VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - «Dragreisistus» biedē policija, bet viss notiek...

Notikumi

«Dragreisistus» biedē policija, bet viss notiek...

Reklāma
 

Atbildēt Droopy » 2004/Nov/16, 15:47

Jo pietiekami daudzi pārsniedz max, bet nu jā tiešām tāds variants par satiksmes bremzēšanu nav dzirdēts! :)
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt wilis » 2004/Nov/16, 15:54

pilniiibaa tev piekriiitu :wink:
shaadus antisociaalus elementus vajadzeetu izoleet un sodiiit :wink:
Bulinsh rakstīja:Vot kas nav manīc ka kādu soda par satiksmes traucēšanu braucot ar stipri mazāku ātrumu nekā atļauc ........ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Visi tik d....š ka vo tur skrien visi baigi agresīvie, bet nu cik var ciest tādus ībļus kas velkās zem atļautā ātruma. IBIO nesēdies pie stūres ja tev ir bail braukt ātrāk par velosipēdu.......bļ..... z....ļi.
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt wilis » 2004/Nov/16, 15:56

kaa ta nav?
taa ir ikdiena :evil:
ir arii taada autobrauceeju dalja, kas apzinaati velkaas un traucee paareejo satiksmes kustiibu :evil:

kaut gan par sho faktu ir ljoti gruuti sodiit... jo shaads fakts ir ljoti gruuti pieraadaams...

Droopy rakstīja:Jo pietiekami daudzi pārsniedz max, bet nu jā tiešām tāds variants par satiksmes bremzēšanu nav dzirdēts! :)
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Bulinsh » 2004/Nov/16, 16:03

kapē tu domā ka grūti pierādāms........tur jau tā lieta ka mntiem po ka kāds velkās viņus redz iteresē tikai tie lidotāji....bļ... s...as a kad deļ tādiem mau.... bremzētājiem kaukas notiek kautvai tu neesi pārkāpis noteikumus bet brauci ar ātrumu 70 km/h kur tas ir atļauts. Menti jau ar radaru nereaģē uz tiem kas velkās, viņiem poh.........
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Vincents » 2004/Nov/16, 16:04

Tur jau tā lieta, jo šādos gadījumos arī rodas avārijas situācijas - galvenais iemesls - plūsmas nevienmērīgums ;)
Un tos kuri velkas lēnāk par atļauto ātrumu, pa 2. vai 3. joslu tādus ](*,) ](*,) ](*,) vienkārši :hit1:i :gun2:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Droopy » 2004/Nov/16, 16:45

Nav dzirdēts par to kāds būtu sodīts par satiksmes bremzēšanu, to es domāju!

Jā par plūsmas nevienmērīgumu piekrītu! Bet nu tur jau laikam neko daudz padarīt nevarēs :(
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt Storms » 2004/Nov/16, 17:33

Es šādos gadījumos saku "Ja esi uz ceļa tad BRAUC, ja nē tad lien nost no ceļa un nečakarē plūsmu".
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Droopy » 2004/Nov/16, 18:01

Tikai žēl ka tādos gadījumos plūsmas čakarētājs Tevi nedzird! :D :D :D
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt Bulinsh » 2004/Nov/16, 18:08

Nu tādā gadījumā jāliek matjugaļņiks :) :twisted:
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Storms » 2004/Nov/16, 22:33

CSN ir 3 veidu zīmes kas tieši attiecas uz braukšnas ātrumu - max braukšanas ātrums (to mēs visi pazīstam līdz vēmienam), ieteicamais braukšanas ātrums (tipa laikam četrstūris, zils fons un balti cipari - reizēm manīts) un ieteicamais MINIMĀLAIS braukšanas ātrums (apaļš, zils fons, balti cipari - ģikovenka uz LV ceļiem nau sastopams). Ja kādam "tur augšā" būtu interese sakārtot lietas ar "tormoziem" tad šīm pēdējām zīmēm būtu jāparādās uz daudzjoslu ceļiem. Piemēram uz jūrmalenes kur max ir 90 km/h virs trešās joslas piekarināt zilo rimbuli ar 90 un virs otrās zilu rimbuli ar 80. Salu tilts - tas pats, trešā josla 70, otrā 60. Un tā tālāk. Uz cēļiem ar 2 joslām katrā virzienā būtu pagrūti šitādus rimbuļus izkarināt, bet domāju ka tas nav neiespējami. Galvenais ir atstāt kā minimums 1 joslu tormoziem, jo galugalā arī viņiem ir jāpārvietojas (kaut minot pedāļus, bet tomēr). Tb nevis aizliegt, bet norādīt katram savu vietu. Un tad nebūs problēmu arī tormozu kas velkas uz 70 nocelt no 3. joslas virs kuras ir zils rimbulis ar 90.
Savādāk ir problēmas piemeklēt pārkāpumu par kuru bremzes sodīt, jo nekur nav noteikts kāds tad uz LV ceļiem ir minimālais braukšanas ātrums. Vienīgais izņēmums - ja šoseja ir tukša (1. un 2. joslas), bet auns ripinās pa 3. joslu gadījumā ja tas ir ārpus apdzīvotas vietas - par to var sodīt.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Markuss » 2004/Nov/17, 10:05

Mans pilniibaa piekriit taadus vajag :gun2: lai vinji peectam :puke: un atkal :hit1: :gun2: :gun1:
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Droopy » 2004/Nov/17, 10:31

Jā nu bet ne jau tie kas velkas ir tie kas visvairāk apdraud ceļu satiksmi ikdienā! Vismaz man ne pārāk bieži sanāk ka gadās sastapt idiotus kas par 3 joslu mačī uz 80-90 vai lēnāk!
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt Vincents » 2004/Nov/17, 10:46

Droopy rakstīja:Jā nu bet ne jau tie kas velkas ir tie kas visvairāk apdraud ceļu satiksmi ikdienā! Vismaz man ne pārāk bieži sanāk ka gadās sastapt idiotus kas par 3 joslu mačī uz 80-90 vai lēnāk!

Tur jau tā lieta, ka sanāk, es esmu tas kurš apdraud citus, jo lai apbrauktu tos luņus ir jātaisa "slaloms" pa joslām :angryfire: A normāli būtu, ka es mierīgi nesaspringstot viņus apsteidzu pa 2. vai 3. joslu... un nerodas nekādas avārijas situācijas... nu tā kaut kā...
Un to, ka es braucu ātrāk ir manas problēmas... un mana darīšana :!:
Savukārt ir cilvēki, kuri uzskata, ka ja atļautais ātrums ir 90 vai 100, tad es tā arī braucu uz 100 un nevienam nav jābrauc ātrāk.... b***** vot tie ir riktīgi šaurās pierītes... atradušies noteikumu ievērotāji, jo ja jau gribās būt pareizajiem, tad pats ievēro noteikumus un dudini pa 1.joslu...
Tādus dirsējus :gun2: :gun1: :hit1: :boxing: un tad vēl reiz :gun2: :gun1: :hit1: :boxing:

Skarbi, bet taisnība!
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Vincents » 2004/Nov/17, 10:47

Droopy rakstīja:Vismaz man ne pārāk bieži sanāk ka gadās sastapt idiotus kas par 3 joslu mačī uz 80-90 vai lēnāk!

Man gan gadās tādussastapt vismaz 2x diena :(
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Droopy » 2004/Nov/17, 11:03

Nu tad Vincent varu izteikt tikai līdzjūtību! Ja tik bieži sanāk satapt, tad saprotu kur tādas dusmas rodas! :) un piekrītu, ka tā ir diezgan aktuāla problēma, nu Tev sanāk 2x dienā pa jūrmaleni braukt, tad tā tas varētu būt!
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi