VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - «Dragreisistus» biedē policija, bet viss notiek...

Notikumi

«Dragreisistus» biedē policija, bet viss notiek...

Reklāma
 

«Dragreisistus» biedē policija, bet viss notiek...

Atbildēt Vincents » 2004/Nov/16, 13:04

«Dragreisistus» biedē policija, bet viss notiek...
/no iAuto.lv portāla

Pavisam nesen presē lasīju rakstu par mūsu jauno Ceļu policijas šefu Zivtiņu, kurš kā vienu no lielākajiem "draudiem sabiedrībai" min tieši "dragreisistus"... Bet tajā pašā laikā viss notiek...
Piektdienas vakars. Plkstenis rāda apmēram 22. Ar tikko no "Adam Auto" saņemto demo auto mierīgi braucu pāri "Stahanoviešu" tiltam. Te pēkšņi spogulī pamanu pa pretējo joslu braucošus vairākus "sportiskas izcelsmes" automobiļus, kuri agresīvi veic ekstrēmu "slalomu" starp pārējiem braucējiem.
Attēls
Tā kā mūsu braukšanas virzieni sakrita, paskatījāmies, kur tad tā steidzas šie lidotāji. Un izrādās... uz "dragu" - turpat netālu. Nolēmām paskatīties, kas tad tur notiek. Izrādās, ka "dragreiss", par spīti CP solījumiem to iznīcināt, nav miris. Netraucēja arī lietus līņāšana un slapjais asfalts - skatītāju bija samērā daudz.
Attēls
Ja kādreiz uzskatīju, ka "dragreiss" nomaļā ieliņā vai laukumā nav nekas bīstams (vismaz apkārtējiem nē), tad pēc šāda "ievada" manas domas mainījās. Izskatās, ka cilvēki, kas piedalās šādos pasākumos, ir agresīvi jau pirms tā. Un, iespējams, arī pēc...
Un tas jau ir bīstami. Tāds "slaloms", ko redzējām šajā pirmsdraga braucienā bija izaicinošs gan braucējiem, gan arī pārējiem. Sen nebiju redzējis apdzīšanu uz tilta pa pretēto joslu, kas atdalīta dubulto sadalošo joslu. Un redzot ko tādu, tiešām jāpiekrīt Zivtiņa kungam: "Man ir pilnīgi vienalga, kāda ir šāda braucēja filozofija. Viņi [dragreiseri] visi ir bīstami."
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt wilis » 2004/Nov/16, 13:09

klasisks iAuto lasiitaaja teksts... no seerijas: "es te mieriigi braucu pa Juurmalas shosejas 3. joslu uz 90, bet tie nenormaali mani apdzen :lol: "

noteikti kaarteejais cilveeks kursh ieliek bumbieri biksees pie aatruma kursh lielaaks par 90km/h :roll:
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Droopy » 2004/Nov/16, 13:21

Tai otrā bildē kaut kādi spoki uz ceļa! :D :D :D
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt Vincents » 2004/Nov/16, 13:40

Man jau patīk šis izteiciens - "sportiskas izcelsmes" automobiļi :P
Bet vispār jau pieļauju domu, ka pa to tiltu visi brauca gan pa 1., gan pa 2.joslu, tādejādi braucot ātrāk tie protams ir jāapbrauc gan pa labo, gan pa kreiso pus...
Tieši tāda pati situācija ir visur, kur ir vairāk par 1 joslu, jo braucot piemēram uz 60 un ja visi pārējie brauc lēnāk tad jātaisa "slaloms".
Savukārt apdzīšana pa dubulto nepārtraukto līniju, nu gadās, ka nekas cits neatliek lai tiktu garām diviem auniem, kuri brauc katrs pa savu joslu blakus ar vienādu ātrumu :angryfire: tad gan nekas cits neatliek, diemžēl...
"Nolēmām paskatīties..." nu kārtējie kūkotāji, nu tā jau tie rodas, a tā jaunieši būtu paskrējušies un miers... :roll:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Droopy » 2004/Nov/16, 13:57

Es vienalga šādus te braucējus neatbalstu! :evil:

Tā ir tikai kaut kāda izrādīšanās, bet nu kamēr man viņi netraucē man ir vienalga, ja sāks traucēt, tad sākšu uztraukties! :?
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt wilis » 2004/Nov/16, 14:04

ok... man arii ne iipashi patiik paarkaapt noteikumus, BET ljoti biezhi uz muusu celjiem ir sastopami pilniiigi kretiiiini.... labaakais piemeeers Juurmalas shoseja, braucu pa 3. joslu aatrums ~160... te peekshnji balts bljaaa kadets izdomaa, ka nafig braukt uz 90 pa pirmo joslu, ja ir arii treshaaa :angryfire: :angryfire: :angryfire:
tajaa briiidiii es laikam izliku visu savu zinaamo lamuvaardu kraajumu :angryfire:

bljeee stulbi :angryfire:
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Arsmens » 2004/Nov/16, 14:04

Ba toch tai otraa bildee spoki! Pie pashaam trubaam maza auguma 2 reperi staav :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
Arsmens
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2004/Feb/12, 15:16
Atrašanās vieta: Riiga, Daugavas otrs krasts

Atbildēt wilis » 2004/Nov/16, 14:07

vienkaarshi bildeeec nakc rezhiimaa :wink:
pazhiznji taadi gljuki gadaas :wink:
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Giks » 2004/Nov/16, 14:08

Arsmens rakstīja:Ba toch tai otraa bildee spoki! Pie pashaam trubaam maza auguma 2 reperi staav :lol: :lol: :lol:

Jā Jā
Tie ir L.A. Niggaz
Giks
 
Atbildes: 739
Pievienojies: 2004/Mai/16, 0:38

Atbildēt mixx » 2004/Nov/16, 14:08

manuprāt dragreisu kā tādu iznīdēt nekad neizdosies, jo vienmēr atradīsies kāda saujiņā vienādi domājošo... ja runā par to dubulto nepātraukto līniju, šad tad katram gadās to šķērsot un neticu tam ja būtu cits apbraucamais čeļš vai visi tik un tā izmantotu šķērsot to līniju... pats dragreisos nepiedalos, bet tas tuss kas ir pie spices man patīk...
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt kenzO » 2004/Nov/16, 14:08

OOOO Tas manaa rajonaa pie trubaam :) Es ar tur bij piektdien, bet tik taa garaambraucot:)
Lietotāja avatars
kenzO
 
Atbildes: 152
Pievienojies: 2004/Aug/23, 17:41
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Storms » 2004/Nov/16, 14:23

Savulaik PSRS centās iznīdēt skrituļotājus. Teksti bija ļoti līdzīgi - bīstami elementi. Pa šiem gadiem šie "elementi" nebūt nav kļuvuši mazāk bīstami, bet savukārt ir ieguvuši pilnīgi oficiālu statusu ar saviem čempionātiem, skeitparkiem etc. Manuprāt ar dragreisistiem būs tieši tā pat. Gadus 10 vēl dzenās un tad beidzot lieliem kungiem tas apniks un tas tiks legalizēts lai vismaz varētu izkontrolēt. Pagaidām vēl lielie kungi un liela sabiedrības daļa savos izteikumos balstās uz emocijām nevis konkrētiem faktiem un statistiku.
P.S. - Bet tas nenozīmē ka es atbalstu dzeršanu pie stūres vai tādu braukšanas stilu kā iAuto aprakstītais. Protams arī man patīk maķenīt agresīvāk pabraukties, bet visam ir savs mērs.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Droopy » 2004/Nov/16, 14:25

Nu bet protams ka ir tādi jampampiņi uz ceļa kas besī arā, kas velkas uz 40, kur atļauts 70 utt., bet nu vai pamanījāt paši ar kādu naidu jūs runājat, vaig jau pašiem arī būt drusku iecietīgākiem pret tiem kuriem nav dabas dots autovadītāja talants! :lol:

Un ja nesas uz 160km/h tad ir jārēķinas ka notikt var visādi brīnumi! 8)
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt Storms » 2004/Nov/16, 14:30

Jampampiņi uz 40 mani besī ārā tikai tad kad tas man reāli traucē. Ir gan situācijas kad vienārši savādāk nevar - nu tad neko, saraucu degunu un velkos astē.
Mani novērojumi ir tādi ka pa lielajām šosejām pa 2.-3. joslām tormozī vai nu dāmas vai arī vīri jau krietnos gados. Kautgan ir gadījies arī redzēt fūru 2. joslā uz 60...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Bulinsh » 2004/Nov/16, 15:45

Vot kas nav manīc ka kādu soda par satiksmes traucēšanu braucot ar stipri mazāku ātrumu nekā atļauc ........ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Visi tik d....š ka vo tur skrien visi baigi agresīvie, bet nu cik var ciest tādus ībļus kas velkās zem atļautā ātruma. IBIO nesēdies pie stūres ja tev ir bail braukt ātrāk par velosipēdu.......bļ..... z....ļi.
Pēdējo reizi labojis Bulinsh - 2004/Nov/16, 15:48, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Nākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi