucām katrs savu ceļu...
Morāle: dirsā stulbus instruktorus!
tāds nu es nelietis
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi